top of page

Su Arıtma Cihazı

Su Arıtma Cihazı, çeşitli filtreleme yöntemleri ile musluk suyu içerisindeki kireç, kum, toz, toprak, bakteriler, virüsler. ağır metaller ve benzeri kirleticileri sudan arındırarak temiz ve sağlıklı içme suyu elde etmek kullanılan cihazlardır. Evsel ve endüstriyel göre teknik donanım, arıtma teknolojisi ve özelliklere sahiptir.

Evsel alanlarda kullanılan Su Arıtma Cihazı modelleri genellikle Ters Ozmoz arıtma teknolojisi kullanılır. Cihaz içerisinde bulunan sediment, aktif karbon (Gac karbon), blok karbon (Cto blok) karbon, post karbon, membran gibi filtreler ile arıtma işlemi yaparak su arıtma tankında depolar ve musluğu ile pratik bir şekilde temiz içme suyunu tüketiciye sunar.

Su Arıtma Cihazları
Su Arıtma Cihazı Modelleri ve Fiyatları

Su arıtma cihazı fiyatları ve modelleri kullanım alanı, teknolojisi, boyutu, kapasitesi, teknik donanım ve özelliklere göre değişmektedir. Genellikle evlerde ve işyerlerinde içme suyu ihtiyacını karşılamak için amacı ile kullanılmaktadır. Kullanılan bu cihazlar arasında en çok satılan modeller; 

​gibi cihaz modelleridir. Filtre sayısı, boyutu, özellikleri, üretim ve arıtım gücü gibi unsurlara göre üretilmiş olan bu modellerin fiyatları ortalama 1000 TL 'den başlayarak 20000TL 'ye kadar yükselmektedir.

Su Arıtma Cihazı Modelleri ve Fiyatları

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı
Ev Tipi Su Arıtma Cihazı

Ev tipi arıtma cihazları, evlerde kullanım için tasarlanmış modellerdir. Genellikle mutfak tezgahı altına veya tezgah üstüne konumlandırılarak özel bir musluk ile kurulumu yapılır. Şebeke su girişine bağlanarak temiz su ihtiyacını çok daha pratik ve uygun hale getirir. UV, Post karbon, aktif karbon ve ters ozmos membran filtreleri olan, 5 ila 12 aşamalı aşamalı bir su arıtma sistemine sahip modelleri mevcuttur. Kullanım kolaylığı, hacmi, estetik çekiciliği, etkinliği ve minimum bakım ihtiyacı nedeniyle en çok kullanılan su modeldir.  

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Ev tipi su arıtma cihazı fiyatı 1990 TL İle 12500TL arasındadır.

Modelleri ve fiyatları incelemek için Tıklayın

Tezgah Üstü Su Arıtma Cihazı
Tezgah Üstü Su Arıtma Cihazı

Tezgah Üstü Su Arıtma Cihazı

Tezgah Üstü Arıtma Cihazı modelleri, mutfak tezgahı üzerine konumlandırılarak kullanılmaktadır. Genellikle 4 filtre aşamasına sahip bu cihazlar, ters ozmos arıtma işlemi sağlayarak arıtılan suyu sıcak, soğuk ve normal seçenekleri ile direk musluktan sunar. Direk akışlı olduğu için su depo tankı bulunmaz ve tezgah üstünde az yer kaplar.

Tezgah Üstü Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Tezgah üstü  arıtma cihazı fiyatı ortalama 8500 TL İle 19000 TL arasındadır.

Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı

Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı

Tezgah altı su arıtma cihazı mutfak tezgahları altına konumlandırılarak kurulumu yapılmaktadır. Tezgah altında olması sebebiyle mutfak kullanım alanında yer kaplamaz. Genellikle Ters ozmos arıtma işlemi yapan bu modellerin filtreleri, tankı ve diğer parçaları, açıkta yada kapalı kasa içerisinde durmaktadır.

Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Tezgah altı su arıtma cihazı fiyatı 15000TL İle 12500TL arasındadır.

Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı

Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazı

Kapalı Kasa Cihaz modelleri, filtreleri, tankı ve diğer parçaları kapalı bir kutu içerisinde bulunmaktadır. Ev tipi ve tezgah altı cihazlar için en çok üretilen ve tercih edilen modellerdir. Maksimum filtre sayısı 7, su depo tankı 12 litre  kapasitelidir. Genellikle Ters ozmos arıtma teknolojisi ile filtreleme işlemini yapar.  

Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazı

Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Kapalı Kasa arıtma cihazı fiyatı 2000 TL İle 12.500 TL arasındadır.

Açık Kasa Su Arıtma Cihazı

Açık Kasa Cihazlar, evler, büyük işletmeler, ofisler ve  iş yerleri gibi su tüketimin yoğun olduğu yerler içinde en ideal modelidir. Genellikle Ters Ozmos arıtma teknolojisine sahip cihazlardır. Kasası olmadığı için filtre aşaması ve  tank kapasitesi yükseltilebilir, İhtiyaca göre pompa ve ek parça takılabilir.

Açık Kasa Su Arıtma Cihazı

Açık Kasa Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Açık Kasa rıtma cihazı fiyatı genel olarak satışa sunulan modellerin fiyatları 1500TL İle 5500 TL' arasındadır. Bu fiyat filtre, parça ve tank kapasitesine göre 20000TL'ye kadar yükselmektedir.

Pompalı Su Arıtma Cihazı

Pompalı Arıtma Cihazı elektrikli basınç pompası ve adaptörü ile kullanılan modellerdir. Şebeke suyu basınç oranının düşük olduğu yerlerde su sirkülasyonu sağlamak için kullanılır. Su sirkülasyonu sağladığı için büyük işletmeler, ofisler, iş yerleri gibi su tüketimin yoğun olduğu yerler içinde en ideal modelidir.

Pompalı Su Arıtma Cihazı

Pompalı Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Pompalı arıtma cihazı fiyatı ortalama 6090 TL İle 18.090 TL arasındadır.

Arıtılmış Suyun Önemi

Dünyadaki hastalıkların %7 sinin içme sularından bulaştığını biliyor muydunuz? Vücudumuzun %60 oranını oluşturan Su, insan yaşamı için en önemli madde ve besin kaynağıdır. Bu yüzden sağlıklı olmayan su tüketimi hastalıkları da beraberinde getirebilmektedir.

Arıtılmış Temiz Su

Çevresel kirlilik ve plastik şişelenmiş suların artması, tüketilen suyun insan sağlığına olumsuz etkisinden dolayı sağlıklı ve temiz su tüketimi ihtiyacını karşılamak için arıtma cihazları kurtarıcı görevi görmektedir. İçme suyu kaynaklarının içeresindeki zararlı kimyasalları, maddeleri, bakteri ve virüsleri arıtarak doğal temiz ve sağlıklı içme suyunu bizlere sunar. 

Faydaları ve Avantajları

Su arıtma kullanmanın avantajları ve faydaları; ​​

 • İçme suyu için ödenen maliyetlerde yaklaşık %99 tasarruf sağlar.

 • Daha temiz ve sağlıklı bir içme suyu elde etmemizi sağlar. 

 • Dilediğiniz an taze ve sağlıklı içme suyuna ulaşabilirsiniz.

 • Plastik kullanımın azalmasına ve su kaynaklarının korunmasına yardımcı olur.​

 • Sudaki bakteri ve virüsleri arıtarak su yolu ile bulaşan hastalıkları önler.

Su Arıtma Cihazı Markaları

Arıtma sistemleri, ekipmanları ve cihazlarını üreten en öncü markalar ve üretici firmaları;  Arçelik  İhlas LG Mitra Bms Hyundai Waterbox Hyundai Conax Amway Brita Philips  Vestel  Bianchi Berra  Thomas AO Smith Daisy Suzuki  Bosch  Cebilon  Aura cebilon Revent Rainwater Waterlife Hidrotek Beko Thomas slim gibi markalar en çok satılan, trend ve en popüler markalarıdır.

Su Arıtma Cihazı Parçaları

Arıtma cihazları içerisinde, her biri farklı görevlere sahip, belirli bir düzenekte sıralanmış parçalardan oluşur. Bu parçalar;

 • Filtreler : Sediment (tortu), karbon, post karbon, blok karbon, tatlandırıcı, mineral, detox, ultraviyole, alkali ve membran filtre çeşitleri bulunmaktadır.  

