top of page
TDS Metre

TDS Metre

Tds nedir?

TDS (Toplam Çözünmüş Katılar) metreleri, sıvıların içindeki toplam çözünmüş katı madde miktarını ve  su kalitesinin ölçümünde kullanılır.

Suda bulunan toksik maddelerin, çözünmüş tuzların ve minerallerin seviyelerini ölçerek, su kalitesinin ne kadar sağlıklı olduğunu belirleyebilir.

 

Su arıtma cihazları, akvaryum ve diğer su işleme ekipmanlarının verimliliğini test etmek için kullanılan TDS metreleri, içme suyu kalitesini kontrol etmek, hidroponik bitki yetiştiriciliği için suyun mineral içeriğini izlemek ve yüzme havuzlarının su kalitesini kontrol etmek gibi birçok alanda da kullanılır.

 

İçme suyunun TDS değeri bölgesel standartlara göre değişebilir. Genellikle, içme suyu için önerilen maksimum TDS değeri 500 ppm (parça başına milyon) olarak belirtilir.

 

Kullanımı oldukça basittir. Cihazın ucunu ölçüm yapılacak suya daldırın ve birkaç saniye bekleyin. Daha sonra, cihazın ekranında ölçülen TDS değeri görüntülenir. Bu değer, suyun kalitesi ve sertliği hakkında bilgi verir fakat suyun sıcaklığına, tuzluğuna, pH'ına ve diğer özelliklerine bağlı olarak okuma doğruluğu değişebilir.

TDS Metre - Su Kalite Ölçüm Cihazı

Ürün Kodu: 90015
250,00₺ Normal Fiyat
200,00₺İndirimli Fiyat
  İNDİRİMLİ FİYAT BİLGİSİ ALMAK İÇİN

  Mitra Su Arıtma Güvencesiyle

  Su arıtma cihazı, filtresi yada su arıtma ekipmanı almayı mı düşünüyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Mitra su arıtma, %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile en kaliteli, garantili ve ihtiyacınıza uygun ürünleri sizlere sunar.

   

  Ters ozmos teknolojisine sahip Mineral veya Alkali pH dengeleyici filtreler. açık ve kapalı kasa, tezgah altı ve üstü, ofis, işyeri ve ev tipi su arıtma cihazları, tanklar, arıtma muslukları, parça, ekipman, ürünler ve çok daha fazlası Mitra Su Arıtma güvencesi ile..

  Kaliteli Malzeme

  Yüksek kaliteli malzemelerden üretilerek uzun ömürlü kullanım sağlar ve garantilidir. TSE ve CE belgelidir ve orijinal modeldir. NSF, İSO ve FDA Sağlık kuruluşlarından belgeleri mevcuttur.

  Ürün ve Parça Garantisi 

  Ürünlerimiz, 2 yıl servis 5 yıl parça garantilidir ve herhangi bir arıza durumunda uzman teknik servis ile ücretsiz onarım, tamir veya değiştirme hizmeti sunar. Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun yaşamadan güvenle kullanabilirler.

  Uzman Servis Garantisi

  Tüm illerimizde her ürünümüz için teknik destek sağlayarak %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız. Uzman servisimiz filtre değişim, bakım, yedek parça temini, ürün değişimi, tamir, arıza onarım, kurulum ve montaj gibi hizmetleri garanti kapsamı içerisinde ücretsiz sunar ve servis ücreti talep etmez. 

  Ücretsiz Kargo

  Tüm illere ücretsiz kargo ile hızlı teslimat.

  Uygun Ödeme Seçeneği

  Tüm ürünlerimizde bütçenize uygun ödeme seçeneği bulunmaktadır. Peşin fiyata indirim, tüm kredi kartlarına 12 aya varan taksit seçeneği, kapıda ödeme, Mail Order, Havale/EFT seçenekleri ile kolay ve güvenli alışveriş imkanı. 

  tum-kredi-kartlarina-9-taksit.webp
  bottom of page