top of page

MİTRA SU ARITMA CİHAZI PEŞİN FİYATINA 9 TAKSİT

>
>
Gaziemir Su Arıtma Servisi : Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi & Montajı & Arıza Onarım Servisi
Gaziemir Su Arıtma Cihazı ve Filtreleri NSF Sertifikalıdır
Gaziemir su arıtma servisi, cihazı, ürünleri ve servis hizmetleri garantilidir.
Su arıtma servisi
DETAYLI BİLGİ ALMAK VEYA SERVİS TALEBİNDE BULUNMAK İÇİN

Gaziemir su arıtma servisi ekibimiz ile aynı gün ücretsiz olarak servis vermekteyiz. Her model su arıtma cihaz bakımı, onarımı, arıza tespiti, montajı parça ve filtre değişimi servisimiz tarafından yapılmaktadır. Kullanmakta olduğunuz cihazınızın servisine ulaşamıyorsanız veya memnun değil iseniz iletişime geçebilirsiniz.

 

Gaziemir su arıtma hizmetlerimiz de müşterimiz garanti kapsamına girer. Herhangi bir arıza veya kaçak durumunda ücretsiz olarak parça değişimi ve çalışma yapmaktadır. Hizmetlerimizde kullanılan filtreler, ürün ve parçalar NSF sertifikalı, FDA onaylı orijinal ürünlerdir. 

 

Su kalitesinin sürdürülebilir olması için Membran filtre 2 yıl, ön filtrelerin 6 ila 12 ay arasında değişimi yapılması gerekmektedir. Su arıtma filtreleri belirli periyodik değişimleri olmasından dolayı garanti kapsamına girmez. Çalışmalarımızda kullanmış olduğumuz filtreler NSF sertifikalı olup minimum 6 ay kullanma garantilidir.

Filtre Değişim ve Ücretsiz Bakım Takibi 

Su arıtma filtrelerinin periyodik değişimleri cihazınızın ömrünü uzattığı gibi su kalitesinin lezzetli, sağlıklı ve sürdürülebilir olmasını sağlamaktadır. Ücretsiz Filtre değişim ve bakım zamanlarınızı düzenli olarak periyodik takibini yaparak ve size ücretsiz bilgi veriyoruz.

7/24 Arayabileceğiniz Uzman Servis Desteği

İzmir'in her bölgesinde teknik servisimiz ile İzmir'in her bölgesine vermiş olduğumuz hizmetler. ;

  • Filtre değişim

  • Bakım

  • Arıza

  • Parça değişim

  • Su analizi

  • Sökme kurulum ve Montaj

  • Su kaçağı tespiti

  • Onarım

  • Satış

Su Arıtma Cihazı, Filtreleri, Ekipman ve Yedek parça

Su Arıtma Cihazıfiltreleri ve ekipmanları ; tank, musluk, bağlantı hortumu, basınç pompası, auto shut-off, basınç kırıcı, kireç kırıcı, yumuşatma, mebran tankı,adaptör, fiting, duş başlığı, sebil aparatı vb. ürünlerin satışı

Müşteri memnuniyeti ve Servis Garantisi

Servis hizmetlerimizde kullandığımız tüm ürünler, parçalar ve filtreler NSF sertifikalı, FDA onaylı ve bir çok sağlık kuruluşlarının onayını almış orijinal ürünlerdir.

Müşterilerimizi hizmetlerimiz sonrasında servis garantisi ile garanti kapsamına girer. Servis hizmetlerimizde kullandığımız parçaların ve su arıtma cihazınızın her hangi bir arıza durumunda ücretsiz işlem yapılmaktadır.

 

Teknik servisimizin 13 yılı aşkın tecrübesi, işinde uzman, güler yüzlü ve dürüst çalışma prensibi ile sizlere %100 müşteri memnuniyet ile servis garantisi vermekteyiz.

Su arıtma servisi cihazı

Gaziemir su arıtma cihazı, ters ozmos filtreleme teknolojisi ile şebeke suyunun içerisindeki kum, pas, kireç, tortu, partikül, kimyasallar, bakteriler, madde ve kirleticileri sudan ayrıştırır. Ayrıştırma işlemi sonrasında suyun kokusunu, tadını ve rengini daha temiz hale gelmesini sağlar. İçerisinde bulunan mineral filtre ile en sağlıklı içme suyunu üretir. Tezgah altı ve kapalı kasa modeldir. Lüks musluğu ve tüm parçaları FDA onaylı, su depo tankı ve filtreleri NSF sertifikalıdır. Kapalı kasa, tezgah altı, ev tipi su arıtma cihazı modeli olması ile beraber iş yerleri içinde uyumludur ve 2 yıl garantilidir. 
Mitra su arıtma sistemlerinin üretimi olan LG Membranlı su arıtma cihazı modelidir. Gaziemir bölgesine sunulan model olduğu için Gaziemir su arıtma cihazı olarak nitelendirilmektedir.

 

Gaziemir bölgesine sunmuş olduğumuz tüm su arıtma cihazı modellerimizi incelemek için TIKLAYIN
bottom of page