top of page

MİTRA SU ARITMA CİHAZI PEŞİN FİYATINA 9 TAKSİT

>

>

Menemen Su Arıtma Servisi

 • Menemen Su Arıtma Montaj

Su arıtma servisi

İzmir su arıtma servisi, ekibimiz ile her model su arıtma cihaz bakımı, onarımı, arızası, tamiri, kaçak tespiti, montajı, kurulumu parça ve filtre değişimini aradığınız aynı gün yapmaktayız..

Kullandınız cihazınızın firma servisine ulaşamıyorsanız yada memnun değil iseniz bizi arayarak servis talep edebilirsiniz.

Tüm Ürün ve hizmetlerimiz garantidir. Servis hizmeti sonrasında arıza, su kaçağı yaşandığı taktirde servis hizmetlerimiz ücretsiz yapmaktadır. Kullandığımız ve parçalar orijinal ürünlerdir..

Su Arıtma Servis Hizmetlerimiz

 • Filtre Değişim ve Ücretsiz Bakım Takibi 

Su arıtma filtrel değişimleri cihazınızın ömrünü uzattır ve su kalitesinin sürdürülebilir olmasını sağlar. Su arıtma cihazında Filtre değişimi  en önemli işlemdir.  Membran filtre 2 yıl ön filtrelerin ise 6 ila 12 ay arasında değiştirilmektedir.

Su arıtma filtreleri

Değişim yapılmaz ise sızıntı ve kaçak gibi sorunlarla yaşanabilir. Filtre değişim zamanlarınızı Takibini yaparak ve size ücretsiz bilgi veriyoruz.

kullanmış olduğumuz filtreler NSF onaylıdır ve  6 ay kullanma garantilidir.

Su arıtma filtreleri nelerdir? Ne işe yarar? Özellikleri, değişim zamanları, fiyatları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız Filtreler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 • Arıza, Onarım ve Parça Değişim

Su arıtma cihazlarının çalışma işlevini kaybetmesi sonucu kötü koku, acı veya ekşi tat, suda  bulanık , kireçli görünüm, suyun az gelmesi, tank dolum süresinin uzunluğu, atık suyun gereğinden yüksek miktarda atılması,  sızıntı, kaçak ve basınç miktarının az olması kısaca A'dan Z'ye tüm arıza onarımını yapmaktayız.

 • Sökme ve Montaj

Su arıtma cihazlarının montajı sırasında tezgahın çatlaması ve kırılması, boru, hortumun vb. bağlantıların delinmesi gibi maddi hasar oluşturabilecek sorunlar yaşanabilir. Bu yüzden uzman servisimizi ayarak hizmet talep edebilir, sökme ve montaj işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

 • Su Arıtma Cihazı, Ekipman ve Yedek Parça

 • Müşteri memnuniyeti ve Servis Garantisi

Tüm müşterilerimize %100 memnuniyet ve servis garantisi veriyor ve güvencemiz altına alıyoruz. Neden mi?

 1. Kullandığımız tüm parçalar kaliteli malzemedir.

 2. TSE, NSF, İSO, FDA ve CE belgelidir.

 3. Teknik servisimiz uzman ve tecrübelidir.

 4. Cihazlarımız, En iyi su arıtma cihazı markalarıdır.

Kullanıcılarımızın en iyi su arıtma cihazı tavsiyesi olarak bizi önermeleri büyük güvencemizdir. Bu yüzden hakkımızda ki düşüncelerinin her zaman olumlu olması için uzman, güler yüzlü ekibimiz, dürüst çalışma prensibimiz ve tecrübemiz ile hizmet veriyoruz.

 • Menemen Su Arıtma Cihazı ve Fiyatları

Su arıtma cihazı almayı mı düşünüyorsunuz? Doğru yer dersiniz! Talebiniz doğrultusunda adresinizi ziyaret ederek En İyi Su Arıtma Cihalarımızı sunuyoruz;

izmir su arıtma-cihazı

Tanıtım ve ya  Satın almak için servis talebinde bulunmak isterseniz; peşin fiyatına vade farksız 9 taksit seçeneği ve bütçenize uygun ödeme seçenekleri ile yardımcı oluyoruz...

Her model su arıtma cihaz filtre değişimi, arızası ve onarımı, bakım, montajı uzman servisimiz tarafından yapılımaktadır.

Tüm kredi kartlarına 9 taksit
hızmet

Menemen Su Arıtma Cihazı Servisi

Her marka ve model su arıtma cihazı arızası, tamiri, filtre değişimi ve montajı için teknik servis desteği vermekteyiz. Sorularınız ve servis talebi için 0 (507) 435 82 69 numaramızı arayabilirsiniz.  

bottom of page