top of page
Arıtmalı Su Sebili

Arıtmalı Su Sebilleri 

Arıtmalı Su Sebili 

Arıtmalı su sebili, evler, ofisler ve iş yerlerine göre tasarlanmış şebeke suyunu arıtarak içme suyu sağlamak için kullanılan cihazlardır. Tercih edilmesinde ki en önemli etken sıcak ve soğuk su sağlama özelliğine sahip olmasıdır.

 

İçerisinde bulunan karbon, membran, 1 ve 5 mikronluk sediment filtreleri ile arıtma işlemini gerçekleştirir. Sudaki kum, tortu, kireç ve bakterileri arıtarak, temiz ve güvenli su sağlar. Arıtma işleminden sonra, kalsiyum ve magnezyum gibi temel mineraller suya geri katılarak kalitesini ve tadını iyileştir.

Elektrik kullanımını soğuk veya sadece sıcak su üretimi esnasında gerçekleştirir. Dijital ekrana sahip modellerinde sıcak ve soğuk su derece ayarını bulunmaktadır ve haznedeki su miktarı takibi yapılabilmektedir. 

 

Çevre Dostu ve Ekonomik

Plastik şişe ve damacana ihtiyacınızı ortadan kaldırın! Arıtmalı su sebilleri, çevre dostu bir alternatif sunar. Kendi suyunuzu üreterek plastik atıklarını azaltabilirsiniz. Ayrıca uzun vadede su alışverişinden tasarruf sağlayacaksınız.

Farklı Modeller ve Özellikler

Arıtmalı su sebili modelleri, farklı ihtiyaçları karşılamak üzere tasarlanmıştır. Büyük aileler için geniş kapasiteli sebillerden daha kompakt tasarımlara kadar birçok seçenek bulunmaktadır. Size en uygun modeli seçerek su ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Arıtmalı Su Sebili Modelleri

Arıtmalı su sebili modelleri, kullanım alanları, tüketim yoğunluğu, filtreleme türleri ve ihtiyaca göre farklı özellikler ile tasarlanmış modellerden oluşmaktadır. Bu modeller;

 • Ev tipi modelleri 

 • Ofis ve iş yeri modelleri 

 • Ticari modelleri

 • Pompalı modeler

 • Tezgah Üstü Arıtmalı Sebil

modellerinden oluşmaktadır.

Arıtmalı Su Sebili Fiyatları

Arıtmalı su sebili fiyatları özellikleri, kullanım alanları, modelleri ve markasına göre değişmektedir. Ortalama fiyatları ise;

 • Ev tipi modelleri : 5.900 TL ila 15.500 TL 

 • Ofis ve iş yeri modelleri : 9.900 TL ila 27.500 TL

 • Ticari modelleri : 15.900 TL 'den başlayarak 34.500 TL ye kadar yükselebilmektedir.

Arıtmalı Su Sebili Özellikleri

 1. Düşük Enerji Tüketimi: Az enerji tüketimi sağlayan çalıştırma özelliğine sahiptir ve uzun kullanımda enerji tasarrufu yapmanızı sağlar.

 2. Yüksek Kalitede Su: Suyunun kalitesini artırır ve sağlıklı bir içme suyu kaynağı sağlar. Ev veya ofislerde her zaman taze ve temiz su sunar.

 3. Çok Aşamalı Filtrasyon: Sediment filtre, karbon filtre, ters osmoz membranı, UV sterilizasyonu ve mineral  filtresi bulunmaktadır.

 4. Sıcak ve Soğuk Su:  Isıtma ve soğutma sistemi ile dilediğiniz zaman hem sıcak hem soğuk tane suya ulaşabilirsiniz.

 5. Kolay Kullanım: Kullanımı kolay bir panel veya dokunmatik ekran ile su sıcaklığını ayarlayarak sıcak yada soğuk su alabilirsiniz.

 6. Otomatik Kapanma Özelliği: Su haznesinin dolu olduğunu algıladığında otomatik olarak kapanabilen bir özelliğe sahiptir.

 7. Su Seviyesi Göstergesi: Su seviyesini gösteren bir göstergeye ile suyun ne kadar kaldığını kolayca takip etmenizi sağlar.

 8. Tasarım: Her ortama uygun dekoratif, şık ve modern tasarım.

Arıtmalı Su Sebili Yorumları

 • Kullanıcı Yorumu : Ofisimizde kış ayları sıcak su yaz aylarında soğuk su tüketimi fazla olduğu için çözüm olarak satın aldık. Kahve ve çay için direk sıcak su sunması en güzel özelliği. Ben ve çalışanlarımız memnunuz.

 • Kullanıcı Yorumu : Hem sıcak hem soğuk suyu aynı anda temiz bir şekilde temin edebiliyoruz. Ailecek Çok memnunuz ve hiç sorun yaşamadık. Herkese kesinlikle tavsiye ederim.

 • Kullanıcı Yorumu : Her an hazır temiz suyu sıcak ve soğuk bir şekilde sunması çok konforlu. Modern ve şık bir görünüme sahip tasarımı mutfağıma çok yakıştı.

Arıtmalı Su Sebili İçin Sıkça Sorulan Sorular

Arıtmalı Su Sebili Filtreleri Ne Sıklıkla Değiştir?

Arıtmalı su sebili filtreleri altı ayda bir veya üreticinin belirttiği şekilde değiştirilmesi önerilir. Düzenli filtre değişimi, cihazın ömrünü uzatır ve en yüksek kalitede arıtılmış su sağlar.

Arıtmalı Su Sebili Alırken Nelere Dikkat edilmelidir?

Arıtmalı su sebili dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlar;

 1. Filtre sertifikaları

 2. Ürün ve parça garantisi

 3. Garanti süresi

 4. Günlük arıtım kapasitesi

 5. Teknik servis desteği

 6. Bakım ve  Filtre Değişim Maliyeti

 7. Özellikleri

gibi unsurlar satın alırken dikkat edilmesi gereken unsurlardır.

En iyi Arıtmalı Su Sebili Hangisi?

En iyi arıtmalı su sebili Ters ozmos arıtma teknolojisi kullanan, Mineral mineral takviyeli, NSF Onaylı filtre ve tanka sahip modeller, arıtmalı su sebili tavsiye edilen modelleridir.

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı Modellerini İncelemek İçin TIKLAYIN

En iyi Su Arıtma Cihazı Tavsiyeleri için TIKLAYIN

bottom of page