top of page

MİTRA SU ARITMA CİHAZI PEŞİN FİYATINA 9 TAKSİT

>

 Teknik Servis

İzmir'in her bölgesine aynı gün ücretsiz teknik servis ile hizmet vermekteyiz. İzmir Su Arıtma firmamız Mitra Su Arıtma Sistemleri olarak en kaliteli ve en uygun su arıtma cihazı yedek parçalarını ve ekipmanlarını perakende satışı taksit seçenekleri ile müşterilerimize sunmaktayız. Her model su arıtma cihaz bakımı, onarımı, arıza tespiti, montajı ve filtre değişimi İzmir Su Arıtma uzman teknik servisimiz tarafından yapılmaktadır.  Kullanmakta olduğunuz cihazınızın servisine ulaşamıyorsanız veya memnun değil iseniz 7/24 İzmir'in her bölgesine hizmet vermek ile beraber yapılan çalışmalarımızda müşterimiz garanti kapsamına girmektedir. Bundan dolayı herhangi bir arıza veya kaçak durumunda ücretsiz olarak çalışmalarını yapmaktadır. Su kalitesinin sürdürülebilir olması için Membran filtre 2 yıl ön filtrelerin ise 6 ila 9 ay arasında  değişimi yapılması gerekmektedir. Su arıtma filtreleri belirli periyodik değişimleri olmasından dolayı garanti kapsamına girmez. Çalışmalarımızda kullanmış olduğumuz filtreler Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmış olup minimum 6 ay kullanma garantilidir.

Arıza, Kaçak, Onarım ve Montaj

Filtre Değişimi ve Bakım

Su Arıtma Cihazı ve Ekipmanları

Her model su arıtma cihazının arıza, kaçak ve onarımı ve montajı teknik servisimiz tarafından  yapılabilmektedir. İzmir'in her ilçesine aynı gün ücretsiz olarak servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Her model su arıtma cihazı filtre değişimi ve bakımı servisimiz tarafından yapılabilmektedir. İzmir'in her ilçesine aynı gün ücretsiz olarak servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Su Arıtma Cihazı ve Ekipmanları; tank, musluk, bağlantı hortumu, basınç pompası, auto shut-off, TDS metre, basınç kırıcı, kireç kırıcı, yumuşatma, mebran tankı, tank musluğu, filtreler, adaptör, fiting, duş başlığı, konektör musluğu, sebil aparatı, açık kasa cihazlar, arıtma kasaları vb. gibi su arıtma ekipmanları 

Teknik Servis Hizmet Bölgeleri

Servis bölgelerimiz 

bölge
chz ekpmn
fltrebkm
arızamntj

------------- Semtler -------------

  • Alsancak Su Arıtma Servisi

  • Eşrefpaşa Su Arıtma Servisi

  • Kadifekale Su Arıtma Servisi

  • Evka 5 Su Arıtma Servisi

  • Pınarbaşı Su Arıtma Servisi

  • Tepecik Su Arıtma Servisi

  • Günaltay Su Arıtma Servisi

  • Yeşilbağlar Su Arıtma Servisi

  • Limontepe Su Arıtma Servisi

------------- İLLER -------------

Doktorların tavsiye ettiği 
En İyi Su Arıtma Cihazı

En çok tercih edilen arıtma cihazı
Su Arıtma Cihazı Tavsiyesi

İzmir'de su arıtma cihazı filtre fiyatları ve değişimi
İzmir Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi

bottom of page