top of page

MİTRA SU ARITMA CİHAZI PEŞİN FİYATINA 9 TAKSİT

Bornova Su Arıtma Cihazı

Bornova Su Arıtma Filtreleri 

Bornova Su Arıtma Montaj

Bornova Su Arıtma Arıza

Bornova Su Arıtma Cihazı

Bornova Su Arıtma Fiyatları

izmir bornova su arıtma cihazı
 • Ödüllü Şık Tasarım

 • Mavi, Kırmızı ve Yeşil

 • 3 Minimal Renk Seçeneği

 • Dinamik Az Yer Kaplayan Dayanıklı Kasa

 • 285 Litre/ Günlük üretim gücü

 • 3,2 Galon 12 LİtrePaslanmaz Çelik Anti Bakteriyel Tank  

Bornova Su Arıtma Cihazı

Neden Su Arıtma Cihazı kullanmalıyız?

Neden Su Arıtma Cihazı kullanmalıyız? Bu gerçekten önemli bir sorudur. Sizlere çok kısa bahsedelim; Aslında su arıtma cihazı demek yerine arıtma filtreleri dememiz daha mantıklı olur. Arıtılan su tank ile buluşur açık ve kapalı kasa içine konulduğu için cihaz olarak nitelendir. Filtrelenen su sağlıklı suya dönüşür sağlıklı suyun insan sağlığına faydaları ;

 

 • Cildi besler, tazeler, kuru kalmasını önler, nemlendirir, ve güzelleştirir.

 • Sindirim sistemini düzenler, çalıştırır ve kabızlığı önler.

 • Vücut sıcaklığını dengeler.

 • Vücuttaki zararlı maddeleri dışarı atılmasını sağlar.

 • Toksinleri temizler.

 • Mineral, vitamin ve diğer besin maddelerin emilmesini sağlar.

 • Kan dolaşımını düzenler.

 • Soğuk algınlığı, böbrek taşı, enfeksiyonlar, kanser şeker, kalp, tansiyon ve kolesterol gibi hastalıkları engeller.

 • Zararlı virüs, bakteri gibi mikroskobik canlıların vücutta üremesini ve barınmasını engeller.

 • Yağ ve ter bezlerinin fonksiyonlarını yerine getirmesini sağlar

 • Karaciğer ve böbrek fonksiyonlarını düzenler

 

sağlıklı su

pH, su veya herhangi bir sıvının asitlik bazlık derecesine verilenterimdir.

Dünyanın en kaliteli suyunu üretiyoruz ! Biraz iddialı olmuş olabilir fakat bilimsel araştırmalarda güncel verilere göre sağlıklı suyun pH değerinin 8.5 olduğu kararlaştırılmıştır. Ürettiğimiz su bu araştırmalara göre arıtılmaktadır.

Suyun pH Değeri

ph değeri

Hangi Su Arıtma Cihazı?

Neden arıtma suyu ? Yerine bu soruyu şu şekilde sormalıyız. Hangi arıtma suyu? Sağlıklı suyun özellikleri ve faydaları insan sağlığı açısından ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve hafife almıyoruz. Su arıtma cihazlarındaki filtrelerden geçen su doğal mineralleri de ayrıştırır. Bu yüzden su arıtma cihazı alırken en dikkat edilmesi gereken şey Alkali ve Mineral filtrenin olmasıdır. Bir çok su arıtma firma servisleri cihazlarını üretirken bu filtreyi kullanmaz. Dikkat edelim!

LG Chem Membran Teknolojisi

Dünyanın en iyi teknoloji markası Güney Kore menşei Orijinal LG 80 gpd membran daha kirli ve iletkenliği yüksek sularda dahi en iyi arıtı sağlaması en büyük özelliğidir. Yüksek basınç yardımı ile geçirilerek tortu, arsenik, kireç , metal, ametal, klor, bakteri, civa gibi maddelerin arıtılmasını sağlar.

