top of page

En İyi Su Arıtma CihazıMitra Compact

En iyi su arıtma cihazı olan Mitra Compact, bir su arıtma cihazında olması gereken tüm materyallerin en iyilerine sahiptir. Bu materyaller su arıtma cihazı üreten mühendislerinin, gelişen teknoloji ile 2022 yılında ürettiği filtreler ve parçalardır. 

Mitra Compact, NFS Sertifikalı filtreleri, en kaliteli malzeme ile üretilen dış kasası, kaçak sensörü, basınç kırıcı, organik balona sahip anti bakteriyel çelik tankı, çok şık ve lüks musluğu ile en iyi olma misyonunu gururla taşıyor.

mitracompact.png

Cihaz teknolojisi ve Özellikleri

Filtreleme işlemi sırasında suya basınç uygulanarak arıtma ve ayrıştırılma işlemi olan ters ozmos teknolojisini kullanır. 285 Litre arıtma kapasitesine sahip ev ve küçük ofis kullanımına uygun arıtma sistemi olarak üretilmiştir. NSF Sertifikalı ve WQA Onaylı olan toplam 6 Filtresi bulunmaktadır. Bu filtreler arasında alkali filtre sayesinde en kaliteli su üretimi yapmaktadır.

Yüksek kaliteli su filtreleme sistemi

2022 teknolojisi ile özelleştirilmiş Reverse Osmosis (RO) Ters Ozmos filtrasyonu sistemi arıtma işlemi yapar. Alkali filtre sayesinde saflaşan suya mineral ve alkali takviyesi ile içilebilir en kaliteli suyu sunar. Su Kalite Derneği (WQA : Water Quality Association) Ve NSF Sertifikalı en sağlıklı en iyi su arıtma filtrelerine sahiptir. Bu filtreler sırası ile;

 1. Sediment Filtre

 2. Aktif Karbon Filtre

 3. Blok Karbon Filtre

 4. Membran Filtre

 5. Post Karbon Filtre

 6. Alkali Filtre

 7. Gümüş İyonlu 10inç Filtre

olmak üzere ile toplam 7 filtresi bulunmaktadır.

eniyisuaritmacihazi.jpg

PH 8.5 Alkali Su

6. aşamada bulunan alkali filtre sayesinde saflaşan suya, kaybedilen mineralleri tekrardan kazandırır ve düşen PH değerini İçilebilir en sağlıklı PH değeri 8.5 oranında alkali su üretir

Renk ve Tasarım

Prestij, güç, zarafet ve ciddiyetin rengi : SİYAH !  Mitra Compact bu özelliklere sahip eşsiz bir su arıtma cihazıdır. İşinde ciddi ve başarılı bir şekilde çalışır. Peki ya tasarımı? Siyah rengin görkemi ile birleşen tasarımı göz kamaştırıyor. Her yere kolayca sığabilen dinamik tasarımı ile yer kaplamıyor

Cihaz Parçaları

 • Kaçak Su Sensörü

İçerisinde bulunan hassas ve son teknoloji üretim su kaçak sensörü ile en ufak sızıntı veya su kaçağı esnasında alarm vererek kullanıcısını uyarır.

 • 12 Litre Tank

Hindistan cevizi kabuğu ile üretilmiş &100 doğal, organik ve amt, bakteriyel iç haznesindeki 12 litre kapasiteli balonu ve paslanmaz çelik dış kasası bulunmaktadır. Dışarıdan iç hazneye hava teması %0.00'dır bu yüzden depolanan su en taze ve en sağlıklı şekilde depolar.

 • Basınç Düşürücü

Cihaza gelen suyun belli bir barın üzerine çıkmasını engelleyerek basınç oranını düşürür. Yüksek basınç oranını düşürdüğü için cihazdaki bağlantı yerlerinin açılmasını, tank içindeki galonun patlamasını engelleyerek kaçak ve sızıntıyı önler

 • 24 Volt Pompa

Su bar basıncının düşük olduğu yerlerde su çekimi ve itmesini arttırarak hızlı üretim sağlayan 24 volt adaptör pompa 

 • Atık Su Kısıcı

Atık kısıcı membran filtreye gelen suyun yolunu kısıtlayarak basınç oluşmasını sağlar ve  su akışını azaltır. Membran filtreden geçen su daha detaylı arıtılır ve atık su oranı düşer.

