top of page
izmir-su-aritma-servisi.jpg

MİTRA SU ARITMA CİHAZI PEŞİN FİYATINA 9 TAKSİT

>

İzmir Su Arıtma Servisi

Su Arıtma Servisi

İzmir su arıtma servisi, ekibimiz ile aynı gün ücretsiz olarak hizmet veriyoruz. Her model su arıtma cihaz bakımı, onarımı, arızası, tamiri, montajı, parça ve filtre değişimi servisimiz tarafından yapılmaktadır.

Kullanmakta olduğunuz cihazınızın servisine ulaşamıyor veya memnun değil iseniz 7/24 İzmir su arıtma servisi 0 (507) 435 82 69 firma numaramızdan iletişime geçerek servis talep edebilirsiniz.

İzmir Su Arıtma Servisi

İzmir'in her bölgesinde 7/24 ulaşabileceğiniz İzmir Su Arıtma Servisi ekibimiz ile İzmir'in her bölgesine vermiş olduğumuz hizmetler;

 • Filtre değişimi ve Bakım takibi

 • Arıza, Onarım ve Parça değişim

 • Sökme ve Montaj

 • Ekipman temini ve satışı

 • Memnuniyet ve Servis Garantisi

 • Ödüllü Su Arıtma Cihazı

 • Uygun Ödeme Seçenekleri

İzmir su arıtma servisi olarak en büyük güvencemiz 1000'ni aşkın müşteri referansımızdır. Bu yüzden hakkımızda ki düşüncelerinin her zaman olumlu olmasını hedeflemekteyiz. Uzman, güler yüzlü İzmir su arıtma servisi ekibimiz, dürüst çalışma prensibimiz ve 10 yılı aşkın tecrübemiz ile işimizi çok severek yapıyoruz.

İzmir Su Arıtma 

En kaliteli malzeme ile üretilen İzmir Su Arıtma Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz garantidir. İzmir Su Arıtma Servis sonrası herhangi bir arıza, kaçak ve takılan parçanın değişimi gibi hizmetleri ücretsiz yapmaktadır. İzmir Su Arıtma olarak kullanmış olduğumuz tüm ürün ve parçalar;

 1. Kullandığımız tüm parça ve ürünler en kaliteli malzeme ile üretilmiştir.

 2. TSE ve CE belgeli ve orijinal model ürünlerdir.

 3. Tüm sağlık kuruluşlarının dan onaylıdır.

 4. Servisimiz, işinde uzman ve tecrübeli servistir.

 5. Cihazımız, Ödüllü En iyi Su Arıtma Cihazı İzmir markasıdır.

 6. Tüm cihaz ve parçalar orijinal marka modelidir.

İzmir Su Arıtma Filtreleri 

İzmir Su Arıtma Filtreleri  periyodik değişimleri cihazınızın ömrünü uzattığı gibi su kalitesinin lezzetli, sağlıklı ve sürdürülebilir olmasını sağlamaktadır. İzmir Su Arıtma Filtreleri değişimi su arıtma cihazında ki en önemli işlemdir. Membran filtre 2 yıl ön filtrelerin ise 6 ila 12 ay arasında değişimi yapılması gerekmektedir.

Su Arıtma Filtreleri

Değişim olmadığı taktirde tıkalı filtre kaynaklı suyu geri itimi olur, sızıntı ve kaçak gibi sorunlarla karşılaşılabilir. Bu yüzden filtre değişim ve bakım zamanlarınızı düzenli olarak periyodik takibini yaparak ve size ücretsiz bilgi veriyoruz.

 

Çalışmalarımızda kullanmış olduğumuz İzmir Su Arıtma Filtreleri Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmış olup minimum 6 ay kullanma garantilidir. Su arıtma filtreleri nelerdir? Ne işe yarar? Özellikleri, değişim zamanları, fiyatları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız Filtreler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İzmir Su Arıtma Cihazı Arıza

İzmir Su Arıtma Cihazı Arıza sebebi çalışma işlevini kaybetmesi sonucu kötü koku, acı veya ekşi tat, suyun bulanık ve kireçli görünüm gibi şikayetler arıtma sisteminin filtre materyallerinden kaynaklıdır.