 • Su Arıtma Tankı : Arıtılan suyun biriktiği haznedir. Genellikle dışı çelik veya metal iç haznesinde ise hava ve suyun biriktiği balon bulunmaktadır Bu tanklar dışarıdan hava teması almadığı için suyun tazeliği çok uzun sürelidir.

 • Arıtma Musluğu : Arıtma musluğu tezgah üzerlerinde bulunan ve kullanıcıyı arıtılan su ile buluşturan son aşamasında ki parçadır. 

 • Arıtma Pompası :  Su basınç seviyesi az olan yerlerde su itim kuvvetini arttırmak, seri ve hızlı arıtım yapmak için kullanılır.  

 • Shut-Off Valf : Temiz ve atık su akışını tank doluluk oranına göre açıp kapatan parçadır.

 • Check Valf : Atık suyun tekrardan geriye gitmesini engeller.

Filtreleri

Su Arıtma Cihazı Filtreleri
 • Sediment Filtreler : 1 mikron ve 10 mikron olarak 2 ye ayrılan sediment filtreler şebeke suyundaki tortu, çamur, kum, çakıl gibi kaba maddeleri ve kimyasal maddeleri filtreler.

 • Aktif Karbon Filtre (GAC) : Suyun içindeki klor ve bazı metalleri filtreler. 

 • Blok Karbon Filtre : kömür ve toz karbon bloklar dan oluşan daha detaylı filtreleme yapar. 

 • CTO Karbon Filtre : Sudaki klor, deterjan ve kimyasalları ayrıştırarak suyun rengi, kokusu ve tadını iyileştirir.

 • Membran Filtre : Ters ozmos filtrasyon teknolojisi ile suya basınç uygulayarak en küçük boyuttaki micro partiküllerin ayrıştır.

 • Post Karbon (Tatlandırıcı Filtre) : Suyu yumuşatır ve lezzetli hale gelmesini sağlar.

 • Mineral Filtre :  Doğal sudaki mineralleri arıtılan suya suya  ekler.

 • Alkali filtre : Magnezyum, Sodyum Potasyum​ Kalsiyum gibi mineralleri suya ekler ve pH seviyesini dengeler.

Filtreler, kullanım yoğunluğu ve arıtılan suyun kirliliğine bağlı olarak; Ön filtreler (Sediment filtreler) 6 ila 12 ay, ana filtre(membran filtre)24 ila 36 ay, tatlandırıcı, mineral ve alkali gibi son filtrelerin ise 12 ayda bir değişmesi gerekmektedir.

Su Arıtma Cihazı Yorumları

 • Kullanıcı Yorumu - Ahmet K. : Alalı birkaç ay oldu ve gerçekten memnunum. Su tadı çok daha iyi , daha temiz ve daha sağlıklı olduğunu biliyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Kullanıcı Yorumu - Elif D. : Çok daha temiz ve güvenli su elde ediyorum. Hem içme suyu olarak hem de yemeklerimde kullanıyorum. Çok memnunum her eve lazım.

 • Kullanıcı Yorumu - Cemal B. : Hem suyun kalitesi, hem tasarruf sağlaması, hem de sağlık için faydaları nedeniyle herkesin kullanmasını tavsiye ederim. Çok memnunum.

 • Kullanıcı Yorumu - Ayşe G. : Daha önce damacana su kullanıyordum, ancak maliyeti ve zararları nedeniyle arıtıcı almaya karar verdim. Kendi suyumu kendim arıtıyorum keşke daha önce alsaymışım.

Su Arıtma Cihazı Yorumları
Su arıtma cihazı fiyatları

Su Arıtma cihazı fiyatları cihaz markası, modeli ve özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Firmamızda fiyatlar ortalama 2.000TL ile 16.000 TL arasındadır. 

 • Tezgah altı cihazlar: 2000TL ile 10000TL

 • Tezgah üstü cihazlar: 8500TL ile 15000TL

 • Kapalı kasa cihazlar: 3000TL ile 10000TL

 • Açık kasa cihazlar: 2000TL ile 5000TL

 • Pompalı cihazlar: 2275TL ile 12000TL

 • Arıtmalı Sebiller: 9200TL ile 16000TL

 • Ofis ve işyeri tipi cihazlar: 9000TL ile 16000TL

 • Ev tipi cihazlar: 2000TL ile 10000TL

Genel fiyat skalası 2024 yılında 2000₺ - 16000₺ arası değişmektedir.

