top of page

Mineral Filtreler

Mineral Filtre Fiyatları ve Modelleri

Mineral Filtre

Mineral filtre, su arıtma işlemi sonrası arıtılmış suya, doğal su içerisinde bulunan mineralleri ekleyerek en sağlıklı su üretimine yardımcı olur. Su arıtma cihazı filtre sisteminin son aşamasında bulunur ve arıtılmış sudaki azalan mineral seviyesini tekrardan yükselmek için kullanılan su arıtma filtresidir. Mineral filtre, arıtılan suyun mineral içeriğini artırarak suyun besin değerini korur ve minerallerin kaybedilmesini engeller. Mineral filtrenin arıtılmış suya eklediği mineraller; 

  • Sodyum

  • Potasyum

  • Magnezyum

  • Kalsiyum 

gibi minerallerdir. Doğal suda bulunan ve insan sağlığı için faydalı olan bu mineraleri suya ekleyerek doğal bir lezzet katar içimin daha keyifli hale gelmesini sağlar.

Mineral Filtre Fiyatları

Mineral filtre fiyatı özelliklerine bağlı olarak 100TL ile 350TL arasındadır. En iyi mineral filtre modellerini en uygun fiyatlar ile mağazamızda bulabilirsiniz ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mineral Filtre Ömrü Ne Kadardır?

Mineral filtrelerin 6 ay ile 24 ay arasında kullanım ömürleri bulunmaktadır. 

Mineral Filtre Ne İşe Yarar?

Mineral filtreler özellikle ters ozmos arıtma yapan su arıtma cihazları suyu yoğun bir şekilde filtreler ve mineralleri de arıtabilir.. Bu nedenle, ters ozmos sisteminden geçen suya mineral eklemek için mineral filtre kullanılmalıdır.

Mineral Filtre Ne Zaman Değişir?

Mineral filtrelerin değişim süresi kullanım yoğunluğuna göre en az 6 ay en fazla 24 ay arasında değiştirilmelidir.

Su arıtma cihazı filtreleri ve fiyatları için tıklayın: Su Arıtma Filtreleri

Su arıtma cihazı filtrele seti ve fiyatları için tıklayın: Filtre Seti

bottom of page