Suyun az gelmesi, tank dolum süresinin uzunluğu, atık suyun gereğinden yüksek miktarda atılması vb. gibi sorunlar cihaz içi sorunlardır. İzmir Su Arıtma Cihazı Arıza  Cihazınız dışındaki damlatma sızıntı, kaçak ve basınç miktarının az olmasından kaynaklı üretim yetersizliği, işlevini kaybetmiş olan hasarlı parçanın tespitini ve değişimini, kısacası A'dan Z'ye tüm onarımını yaparak su arıtma cihazınızın tekrardan sağlığına kavuşmasını sağlıyoruz.

İzmir Su Arıtma Cihazı Montaj

izmir Su Arıtma Cihazı Montaj ve kurulumu basit gibi gözükse bile zorlu ve uzmanlık isteyen bir işlemdir. Montaj sırasında tezgahın çatlaması ve kırılması, boru, hortumun vb. bağlantıların delinmesi gibi maddi hasar oluşturabilecek sorunlar yaşanabilir. Yeni evinize mi taşındınız? Cihazınızı farklı bir yerde mi kullanmak istiyorsunuz? İzmir Su Arıtma Cihazı Montaj servisimiz tarafında yapılmaktadırİletişim numaramızı arayarak hizmet talep edebilir, aynı gün içinde sökme ve montaj işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

İzmir Su Arıtma Cihazı Parçaları

Su Arıtma Cihazı ve Su Arıtma Cihazı Parçaları ; tank, musluk, bağlantı hortumu, basınç pompası, auto shut-off, TDS metre, basınç kırıcı, kireç kırıcı, Filtreler, yumuşatma, membran tankı, tank musluğu, adaptör, fitting, quick fitting, hat alma aparatı, küresel vana, elektroliz, pH metre, manometre ve barometre basınç ölçerler, duş başlığı, konektör musluğu, sebil aparatı, açık kasa cihazlar, arıtma kasaları vb. gibi su arıtma ekipmanları

İzmir Su Arıtma Cihazı  

İzmir Su Arıtma Cihazı  su kalitesinin lezzetli, sağlıklı ve pH derecesinin 8.5 olmasını sağlayan İzmir Su Arıtma Cihazı su arıtma cihazları arasında  en iyi cihazı ödülünü almıştır.  

İzmir su arıtma cihazı

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı Özellikleri;

 1. Günlük üretim gücü  285 Litre/Gün 

 2. TSE ve CE belgeli ve FDA onaylı 

 3. Paslanmaz çelik tank 

 4. 12 Litre Tank kapasitesi

 5. Az yer kaplayan sağlam dış kasa

 6. Sediment, Karbon, Blok karbon, Membran, Tatlandırıcı, Mineral veya Alkali filtre olmak üzere 6 filtre

 7. En:28 cm, Yükseklik: 28 cm, Uzunluk 49 cm

 8. Kırmızı, Yeşil ve Mavi olmak üzere 3 farklı renkte kapak

 9. Ödüllü En iyi Su Arıtma Cihazı İzmir de En çok tercih edilen su arıtma cihazı olarak ilk sıradadır.

Kullanıcılarımızın Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı denince en iyi su arıtma cihazı tavsiyesi olarak ödüllü Ev Tipi Su Arıtma Cihazı mızı önermeleri cihazımıza olan güvencemizi arttırmaktadır.

İzmir Su Arıtma Cihazı Fiyatları

İzmir Su arıtma cihazı fiyatları nedir? Su arıtma cihazı almayı mı düşünüyor iseniz Doğru yer dersiniz! Talebiniz doğrultusunda adresinizi ziyaret ederek Ödüllü 2021 En İyi Su Arıtma Cihazımızı gururla sunuyoruz.