En Uygun Fiyatlı Su Arıtma Cihazı

En uygun fiyatlı su arıtma cihazı açık kasa modellerdir. Cihaz seçiminizde kullanım alanı, tüketiminize ve kullanım ihtiyacınıza göre belirleyerek size en uygun, en ucuz su arıtıcı marka ve model tercihinizi yapabilirsiniz.  

Su arıtma cihazı fiyatları 2023

Su arıtma fiyatları, online mağazalarda satıcı firmanın belirlediği fiyatlara göre değişkenlik göstermektedir. En çok ziyaret edilen E-ticaret mağazalarındaki ortalama fiyat aralığı;

 • n11.com fiyatları : 1000TL - 23000TL

 • hepsiburada.com fiyatları : 1000TL - 23000TL

 • trendyol.com fiyatları : 1000TL - 23000TL

 • koctas.com.tr fiyatları : 990TL - 22500TL

 • amazon.com.tr fiyatları : 1100TL - 22000TL

 • ciceksepeti.com fiyatları : 1100TL - 22900TL

 • akakce.com fiyatları : 1100TL - 22900TL

 • cimri.com fiyatları : 1100TL - 22900TL

İndirimli Su Arıtma Cihazı

İndirimli su arıtma cihazı modelleri Mitra Su Arıtma 'da. Ev tipi, tezgah altı, açık ve kapalı kasa arıtıcılar %15 'den başlayan indirim fırsatları ve taksitli ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

İndirimli su arıtma cihazı

Su Arıtma Cihazı Nasıl Çalışır?

 1. Aşama :  Şebeke suyunuz da bulunan kum, ve tortu gibi kaba maddeleri arıtan 5 mikron gözenekli yapıya sahip Sediment filtreden geçerek karbon filtreye aktarılır.

 2. Aşama : Karbon filtreye gelen suyu filtre içerisindeki karbonlar  sayesinde koku ve klor gibi kimyasal maddeleri ayrıştırır.

 3. Aşama : Ters ozmos arıtma uygulamak içi membran filtreye aktarılan suya  basınç uygulayarak, filtre üzerindeki mikro gözenekler sayesinde su molekülleri ve molekül yapısı çok fazla küçük olan bazı gazlar ve iyonlar geçer ve su tamamen saflaşır.

 4. Aşama : Membran dan geçen su saflaştığı için tadını kaybeder. Post karbon filtreye gelen su, filtre içersin deki mineralleri su ile buluşturarak içimi güzelleşen lezzetli suyu mineral veya alkali filtreye sahip cihazlardaki filtrelere aktarır.

 5. Aşama : Mineral veya alkali filtre sayesinde saflaşan suya tüm mineraller geri kazandırılarak sağlıklı suyu arıtma tankına aktarır.

 6. Aşama : Arıtma tankına aktarılan su burada muhafaza edilir. Hava ile teması olmadığı için bakteri oluşamaz ve uzun süre kaliteli su depolama görevi görür,

 7. Aşama : Arıtma musluğunun açılması ile beraber tank içinde suyun genişletmiş olduğu balon su ya basınç uygular ve musluktan akan arıtılmış kaliteli su elde edilir.

Su Arıtma Çeşitleri

Su arıtma çeşitleri arıtılan suyun özelliğine göre değişiklik göstermektedir. Evsel ve endüstriyel alanlarda kullanılan cihaz ve sistemlerde bir çok arıtma teknolojisi bulunmaktadır. Bu arıtma türleri ise şu şekildedir;

Ön Filtreleme

Ön filtreleme, sediment ve karbon filtreler ile su içindeki büyük partiküllerin, tortuların ve kaba maddelerin ayrıştırılmasını sağlar.

