top of page

MİTRA SU ARITMA CİHAZI PEŞİN FİYATINA 9 TAKSİT

>

>

İzmir Torbalı bölgesine aynı gün ücretsiz olarak servis vermekteyiz. Her model su arıtma cihaz bakımı, onarımı, arıza tespiti, montajı ve filtre değişimi servisimiz tarafından yapılmaktadır. Kullanmakta olduğunuz cihazınızın servisine ulaşamıyorsanız veya memnun değil iseniz 7/24 İzmir'in her bölgesine hizmet vermekteyiz.

 

Yapılan çalışmada müşterimiz garanti kapsamına girer ve  herhangi bir arıza veya kaçak durumunda ücretsiz hizmet vermekteyiz. Su kalitesinin sürdürülebilir olması için Membran filtre 2 yıl ön filtrelerin ise 6 ila 9 ay arasında  değişimi yapılması gerekmektedir. Su arıtma filtreleri belirli periyodik değişimleri olmasından dolayı garanti kapsamına girmez. Kullanmış olduğumuz filtreler NSF SERTİFİKALI olup minimum 6 ay kullanma garantilidir.

  • Ücretsiz Filtre değişim ve Bakım Takibi 

Su arıtma filtrelerinin periyodik değişimleri cihazınızın ömrünü uzattığı gibi su kalitesinin lezzetli, sağlıklı ve sürdürülebilir olmasını sağlamaktadır. Ücretsiz Filtre değişim ve bakım   zamanlarınızı düzenli olarak periyodik takibini yaparak ve size ücretsiz bilgi veriyoruz.

  • 7/24  arayabileceğiniz servis desteği

İzmir'in her bölgesinde 7/24  ulaşabileceğiniz teknik servisimiz ile İzmir'in her bölgesine vermiş olduğumuz hizmetler. ;

  • Filtre değişim

  • Bakım

  • Arıza

  • Parça değişim

  • Su analizi

  • Sökme ve Montaj

Arıza, Kaçak, Onarım ve Montaj

Filtre Değişimi ve Bakım

Su Arıtma Cihazı ve Ekipmanları

Her model su arıtma cihazının arıza, kaçak ve onarımı ve montajı teknik servisimiz tarafından  yapılabilmektedir. İzmir'in her ilçesine aynı gün ücretsiz olarak servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Her model su arıtma cihaz filtre değişimi ve bakımı servisimiz tarafından yapılabilmektedir. İzmir'in her ilçesine aynı gün ücretsiz olarak servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Su Arıtma Cihazı ve Ekipmanları; tank, musluk, bağlantı hortumu, basınç pompası, auto shut-off, TDS metre, basınç kırıcı, kireç kırıcı, yumuşatma, mebran tankı, tank musluğu, adaptör, fiting, duş başlığı, konektör musluğu, sebil aparatı, filtreler vb. gibi su arıtma ekipmanları 

Teknik Servisimiz Hizmet Bölgesi

Torbalı

Torbalı su arıtma cihazı

Torbalı su arıtma cihazı, ters ozmos filtreleme teknolojisi ile şebeke suyunun içerisindeki kum, pas, kireç, tortu, partikül, kimyasallar, bakteriler, madde ve kirleticileri sudan ayrıştırır. Ayrıştırma işlemi sonrasında suyun kokusunu, tadını ve rengini daha temiz hale gelmesini sağlar. İçerisinde bulunan mineral filtre ile en sağlıklı içme suyunu üretir. Tezgah altı ve kapalı kasa modeldir. Lüks musluğu ve tüm parçaları FDA onaylı, su depo tankı ve filtreleri NSF sertifikalıdır. Kapalı kasa, tezgah altı, ev tipi su arıtma cihazı modeli olması ile beraber iş yerleri içinde uyumludur ve 2 yıl garantilidir. 
Mitra su arıtma sistemlerinin üretimi olan LG Membranlı su arıtma cihazı modelidir. Gaziemir bölgesine sunulan model olduğu için Torbalı su arıtma cihazı olarak nitelendirilmektedir.

 

Torbalı bölgesine sunmuş olduğumuz tüm su arıtma cihazı modellerimizi incelemek için TIKLAYIN
bottom of page