top of page
Evro Su Arıtma Cihazı
 •  

  Evro Su Arıtma Cihazı

  2021 yılının en çok satan en uygun cihaz modellerinden biridir. Tezgah altı ev tipi su arıtıcı modelidir. Evro, 6 aşamalı filtreleme sistemi, 8 ve 12 Litre tankı ve kaliteli malzemesi ile dayanıklı kapalı kasa modeldir. Kapalı kasa olmasına rağmen tezgah atında az yer kaplamaktadır. Ters ozmos sistem teknolojisi ile filtreleme işlemini yapar. 

  Filtreleme işlemi sırasında atılın pis su miktarının az olması ürünün yoğun talep almasını sağlamıştır. Alkali ve ya mineral filtre ile suya mineral takviyesi yapılarak pH dengesi ayarlanır ve suyun kalitesini arttırılır. WQA, CE, İSO, NSF ve FDA belgelerine sahip olan su arıtma cihazı modelidir.

   

  2 Yıl Parça , 5 Yıl Servis Garantisi Mevcuttur. 12 Litre Kapasiteli Anti Bakteriyel Tankı ile Gelmektedir. Günlük 320 Lt Su Üretim Gücüne Sahiptir. 

   

  Evro Su Arıtma Cihazı

  Stok kodu: 002
  4.500,00₺Fiyat
  25-45-26 / 8 kg
   • Sediment Filtre
   • Gac Karbon Filtre
   • Post Karbon Filtre
   • LG Membran Filtre
   • Tatlandırıcı Filtre
   • Şık Musluk
   • Tank  
   • Quick Fittings
  İNDİRİMLİ FİYAT BİLGİSİ VE SİPARİŞ İÇİN

  Mitra Su Arıtma Güvencesiyle

  Su arıtma cihazı, filtresi yada su arıtma ekipmanı almayı mı düşünüyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Mitra su arıtma, %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile en kaliteli, garantili ve ihtiyacınıza uygun ürünleri sizlere sunar.
  Ters ozmos teknolojisine sahip Mineral veya Alkali pH dengeleyici filtreler, açık ve kapalı kasa, tezgah altı ve üstü, ofis, işyeri ve ev tipi su arıtma cihazları, tanklar, arıtma muslukları, parça, ekipman, ürünler ve çok daha fazlası Mitra Su Arıtma güvencesi ile..

  Kaliteli Malzeme

  Ürünlerimiz yüksek kaliteli malzemelerden üretilerek uzun ömürlü kullanım sunan, garanti ve orijinal modellerdir. NSF/ANSI 58 ve 61 sertifikaları ile TSE, CE, ISO 14001, ISO 9001 belgelerine sahiptir ve sağlık kuruluşları tarafından onaylanmıştır.

  Ürün ve Parça Garantisi 

  Ürünlerimiz, 2 yıl servis 5 yıl parça garantilidir ve herhangi bir arıza durumunda uzman teknik servis ile ücretsiz onarım, tamir veya değiştirme hizmeti sunulur. Müşterilerimiz, ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun yaşamadan güvenle kullanabilirler.

  Uzman Servis Garantisi

  Tüm illerimizde her ürünümüz için teknik destek sağlayarak %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız. Uzman servisimiz filtre değişim, bakım, yedek parça temini, ürün değişimi, tamir, arıza onarım, kurulum ve montaj gibi hizmetleri garanti kapsamı içerisinde ücretsiz sunar ve servis ücreti talep etmez. 

  Ücretsiz Kargo

  Tüm illere ücretsiz kargo ile hızlı teslimat.

  Taksitli ve Uygun Ödeme Seçeneği

  Tüm ürünlerimizde bütçenize uygun ödeme seçeneği bulunmaktadır. Peşin fiyata indirim, tüm kredi kartlarına 12 aya varan taksit seçeneği, kapıda ödeme, Mail Order, Havale/EFT seçenekleri ile kolay ve güvenli alışveriş imkanı. 

  Tüm kredi kartlarına 9 taksit seçeneği (banka logoları)
  bottom of page