top of page

MİTRA SU ARITMA CİHAZI PEŞİN FİYATINA 9 TAKSİT

>

 Teknik Servis

mitra-su-aritma-servisi.jpg

İzmir'in her bölgesine aynı gün ücretsiz teknik servis ile hizmet vermekteyiz. İzmir Su Arıtma firmamız Mitra Su Arıtma Sistemleri olarak en kaliteli ve en uygun su arıtma cihazı yedek parçalarını ve ekipmanlarını perakende satışı taksit seçenekleri ile müşterilerimize sunmaktayız. Her model su arıtma cihaz bakımı, onarımı, arıza tespiti, montajı ve filtre değişimi İzmir Su Arıtma uzman teknik servisimiz tarafından yapılmaktadır.  Kullanmakta olduğunuz cihazınızın servisine ulaşamıyorsanız veya memnun değil iseniz 7/24 İzmir'in her bölgesine hizmet vermek ile beraber yapılan çalışmalarımızda müşterimiz garanti kapsamına girmektedir. Bundan dolayı herhangi bir arıza veya kaçak durumunda ücretsiz olarak çalışmalarını yapmaktadır.

 

Su kalitesinin sürdürülebilir olması için Membran filtre 2 yıl ön filtrelerin ise 6 ila 9 ay arasında  değişimi yapılması gerekmektedir. Su arıtma filtreleri belirli periyodik değişimleri olmasından dolayı garanti kapsamına girmez. Çalışmalarımızda kullanmış olduğumuz filtreler NSF Sertifikalı ve FDA tarafından onaylanmış olup minimum 6 ay kullanma garantilidir.

Arıza, Kaçak, Onarım ve Montaj

Filtre Değişimi ve Bakım

Su Arıtma Cihazı ve Ekipmanları

Teknik Servis Hizmet Bölgeleri

Her model su arıtma cihazının arıza, kaçak ve onarımı ve montajı teknik servisimiz tarafından  yapılabilmektedir. İzmir'in her ilçesine aynı gün ücretsiz olarak servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Her model su arıtma cihazı filtre değişimi ve bakımı servisimiz tarafından yapılabilmektedir. İzmir'in her ilçesine aynı gün ücretsiz olarak servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Su Arıtma Cihazı ve Ekipmanları; arıtma tankı,  bağlantı hortumu, basınç pompası, auto shut-off, TDS metre, basınç kırıcı, kireç kırıcı, su yumuşatma cihazı,, mebran tankı, arıtma musluğufiltreler, adaptör, fiting, duş başlığı, konektör musluğu, sebil aparatı, açık kasa cihazlar, arıtma kasaları vb. gibi su arıtma ekipmanları 

Servis bölgelerimiz 

bölge
chz ekpmn
fltrebkm
arızamntj

İzmir'de su arıtma cihazı filtre fiyatları ve değişimi
İzmir Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi

 

Tüm su arıtma cihazlarımızı İnceleyin
 

İhlas Su Arıtma Servisi

ihlas-su-aritma-servisi.jpeg

ihlas Su arıtma servisi yetkili servis ekibimiz aradığınız gün içinde hizmet vermektedir. Kullanmakta olduğunuz İhlas su arıtma cihazınızın İhlas su arıtma servisi filtre değişimi için yüksek fiyatlar sunuyor ise firma iletişim  numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 • Servisimiz sonrasın da müşterimizi güvencemiz altına alarak garanti kapsamına dahil etmekteyiz.

 • Tüm ekipman ve yesek parçalar  sağlık kuruluşlarından onaylı ce TSE belgelidir..