İzmir su arıtma cihazı fiyatları

Tanıtım ve ya satın almak için servis talebinde bulunmak isterseniz; Roben Water mühendisleri tarafından üretilen cihazımızın faydalarını, materyallerini, çalışma mantığı gibi tüm özelliklerinin tanıtımını yapıyoruz. Su arıtma cihazları İzmir fiyatları ortalama rakamlar olsa da Satın almaya karar verdiğiniz taktirde peşin fiyatına 9 taksit seçeneği ve bütçenize uygun ödeme seçenekleri ile sizlere yardımcı oluyoruz. İzmir su arıtma cihazı fiyatları bir çok firmada yüksek olsa da firmamızda her bütçeye uygun en kaliteli su arıtma cihazları mevcuttur.  

Su arıtma cihazım var fakat servisi yok, ücretleri yüksek veya memnun değilim diyor iseniz; Her model su arıtma cihaz filtre değişimi, arızası, bakım, montaj vb. gibi hizmetler servisimiz tarafından yapılıyor ve güvencemiz altına alınıyorsunuz.

Tüm banka kredi kartlarına 9 taksit

Su arıtma cihazlarımız, filtrelerimiz ve ekipmanlarımız tüm kredi kartına peşin fiyatına vade farksız 9 taksit seçeneği ve bütçenize uygun ödeme seçenekleri

İzmir Su Arıtma Firmaları

İzmir de hizmet vermekte olan birçok İzmir Su Arıtma Firmaları vardır. İzmir gıda çarşısı su arıtma firmaları sektöre en çok hakim olan firmalardır. Bu firmalardan önde gelen ve bilinen İzmir Su Arıtma Firmaları Şu şekildedir;

 • Mitra Su Arıtma  

 • İhlas Su Arıtma 

 • Lg Su Arıtma

 • Arçelik Su Arıtma

 • Hyundai Su Arıtma 

 gibi bir çok İzmir Su Arıtma Firmaları mevcuttur.

Su Arıtma Servisi İzmir

İzmir in her bölge ve ilçesine aynı gün ücretsiz Su Arıtma Servisi İzmir Ekibimiz hizmet vermektedir. Su Arıtma Servisi İzmir ekibimiz, her model ve marka su arıtma cihazı için montaj, filtre değişimi, arıza, yedek parça, bakım hizmeti vermektedir. Kullanmakta olduğunuz cihazınızın servisi yüksek fiyatlar sunuyor, ulaşamıyor veya memnun değil iseniz Su Arıtma Servisi İzmir firmamızı arayabilirsiniz. Hizmet verdiğimiz her müşterimizi garantimiz altına almaktayız. 

İzmir Su Arıtma Servisi hizmet bölgeleri

Servis bölgeleri

 • Kadifekale Su Arıtma Servisi

 • Evka 5 Su Arıtma Servisi

 • Pınarbaşı Su Arıtma Servisi

 • İnciraltı Su Arıtma Servisi

 • Çankaya Su Arıtma Servisi

 • Tepecik Su Arıtma Servisi

 • Günaltay Su Arıtma Servisi

 • Yeşilova Su Arıtma Servisi

 • Manavkuyu Su Arıtma Servisi

 • Şemikler Su Arıtma Servisi

 • Gümüşpala Su Arıtma Servisi

 • Yeşilbağlar Su Arıtma Servisi

 • Çamlıkule Su Arıtma Servisi

 • Üçyol Su Arıtma Servisi

 • Yamanlar Su Arıtma Servisi

 • Egekent Su Arıtma Servisi

 • Limontepe Su Arıtma Servisi

 • Alaybey Su Arıtma Servisi

05074358269

İzmir Su Arıtma
İzmir Su Arıtma Servisi
İzmir Su Arıtma Filtreleri
İzmir Su Arıtma Arıza
İzmir Su Arıtma Montaj
İzmir Su Arıtma Parçaları
İzmir Su Arıtma Cihazı
İzmir Su Arıtma Cihazı Fiyatları
İzmir Su Arıtma Firmaları
Su Arıtma Servisi İzmir
bottom of page