Reverse Osmosis Su Arıtma

Reverse Osmosis su arıtma (Ters Ozmoz) teknolojisi en etkili arıtma türüdür. Yüksek basınç altında suyu mikron boyutlardaki hücrelerden geçirerek en ufak maddelerden ayrışmasını sağlar

Ultraviyole Su Arıtma

Ultraviyole su arıtma, Su ya ultraviyole (UV) ışık yansıtarak su içerisindeki bakteri ve virüs gibi mikroorganizmaları yok edilmesini sağlar.

Aktif Karbon Su Arıtma

Aktif Karbon Suyun içindeki kimyasalları ayrıştırarak koku, tat ve renk gibi unsurları iyileştirmeye yarar.

İyon Değiştirme

İyon Değiştirme : Kalsiyum ve magnezyum gibi sert mineralleri sodyum iyonlarıyla değiştirerek kireç oluşumunu engeller ve daha yumuşak su sağlar.

En Çok Tercih ve Tavsiye Edilen Su Arıtma Cihazları

En çok tercih edilen su arıtma cihazları genellikle ev tipi tezgah altı modellerdir. Ters ozmos (Reverse Osmosis) sisteme sahip, güvenilir ve kaliteli markalar tavsiye edilmektedir. Tüm ayrıtılar için En iyi markalar, cihaz özellikleri, kullanıcı yorumları ve tavsiye yazımızı inceleyebilirsiniz.

Doktorların Tavsiye Ettiği Su Arıtma Cihazları

Doktorların tavsiye ettiği su arıtma cihazlarının özellikleri;

 1. Ters ozmoz teknolojisi kullanması

 2. Mineral veya Alkali filtresinin olması

 3. PH Değeri 8.5 oranında üretimi olması

 4. NSF, WQA ve FDA Onayı olması

 5. Anti bakteriyel filtre ve tank olması

gibi özeliklere sahip modellerdir. Detaylı bilgi için, doktorların tavsiye ettiği cihaz modell ve özellikleri yazımızı inceleyebilirsiniz.

Su Arıtma Cihazı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eğer bir arıtma cihazı almayı düşünüyor iseniz dikkat etmeniz gereken unsurlar şu şekildedir;

 1. NSF Onayı

 2. Sertifikasyon

 3. Markanın Orijinal Ürünü Olması

 4. PH Dengeleyici ve Mineral Filtreler

 5. Ürün ve Parça Garantisi

 6. Teknik Servis

 7. Cihaz Özellikleri

 8. Arıtma Teknolojisi

 9. Arıtma Kapasitesi

 10. Bakım ve Filtre Değişim Maliyeti

gibi etkenler dikkat edilmesi gerekenler arasındaki en önemli unsurlardır. Cihaz kurulumu yapıldıktan sonra TDS ile su sertliği ve TDS değeri ölçülerek arıtılan suyun değerleri kontrol edilmelidir. Daha fazla bilgi için Tıklayın

Su Arıtma Cihazı Alırken Model Tercihi Nasıl Yapılmalı?

Su arıtma cihazlarında farklı modellerde üretilen ve ev, iş yeri veya otel gibi farklı mekanlarda kullanılabilirler. Bu cihazlar kullanım yoğunluğu, basınç oranı ve benzeri etkenlere göre satın alınmalıdır.

 1. Evler için en uygun tercih ters ozmos sisteme sahip, en az 5 kademeli su arıtıcı modelleridir. Bu cihazlar, suyu 5 mikron gözenekten arındırmak ön filtre sistemini gönderir ve içindeki kir, çamur ve benzeri maddelerden arındırır. Mineral filtre olmasına dikkat edilmelidir. ​

 2. Şebeke suyunun basın oranına göre pompalı yada pompasız modeller tercih edilmelidir. ​

 3. işyeri için en uygun tercih ise pompalı ve açık kasa modellerdir. Su kullanımın fazla olduğu yerlerde pompalı modeller su sirkülasyonu daha hızlı sağlanır ve açık kasa modellerde tank kapasitesini ihtiyaca göre yükseltmek mümkündür.

Nerede Satılır?

Kampanyalı su arıtıcı cihaz modellerinde avantajlı indirim fırsatları mitrasuaritma.com 'da!.