 • İhlas su arıtma servisi yüksek fiyat ile servis ücretleri talep etmekte ise tüm su arıtma cihazları için servis sunmaktayız.

ihlas Su Arıtma
Filtre Değişimi

İhlas su arıtma cihazlarının tüm model su arıtma cihazları için uygun filtre değişimi

ihlas Su Arıtma Cihazı

Bakımı

İhlas su arıtma cihazı Bağlantı hortumlarının yenilenmesi su ve tank hava basınçlarının ayarlanması gibi bakım işlemleri

ihlas Su Arıtma Cihazı Arıza Onarım

İhlas su arıtma cihazınız da meydana gelen kaçak, arızanın tespiti ve onarım işlemleri

ihlas Su Arıtma Cihazı Parça Değişimi

İhlas Su arıtma cihazınızda bozulan veya ömrü dolan parçaların değişimi

ihlas Su Arıtma Cihazı

Montajı

İhlas su arıtma cihazlarının tüm model su arıtma cihazları için sökme  kurulum ve montaj hizmeti

İhlas Su Arıtma Cihazı Değişimi
 

İhlas su arıtma cihazınızı alıyor yerine en iyi su arıtama cihazını yenileme kampanyası ile uygun fiyata takıyoruz.

İhlas Su Arıtma Servisi İzmir

ihlas Su arıtma servisi İzmir yetkili servis ekibimiz İzmir İhlas su arıtma ile servis anlaşmamız yoktur. Fakat İhlas su arıtma servisi İzmir servis ekibi yüksek filtre değişim fiyatları sunmakta olduğu için firmamız orijinal filtre ve parça değişimleri ile aynı içinde hizmet vermektedir. İhlas su arıtma cihazınızın İhlas su arıtma İzmir yetkili servisi hizmetlerini çok daha uygun fiyat ile firma numaramızdan iletişime geçerek servis talep edebilirsiniz.

İhlas su arıtma için vermiş olduğumuz servis hizmetleri;

 • İhlas su arıtma cihazı

 • İhlas su arıtma filtresi

 • İhlas su arıtma cihazı filtreleri

 • İhlas su arıtma cihazları

 • İhlas su arıtma cihazı filtre değişimi

 • İhlas su arıtma filtre değişimi

İhlas su arıtma İzmir yetkili servisi olmamıza dağmen Tüm İhlas su arıtma cihazı servis hizmetlerini çok daha uygun fiyatlar ile sunmaktayız. Servis talep etmek için firma iletişim numaramızdan ulaşım sağalabilirsiniz.

Hyundai Su Arıtma Servisi

Hyundai su arıtma firmasının tüm su arıtma cihazları için hizmet vermekteyiz, Hyundai su arıtma cihazı filtre değişimi, bakımı montajı, parça değişimi ve arıza onarımı uzman servis ekibimiz tarafından yapılmaktır. İzmir'in her bölgesine Hyundai su arıtma servisi hizmetlerini aynı gün içerisinde firma olarak sunmaktayız.

hyundai-su-aritma-servisi.jpg

Hyundai su arıtma servisi ekibinin sunmuş  olduğu hizmetlerin tümü firmamız tarafından çok daha uygun fiyat da sunulmaktadır..  Kullanmakta olduğunuz Hyundai su arıtma servisi  sizlere yüksek fiyatlar sunuluyor ve bu durumdan memnun değilseniz firma numaramızı arayarak servis talep edebilirsiniz.

Hyundai su arıtma servisi hizmetleri;

 • Hyundai su arıtma cihazı filtre değişimi

 • Hyundai su arıtma cihazı bakımı

 • Hyundai su arıtma filtre değişimi

 • Hyundai su arıtma arızası

 • Hyundai su arıtma cihazı yedek parça

 • Hyundai su arıtma servisi

Lg Su Arıtma Servisi 

Lg Su arıtma servisi  yetkili servisi olan ekibimiz Lg su arıtma Lg Memban filtre kullanımından dolayıısu arıtma cihazına Lg markası diye sunmaktadır. Bir çok İzmir su arıtma firmaları Lg su arıtma cihazı olarak satış yapmaktadır. Fakat Lg markasının ORİJİNAL su arıtma cihazı yoktur.  Fakat Lg su arıtma servisi servis ekibimiz İzmir u arıtma servisidir ve Lg su arıtma servisi olarak da hizmet vermektedir. Piyasadaki bir çok cihaz Lg membran filtre kullanımından dolayı Lg markası ile karıştırılmaktadır.