top of page
mitra-su-aritma-izmir.jpg

Mitra Su Arıtma Sistemleri

Mitra Su Arıtma olarak, ''sağlıklı su, sağlıklı gelecek'' sloganı ile İnsanların güvenle içebileceği suya ulaşmasını sağlamak için uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Bu yüzden Su arıtma sektöründe Dünyanın lider su arıtma cihazı üretici markalarının su arıtma cihazlarını ve ürünlerini başta İzmir olmak üzere tüm Türkiye'ye uzman servis desteği ile sunuyoruz.

Sorumluluğumuzu biliyor, İşimizi Ciddiye Alıyoruz

Temiz ve saf suyun giderek kıt bir kaynak haline geldiği bir dünyada tükettiğimiz suyun kalitesinin sağlanması büyük önem taşıyor. Mitra Su Arıtma Sistemleri olarak bu sorumluluğu çok ciddiye alıyoruz. Çevre, su kaynakları ve su arıtma teknolojisindeki en son gelişmelerini takip ederek müşterilerimize en verimli ve etkili çözümleri sağlamak için çalışıyoruz.

Kaliteli Ürün ve Hizmet Sağlıyoruz

Su arıtma söz konusu olduğunda tek bir boyutun herkese uymadığının bilincindeyiz ve her müşterinin su arıtma ihtiyaçlarının da benzersiz olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, her biri belirli su kalitesi sorunlarına yönelik olarak tasarlanmış, son teknolojiye sahip geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. 

Mitra Su Arıtma Sistemleri olarak. Yaklaşımımız herkese uyan tek tip bir yaklaşım değil; Gereksinimlerinizi anlamak ve arzu ettiğiniz sonuçları sağlayacak özelleştirilmiş çözümler sunmak için zaman ayırıyoruz.

Çünkü sektörün en iyisi olmak yalnızca en ileri teknoloji ve uzmanlıkla ilgili değil, aynı zamanda müşterilerimize nasıl davrandığımızla da ilgili olduğunu biliyoruz. Bu yüzden Olağanüstü hizmetlerimizle gurur duyuyoruz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren ihtiyaçlarınızı kusursuz şekilde karşılayacak su arıtma cihazınızı yada sisteminizin kurulumu ve bakımına kadar en üst düzeyde hizmet ve destek sağlamayı taahhüt ediyoruz.

Çünkü Su Herkez İçin

Mitra Su Arıtma Sistemleri olarak sağlıklı ve temiz içme suyunun insan sağlığı için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Temiz ve sağlıklı su içme suyu için tüm müşterilerimize sadece kaliteli, güvenilir ve tescilli markaların en uygun fiyatlar, ödeme seçenekleri ve servis desteği ile sunuyoruz.

Tecrübemiz ile;

Hem yeni hem mevcut müşterilerimize teknik servis desteğini güler yüzlü, teknik bilgi ve donanıma sahip profesyonel ve tecrübeli su arıtma servisi ekibimiz ile her marka ve model su arıtma cihazları için;

Parça Değişim, 

Montaj ve Kurulum, 

Filtre Değişim, 

Arıza Onarım, 

Kaçak Tespiti

Genel Servis Hizmetleri; 

Su analizi ve testi, 

Su arıtma sistemi kurulumu, 

Rutin bakım ve kontrol, 

Acil onarım ve destek, 

Su kalitesi danışmanlığı, 

Su arıtma çözümleri, 

Su yumuşatma çözümleri

gibi bir çok servis hizmeti ve uzman desteği sağlıyoruz. 15 yıllık tecrübemiz ile %100 memnuniyet garantisi sunmakla beraber referanslarımız olan kurumsal firma ve bireysel abonelerimize ile yıllardır beraber çalışıyoruz. Kaliteli, dürüst hizmet anlayışı ve en önemlisi olan arıtılmış su değil, arıtılmış sağlıklı su mantalitemiz siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Mağazamızda;

İzmir mağazamız, Web Sitemiz ve e-ticaret mağazalarımızda bulabileceğiniz ürün ve sistemlerimiz ;

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı

Ofis tipi Arıtmalı Su Sebili 

Ev Tipi Arıtmalı Su Sebili 

Ofis Su Arıtma Cihazları

Arıtmalı Su Sebili

İş Yeri Tipi Su Arıtma Cihazları

Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazları

Endüstriyel Su Arıtma

Su Arıtma Filtreleri

Su Yumuşatma Ürünleri

Su Arıtma Cihazı Tankı

Su Arıtma Cihazı Yedek Parça

Yumuşatma Sistemleri

Su Arıtma Cihazı Bağlantı Aparatları

Su Arıtma Ekipmanları

ve daha bir çok su arıtma ürünlerinin satışını uygun fiyatlar ve taksitli ödeme seçenekleri ile yapıyoruz.

 

'' Ayrıca ürünlerimizi internet mağazamız üzerinden de inceleyerek talep edebilirsiniz. İzmir içi aynı gün Tüm Türkiye'ye ücretsiz kargo ve servis imkanı ''

|* Orijinal Kaliteli Ürünler *|* Uygun Fiyat *|* Tecrübeli Uzman Servis *|* %100 Memnuniyet *|* Ürün ve Servis Garantisi *|

 

mitrasuaritma.jpg

Mitra Su Arıtma Sistemleri İzmir

İletişim Numaramız

Firma Sahibi / Yönetici

Hüseyin Çakmak

Sosyal Medya Hesaplarımız

  • Filicker
  • yelp
  • Linkedin
  • İnstagram
  • Facebook
  • youtube
  • twitter
  • Google My Business

Adresimiz

Barış Mah. 302 Sok. No: 8/C  BUCA - İZMİR

bottom of page