top of page

En İyi Su Arıtma Cihazı

En iyi su arıtma cihazı

Neden En İyi Su Arıtma Cihazı?

En iyi su arıtma cihazı olan Mitra Compact, bir su arıtma cihazında olması gereken tüm materyallerin en iyilerine sahiptir. Bu materyaller su arıtma cihazı üreten mühendislerinin, gelişen teknoloji ile 2022 yılında ürettiği filtreler ve parçalardır. 

Mitra Compact, NFS Sertifikalı filtreleri, en kaliteli malzeme ile üretilen dış kasası, kaçak sensörü, basınç kırıcı, organik balona sahip anti bakteriyel çelik tankı, çok şık ve lüks musluğu ile en iyi olma misyonunu gururla taşıyor.

Mitra Compact

Bir Su Arıtma Cihazında Olması Gereken Herşey Onda

mitracompact.png

Teknolojisi ve Özellikleri

Filtreleme işlemi sırasında suya basınç uygulanarak arıtma ve ayrıştırılma işlemi olan ters ozmos teknolojisini kullanır. 285 Litre arıtma kapasitesine sahip ev ve küçük ofis kullanımına uygun arıtma sistemi olarak üretilmiştir. NSF Sertifikalı ve WQA Onaylı olan toplam 6 Filtresi bulunmaktadır. Bu filtreler arasında alkali filtre sayesinde en kaliteli su üretimi yapmaktadır.

Yüksek kalitede su filtreleme sistemi

Yeni nesil arıtma teknolojisi ile özelleştirilmiş Reverse Osmosis (RO) Ters Ozmos filtrasyon sistemi ile arıtma işlemi yapar. Alkali ve mineral filtre sayesinde saflaşan suya mineral ve alkali takviyesi ile içilebilir en kaliteli suyu sunar. Su Kalite Derneği (WQA : Water Quality Association) Ve NSF Sertifikalı en sağlıklı en iyi su arıtma filtrelerine sahiptir. Bu filtreler sırası ile;

 1. Sediment Filtre

 2. Aktif Karbon Filtre

 3. Blok Karbon Filtre

 4. Membran Filtre

 5. Post Karbon Filtre

 6. Alkali Filtre

 7. Mineral Filtre

olmak üzere ile toplam 7 filtresi bulunmaktadır.

eniyisuaritmacihazi.jpg

PH 8.5 Alkali Su

6. aşamada bulunan alkali filtre sayesinde saflaşan suya, kaybedilen mineralleri tekrardan kazandırır ve düşen PH değerini İçilebilir en sağlıklı PH değeri 8.5 oranında alkali su üretir

Renk ve Tasarım

Prestij, güç, zarafet ve ciddiyetin rengi : SİYAH !  Mitra Compact bu özelliklere sahip eşsiz bir su arıtma cihazıdır. İşinde ciddi ve başarılı bir şekilde çalışır. Peki ya tasarımı? Siyah rengin görkemi ile birleşen tasarımı göz kamaştırıyor. Her yere kolayca sığabilen dinamik tasarımı ile yer kaplamıyor

Cihaz Parçaları

 • Kaçak Su Sensörü

İçerisinde bulunan hassas ve son teknoloji üretim su kaçak sensörü ile en ufak sızıntı veya su kaçağı esnasında alarm vererek kullanıcısını uyarır.

 • 8 Litre Tank

Hindistan cevizi kabuğu ile üretilmiş &100 doğal, organik ve anti bakteriyel iç haznesindeki 8 litre kapasiteli balonu ve paslanmaz çelik dış kasası bulunmaktadır. Dışarıdan iç hazneye hava teması %0.00'dır bu yüzden depolanan su en taze ve en sağlıklı şekilde depolar.

 • Basınç Düşürücü

Cihaza gelen suyun belli bir barın üzerine çıkmasını engelleyerek basınç oranını düşürür. Yüksek basınç oranını düşürdüğü için cihazdaki bağlantı yerlerinin açılmasını, tank içindeki galonun patlamasını engelleyerek kaçak ve sızıntıyı önler

 • 24 Volt Pompa

Su bar basıncının düşük olduğu yerlerde su çekimi ve itmesini arttırarak hızlı üretim sağlayan 24 volt adaptör pompa 

 • Atık Su Kısıcı

Atık kısıcı membran filtreye gelen suyun yolunu kısıtlayarak basınç oluşmasını sağlar ve  su akışını azaltır. Membran filtreden geçen su daha detaylı arıtılır ve atık su oranı düşer.

 • Filtreler

NSF Sertifikalı ve WQA (Water Quality Assoction) Gold Seal  Su Kalitesi Derneği altın mühürlü etiket ile 7 adet inline filtreler

Kaçak su sensör
8 Litre Tank
24 walt pompa
basınç düşürücü
filtreler
Atık Su Kısıcı

Teknik Özellikler

mitra-compact-su-aritma-cihazi_edited.png

Yüksek Kalitede Filtrasyon

6+1 Filtreleri ile yüksek kalitede yeni nesil arıtma teknolojisi kullanır

Güçlü ve Dayanıklı

Dayanıklı ve uzun ömürlü parçaları ile günlük 360 litre su üretim gücü

Uyarı Sensörü

En ufak su kaçak ve sızıntısında uyarı sensörü devreye girer

PH 8.5 Alkali Su

En sağlıklı SU değeri pH8.5 oranında alkali su üretir

Tipi:  Ev Tipi Tezgah Altı

Pompa Türü: Pompasız / Pompalı

Tank Kapasitesi:   8 lt

Filtre Sayısı : 7

Günlük Su Üretimi : 285 Litre

Otomatik Shut-Off 

Kaçak Su Sensrü

Quick Bağlantı

Atık Su Kısıcı

Su Basınç Düşürücü

Lüks Musluk

Ölçüler : E : 280 x B : 420 x D : 400 mm

En iyi su arıtma cihazı hangisi?

Bir su arıtma cihazın da olması gereken materyallerin en kaliteli ve iyilerine sahip olan, NSF Sertifikası, WQA Altın mühür üne sahip filtreleri ile PH 8.5 değerinde su üretimi yapan Mitra Compact en çok tavsiye edilen su arıtma cihazı modelidir.

En çok tercih edilen su arıtma cihazı

En çok tercih edilen su arıtma cihazı olan tezgah altı su arıtma cihazlarının en son sürümü Mitra Compact, kullanıcılarına %100'de 100 memnuniyet sunarak en çok tercih edilen su arıtma cihazıdır.

En Çok Tercih Edilen Su Arıtma Cihazı 

En çok tavsiye edilen su arıtma cihazı

En çok tavsiye edilen su arıtma cihazı olan Mitra Compact, kullanıcılarının su arıtma cihazı almayı düşünenlere en çok tavsiye edilen en iyi su arıtma cihazı modelidir.

En Çok Tavsiye Edilen Su Arıtma Cihazı

Doktorların Tavsiye Ettiği Su Arıtma Cihazı

Doktorların tavsiye ettiği su arıtma cihazı özellikleri;