 • Filtreler

NSF Sertifikalı ve WQA (Water Quality Assoction) Gold Seal  Su Kalitesi Derneği altın mühürlü etiket ile 7 adet inline filtreler

Tanışmaya Hazır mısınız?

Mitra Su Arıtma En İyi Su Arıtma Cihazı Mitra Compact Su Arıtma Cihazını Gururla Sunar

EN
KALİTELİ

EN
DAYANIKLI

EN
ŞIK

EN
SAĞLIKLI

EN İYİ

MİTRA 

COMPACT

Mitra Compact Su Arıtma Cihazı

Mitra Su Arıtma' En iyi su arıtma cihazı modelini gururla sunar

Birincilik Ödülü
Yıldız Rozeti
Yıldız Rozeti
en-iyi-su-aritma-cihazi.png
Kaçak su sensör
12 Litre Tank
24 walt pompa
kaliteli ve şık kasa
basınç düşürücü

Teknik Özellikler

filtreler
 • Tipi:  Ev Tipi Tezgah Altı

 • Pompa Türü:   Pompalı

 • Tank Kapasitesi:   8 lt

 • Filtre Sayısı : 7

 • Günlük Su Üretimi : 285 Litre

 • Otomatik Shut-Off 

 • Kaçak Su Sensrü

 • Quick Bağlantı

 • Atık Su Kısıcı

 • Su Basınç Düşürücü

 • Lüks Musluk

 • Ölçüler : E : 280 x B : 420 x D : 400 mm

En iyi su arıtma cihazı hangisi?

Bir su arıtma cihazın da olması gereken materyallerin en kaliteli ve iyilerine sahip olan, NSF Sertifikası, WQA Altın mühür üne sahip filtreleri ile PH 8.5 değerinde su üretimi yapan Mitra Compact en çok tavsiye edilen su arıtma cihazı  modelidir.

En çok tercih edilen su arıtma cihazı

En çok tercih edilen su arıtma cihazı olan tezgah altı su arıtma cihazlarının en son sürümü Mitra Compact, kullanıcılarına %100'de 100 memnuniyet sunarak en çok tercih edilen su arıtma cihazıdır.

En Çok Tercih Edilen Su Arıtma Cihazı 

En çok tavsiye edilen su arıtma cihazı

En çok tavsiye edilen su arıtma cihazı olan Mitra Compact, kullanıcılarının su arıtma cihazı almayı düşünenlere en çok tavsiye edilen en iyi su arıtma cihazı modelidir.

En Çok Tavsiye Edilen Su Arıtma Cihazı

Doktorların Tavsiye Ettiği Su Arıtma Cihazı

Doktorların tavsiye ettiği su arıtma cihazı özellikleri;

 1. Ters ozmos teknolojisi kullanması

 2. Mineral veya Alkali filtresinin olması

 3. PH Değeri 8.5 oranında üretimi olması

 4. NSF ve WQA Onayı olması

gibi özeliklerin hepsini taşıyan Mitra Compact, doktorların tavsiye ettiği su arıtma cihazı özelliklerine sahiptir. 

Doktorların Tavsiye Ettiği Su Arıtma Cihazı
WQA-GOLD-SEAL.JPG
Nsf-sertifika.png

Su Kalite Derneği Altın Mühür (WQA Water Quality Assoction Gold Seal)

Dünyanın en güvenilir Sağlık kuruluşlarından biri olan WQA (Water Quality Assoction) Türkçe adı ile Su Kalitesi Derneği analizlerinden geçerek gold seal yani altın mühür etiketi bulunan filtreler.

Ulusal Sanitasyon / Hijyen Vakfı Sertifikası (NSF - National Sanitation Foundation Certification

NSF Sertifikası ( National Sanitation Foundation certification)  Ulusal Sanitasyon / Hijyen Vakfı'nın su arıtma cihazları için vermiş olduğu NSF / ANSI 58 Sertifikası bulunan filtreler ve parçalar

bottom of page