Her bütçeye uygun ihtiyacınıza göre 5 aşamalı, 6 aşamalı, 7 aşamalı, 8 aşamalı, 9 aşamalı, 10 aşamalı, 11 aşamalı, 12 aşamalı 1. kalite, sınıfının en iyisi, yeni nesil ve dünyanın en öncü markaları Mitra mağazada! En iyi cihaz modellerini inceleyerek tercihinizi yapabilirsiniz.  

N11. Trendyol, Hepsiburada, Koçtaş, amazon, çiçeksepeti gibi mağazalarda sunulan fiyatlara göre en avantajlı seçenekleri Mitra Su Arıtma, İzmir mağazamızda bulabilirsiniz.

 

Tek tıkla dilediğiniz marka ve model ürüne kapıda kredi veya kapıda nakit ödeme havale kredi kart ve tüm kartlara taksit seçeneklerimiz ile satın alarak sağlıklı ve temiz suya sahip olabilirsiniz.

Üstelik hızlı teslimat, ücretsiz kargo ve ücretsiz kurulum ile %100 müşteri memnuniyeti! 

Su Arıtıcı

Su arıtıcı cihazlar sağlıklı ve temiz içme suyuna olan ihtiyacı karşılamak için üretilen cihazlardır. İçerisinde bulunan filtreleme sistemi ile musluktan akan su içerisindeki toz, kum, kireç gibi kirletici madde ve kimyasallardan arındırarak temiz içme suyu sunar. 

Su Arıtıcı Fiyatları

Su arıtıcı fiyatları modelleri, markaları ve özelliklerine göre değişmektedir. 2023 ve 2024 yılında ortalama su arıtıcı fiyatarları;

 • Ev tipi su arıtıcı fiyatı: 1000TL ile 15000TL

 • Tezgah altı su arıtıcı fiyatı: 1000TL ile 15000TL

 • Pompalı su arıtıcı fiyatı: 1500TL İle 16000TL

arasında satışa sunulmaktadır. 

Sıkça Sorulan Sorular

Su Arıtma Cihazı Nedir?

Su arıtma cihazları, çeşitli filtreleme yöntemleri ile su içerisindeki zararlı ve kirletici maddeleri ayrıştırarak temiz içme suyu üretmek için kullanılan cihazdır. 

Su Arıtma Cihazları Sağlıklımı ?

Arıtılan su %99 temiz ve saftır. Mineral ve ya alkali filtre ile saflaşan suya mineral takviyesi yapılır ve en sağlıklı içme suyu elde edilir.

Su Arıtma Cihazı Fiyatı Ne Kadar?

Marka, model ve özelliklere göre farklılık gösterse de ortalama fiyatları 1.000-25.000TL arasındadır.

Su Arıtma Cihazı Pompalı mı, Pompasız mı Olmalı?

Şebeke suyunuzun basınç bar değeri düşük ise pompalı cihaz kullanmakta fayda vardır. Tüketim yoğunluğu fazla ise daha hızlı su sirkülasyonunu sağlamak için pompalı cihaz kullanımı tavsiye edilir.

Su Arıtma Cihazları Ne Kadar Atık Su Atar?

Arıtma işlemi sürecinde atık su oranı, arıtılan suyun kirliliği, filtrelerin kullanım süresi, filtrelerin sayısı ve boyutuna bağlı olarak ortalama %20 ve %50 arasındadır. Atık su kısıcı, kaliteli filtre kullanımı ve filtrelerin zamanında değişimi yapıldığı taktirde atık su miktarı %5 ile %25 oranına düşmektedir.

Su Arıtma Cihazları İşe Yarıyor mu?

Ters Ozmos, Ultraviyole, aktif karbon ve iyon değiştirme gibi arıtma teknolojileri kullanarak yapar. Bu teknolojiler ile arıtılan sudaki bakteri, virüs ağır metal, kireç, klor, kimyasal atık ve benzeri tüm zararlı maddelerinin sudaki değerleri ölçüldüğünde %99 arıtıldığı ve azaltıldığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Su Arıtma Cihazları Mineralleri Yok Eder mi?

Ters ozmoz arıtma teknolojisi kullanan cihazlarda su, %100 temizlenir ve saflaşır. Alkali ve ya mineral filtre kullanımı ile normal doğal sudan çok daha kaliteli, sağlıklı ve mineralli su elde edilir.

bottom of page