top of page

MİTRA SU ARITMA CİHAZI PEŞİN FİYATINA 9 TAKSİT

 • Ücretsiz Filtre değişim ve Bakım Takibi 

>

>

Çiğli Su Arıtma Servisi

 • Çiğli Su Arıtma Firmaları

Su arıtma servisi

Çiğli su arıtma servisi ekibimiz ile aynı gün hizmet veriyoruz. Her model su arıtma cihaz bakımı, arıza onarımı, tamiri, montajı, parça ve filtre değişimi uzman servisimiz ile yapmaktayız. Kullanmakta olduğunuz cihazınızın servisine ulaşamıyor veya memnun değil iseniz 7/24 Çiğli su arıtma servisi 0 (507) 435 82 69 firma numaramızdan iletişime geçerek servis talep edebilirsiniz. 

 

Servis sonrası herhangi bir arıza, kaçak ve takılan parçanın değişimi gibi hizmetleri ücretsiz yapmaktadır. Kullanmış olduğumuz tüm ürün ve parçalar orijinal olup sağlık kuruluşlarından onaylı ürünlerdir..

Su Arıtma Servis Hizmetlerimiz

İzmir'in her bölgesinde 7/24 ulaşabileceğiniz teknik servisimiz ile İzmir'in her bölgesine vermiş olduğumuz hizmetler;

 • Filtre Değişim ve Ücretsiz Bakım Takibi 

Su arıtma filtrelerinin periyodik değişimleri cihazınızın ömrünü uzattığı gibi su kalitesinin lezzetli, sağlıklı ve sürdürülebilir olmasını sağlamaktadır. Filtre değişimi su arıtma cihazında ki en önemli işlemdir.  Memran filtre 2 yıl ön filtrelerin ise 6 ila 12 ay arasında değişimi yapılması gerekmektedir.

Su arıtma filtreleri

Değişim olmadığı taktirde tıkalı filtre kaynaklı suyu geri itimi olur, sızıntı ve kaçak gibi sorunlarla karşılaşılabilir. Bu yüzden filtre değişim ve bakım zamanlarınızı düzenli olarak periyodik takibini yaparak ve size ücretsiz bilgi veriyoruz.

 

Çalışmalarımızda kullanmış olduğumuz filtreler Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmış olup minimum 6 ay kullanma garantilidir.

Su arıtma filtreleri nelerdir? Ne işe yarar? Özellikleri, değişim zamanları, fiyatları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız Filtreler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 • Arıza, Onarım ve Parça Değişim

Su arıtma cihazlarının çalışma işlevini kaybetmesi sonucu kötü koku, acı veya ekşi tat, suyun bulanık ve kireçli görünüm gibi şikayetler arıtma sisteminin filtre materyallerinden kaynaklıdır.

 

Bunun haricinde su az gelmesi, tank dolum süresinin uzunluğu, atık suyun gereğinden yüksek miktarda atılması vb. gibi sorunlar cihaz içi sorunlardır. Cihazınız dışındaki damlatma sızıntı, kaçak ve basınç miktarının az olmasından kaynaklı üretim yetersizliği, işlevini kaybetmiş olan hasarlı parçanın tespitini ve değişimini, kısacası A'dan Z'ye tüm onarımını yaparak su arıtma cihazınızın tekrardan sağlığına kavuşmasını sağlıyoruz.

 • Sökme ve Montaj

Su arıtma cihazlarının montajı basit gibi gözükse bile zorlu ve uzmanlık isteyen bir işlemdir. Montaj sırasında tezgahın çatlaması ve kırılması, boru, hortumun vb. bağlantıların delinmesi gibi maddi hasar oluşturabilecek sorunlar yaşanabilir. Yeni evinize mi taşındınız? Cihazınızı farklı bir yerde mi kullanmak istiyorsunuz? İletişim numaramızı arayarak hizmet talep edebilir, aynı gün içinde sökme ve montaj işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

 • Su Arıtma Cihazı, Ekipman ve Yedek Parça

Su Arıtma Cihazı ve Ekipmanları; tank, musluk, bağlantı hortumu, kireç kırıcı, Filtreler, yumuşatma, mebran tankı, tank musluğu, adaptör, fitting, quick fitting, hat alma aparatı, küresel vana, elektroliz, pH metre, manometre ve barometre basınç ölçerler, duş başlığı, konektör musluğu, sebil aparatı, açık kasa cihazlar, arıtma kasaları vb. gibi su arıtma ekipmanları

 • Müşteri memnuniyeti ve Servis Garantisi

Hizmetlerimize çok güveniyoruz Tüm müşterilerimizi %100 memnuniyet ve servis garantisi veriyoruzz. Neden mi?

 1. Kullandığımız olduğumuz tüm parça ve ürünler en kaliteli malzeme ile üretilmiştir.

 2. TSE ve CE belgeli ve orijinal model ürünlerdir.

 3. NSF onaylıdır.

 4. Servisimiz uzman ve tecrübeli servistir.

 5. Cihazlarımız, En iyi su arıtma cihazı markalarıdır.

Kullanıcılarımızın en iyi su arıtma cihazı tavsiyesi olarak ödüllü cihazımızı önermeleri güvencemizi arttırmaktadır. En büyük güvencemiz 1000'e yakın müşteri referansımızdır. Bu yüzden hakkımızda ki düşüncelerinin her zaman olumlu olmasını hedeflemekteyiz. Uzman, güler yüzlü ekibimiz, dürüst çalışma prensibimiz ve 10 yılı aşkın tecrübemiz ile işimizi çok severek yapıyoruz.

 • Çiğli Su Arıtma Cihazı ve Fiyatları

Su arıtma cihazı almayı mı düşünüyorsunuz? Doğru yer dersiniz! Talebiniz doğrultusunda adresinizi ziyaret ederek Ödüllü 2021 En İyi Su Arıtma Cihazımızı gururla sunuyoruz;

Su arıtma cihazları

Tanıtım ve ya  Satın almak için servis talebinde bulunmak isterseniz;  Roben water markası ve mühendisleri tarafından üretilen cihazımızın faydalarını, materyallerini, çalışma mantığını, teknolojisi gibi tüm özelliklerinin tanıtımını yapıyoruz. Satın almaya karar verdiğiniz taktirde peşin fiyatına vade farksız 9 taksit seçeneği ve bütçenize uygun ödeme seçenekleri ile sizelere yardımcı oluyoruz...

Su arıtma cihazım var fakat servisi yok, ücretleri yüksek veya memnun değilim diyor iseniz; Her model su arıtma cihaz filtre değişimi, arızası, bakım, montaj vb. gibi hizmetler servisimiz tarafından yapılıyor ve güvencemiz altına alınıyorsunuz.

Tüm kredi kartlarına 9 taksit
bottom of page