top of page
Bianchi Berra Su Arıtma Cihazı
 • Bianchi Berra Su Arıtma Cihazı, tezgah altı, ev tipi su arıtma cihazı modelidir. Bianchi mühendisleri üretimi olan Bianchi Water Purifier, ters ozmos arıtma teknolojisi, 5 aşamalı filtreleme sistemi, mineral ve alkali filtreye sahiptir. 

   

  Mineral açısından zenginleştirilmiş sağlıklı ve lezzetli su üretirimi yapar. 8 Litre Tank haznesi ve günlük su arıtma kapasitesi 285 Litredir. 2 Yıl Parça , 5 Yıl Servis Garantilidir. Filtreleri ve Tankı NSF Sertifikalı, Parçaları FDA, İSO, WHO, ve CE Onaylıdır.

  Bianchi Berra Su Arıtma Cihazı

  Ürün Kodu: 35125
  6.500,00₺ Normal Fiyat
  5.200,00₺İndirimli Fiyat
   • 5 Mikron Spun Sediment
   • GAC Karbon
   • 75 GPD Membran
   • Mineral Post Karbon Filtre
   • Alkali Filtre
   • Otomatik Shut-Off Valf
   • 300 cc Flow-Check Valf
   • Quick Fittings
   • 8 Litre Anti Bakteriyel Çelik Tank (NSF Sertifikalı)
  İNDİRİMLİ FİYAT BİLGİSİ ALMAK İÇİN

  Mitra Su Arıtma Güvencesiyle

  Su arıtma cihazı, filtresi yada su arıtma ekipmanı almayı mı düşünüyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Mitra su arıtma, %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile en kaliteli, garantili ve ihtiyacınıza uygun ürünleri sizlere sunar.

   

  Ters ozmos teknolojisine sahip Mineral veya Alkali pH dengeleyici filtreler. açık ve kapalı kasa, tezgah altı ve üstü, ofis, işyeri ve ev tipi su arıtma cihazları, tanklar, arıtma muslukları, parça, ekipman, ürünler ve çok daha fazlası Mitra Su Arıtma güvencesi ile..

  Kaliteli Malzeme

  Yüksek kaliteli malzemelerden üretilerek uzun ömürlü kullanım sağlar ve garantilidir. TSE ve CE belgelidir ve orijinal modeldir. NSF, İSO ve FDA Sağlık kuruluşlarından belgeleri mevcuttur.

  Ürün ve Parça Garantisi 

  Ürünlerimiz, 2 yıl servis 5 yıl parça garantilidir ve herhangi bir arıza durumunda uzman teknik servis ile ücretsiz onarım, tamir veya değiştirme hizmeti sunar. Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun yaşamadan güvenle kullanabilirler.

  Uzman Servis Garantisi

  Tüm illerimizde her ürünümüz için teknik destek sağlayarak %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız. Uzman servisimiz filtre değişim, bakım, yedek parça temini, ürün değişimi, tamir, arıza onarım, kurulum ve montaj gibi hizmetleri garanti kapsamı içerisinde ücretsiz sunar ve servis ücreti talep etmez. 

  Ücretsiz Kargo

  Tüm illere ücretsiz kargo ile hızlı teslimat.

  Uygun Ödeme Seçeneği

  Tüm ürünlerimizde bütçenize uygun ödeme seçeneği bulunmaktadır. Peşin fiyata indirim, tüm kredi kartlarına 12 aya varan taksit seçeneği, kapıda ödeme, Mail Order, Havale/EFT seçenekleri ile kolay ve güvenli alışveriş imkanı. 

  tum-kredi-kartlarina-9-taksit.webp
  bottom of page