top of page

Su Arıtma Filtre Seti

Su Arıtma Filtre Seti, Sertleri, Takımı Fiyatları ve Modelleri

  Su Arıtma Filtre seti fiyatları, 3lü 4lü 5li ve 8li setler halinde fiyatlandırılır. Su arıtma filtre seti fiyatları su arıtma cihaz modeline göre değişkenlik göstermektedir. Firmamızda ortalama su arıtma seti fiyatları 189TL ile 769TL arasındadır.

  3 lü Su Arıtma Filtre Seti Fiyatları

  Su arıtma filtresi 3 lü set fiyatları 389TL den başlamaktadır. Su Arıtma Filtresi 3 lü set fiyatları içerisinde sediment, karbon ve blok karbon filtre yer almaktadır.

  4 lü Su Arıtma Filtresi Seti Fiyatları

  4 lü su arıtma filtresi fiyatları 549TL den başlamaktadır. 4 lü Su Arıtma Filtresi fiyatları içerisinde sediment, karbon, post karbon ve membran filtre yer almaktadır.

  5 li Su Arıtma Filtresi Seti Fiyatları

  5 li su arıtma filtresi fiyatları 649TL den başlamaktadır. 5 li Su Arıtma Filtresi fiyatları içerisinde sediment, karbon, post karbon, membran, tatlandırıcı, alkali veya mineral filtre yer almaktadır

  8'li Su Arıtma Filtre Seti Fiyatları

  8 li su arıtma filtre seti fiyatları 869TL den başlamaktadır. 8 li Su Arıtma Filtre seti fiyatları içerisinde sediment, karbon, post karbon, membran, tatlandırıcı, alkali, mineral ve detox filtre yer almaktadır. 8 li Su Arıtma Filtre seti fiyatları full set fiyatıdır.

  Su arıtma filtre seti 3lü, 4lü,5li, 6lı 7l, 8li set olmak üzere yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve uzun ömürlü kullanım sağlar.

  • 3'lü Su Arıtma Cihazı Filtre Seti: Sediment, Aktif Karbon(GAC), Blok Karbon olmak üzere 3 ön filtreden oluşmaktadır.

  • 4'lü Filtre Seti:: Sediment, Aktif Karbon(GAC), Blok Karbon ve Membran Filtreden oluşmaktadır.

  • 5'li Filtre Seti: 3 ön, membran, tatlandırıcı filtreden oluşmaktadır. 

  • 6'lı Filtre Seti: 3 ön, membran, tatlandırıcı, alkali yada mineral filtreden oluşmaktadır. 

  • 7'li n Filtre Seti: 3 ön, membran, tatlandırıcı, alkali ve mineral filtreden oluşmaktadır. 

  • 8'li  Filtre Seti: 3 ön, membran, tatlandırıcı, alkali, mineral ve detox filtreden oluşmaktadır.

  Tüm su arıtma cihazı filtre takımı içerisinde bulunan filtreler dayanıklı yapısı sayesinde uzun süreli performans gösterir ve kısa vadede değişimi gerektirmez. 3 ön filtre minimum 8 ay, Membran filtre minİmum 18 ay, alkalı, mineral ve detox filtre ise minumum 15 ay kullanım ömrüne sahiptir.  Her marka ve model su arıtma cihazları için uyumludur. NSF ve WQA sertifikaları mevcuttur

  bottom of page