Su Arıtma Servis Hizmetlerimiz

İzmir'in her bölgesinde 7/24 ulaşabileceğiniz teknik servisimiz ile İzmir'in her bölgesine vermiş olduğumuz hizmetler;

Lg membran

Filtre Değişim ve Ücretsiz Bakım Takibi 

Su arıtma filtrelerinin periyodik değişimleri cihazınızın ömrünü uzattığı gibi su kalitesinin lezzetli, sağlıklı ve sürdürülebilir olmasını sağlamaktadır. Filtre değişimi su arıtma cihazında ki en önemli işlemdir.  Memran filtre 2 yıl ön filtrelerin ise 6 ila 12 ay arasında değişimi yapılması gerekmektedir.

Su arıtma filtreleri

Değişim olmadığı taktirde tıkalı filtre kaynaklı suyu geri itimi olur, sızıntı ve kaçak gibi sorunlarla karşılaşılabilir. Bu yüzden filtre değişim ve bakım zamanlarınızı düzenli olarak periyodik takibini yaparak ve size ücretsiz bilgi veriyoruz.

 

Çalışmalarımızda kullanmış olduğumuz filtreler Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmış olup minimum 6 ay kullanma garantilidir.

Su arıtma filtreleri nelerdir? Ne işe yarar? Özellikleri, değişim zamanları, fiyatları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız Filtreler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Arıza, Onarım ve Parça Değişim

Su arıtma cihazlarının çalışma işlevini kaybetmesi sonucu kötü koku, acı veya ekşi tat, suyun bulanık ve kireçli görünüm gibi şikayetler arıtma sisteminin filtre materyallerinden kaynaklıdır.

 

Bunun haricinde su az gelmesi, tank dolum süresinin uzunluğu, atık suyun gereğinden yüksek miktarda atılması vb. gibi sorunlar cihaz içi sorunlardır. Cihazınız dışındaki damlatma sızıntı, kaçak ve basınç miktarının az olmasından kaynaklı üretim yetersizliği, işlevini kaybetmiş olan hasarlı parçanın tespitini ve değişimini, kısacası A'dan Z'ye tüm onarımını yaparak su arıtma cihazınızın tekrardan sağlığına kavuşmasını sağlıyoruz.

Sökme ve Montaj

Su arıtma cihazlarının montajı basit gibi gözükse bile zorlu ve uzmanlık isteyen bir işlemdir. Montaj sırasında tezgahın çatlaması ve kırılması, boru, hortumun vb. bağlantıların delinmesi gibi maddi hasar oluşturabilecek sorunlar yaşanabilir. Yeni evinize mi taşındınız? Cihazınızı farklı bir yerde mi kullanmak istiyorsunuz? İletişim numaramızı arayarak hizmet talep edebilir, aynı gün içinde sökme ve montaj işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Su Arıtma Cihazı, Ekipman ve Yedek Parça

Su Arıtma Cihazları ve Ekipmanları; tank, musluk, bağlantı hortumu, basınç pompası, auto shut-off, TDS metre, basınç kırıcı, kireç kırıcı, Filtreler, yumuşatma, mebran tankı, tank musluğu, adaptör, fitting, quick fitting, hat alma aparatı, küresel vana, elektroliz, pH metre, manometre ve barometre basınç ölçerler, duş başlığı, konektör musluğu, sebil aparatı, açık kasa cihazlar, arıtma kasaları vb. gibi su arıtma ekipmanları

 • Müşteri memnuniyeti ve Servis Garantisi

Hizmetlerimize çok güveniyoruz Tüm müşterilerimizi %100 memnuniyet ve servis garantisi vererek güvencemiz altına alıyoruz. Neden mi?

 1. Kullandığımız olduğumuz tüm parça ve ürünler en kaliteli malzeme ile üretilmiştir.

 2. TSE ve CE belgeli ve orijinal model ürünlerdir.

 3. Tüm sağlık kuruluşlarının dan onaylıdır.

 4. Servisimiz, işinde uzman ve tecrübeli servistir.

 5. Cihazımız, Ödüllü En iyi su arıtma cihazı markasıdır.

Kullanıcılarımızın en iyi su arıtma cihazı tavsiyesi olarak ödüllü cihazımızı önermeleri güvencemizi arttırmaktadır. En büyük güvencemiz 1000'e yakın müşteri referansımızdır. Bu yüzden hakkımızda ki düşüncelerinin her zaman olumlu olmasını hedeflemekteyiz. Uzman, güler yüzlü ekibimiz, dürüst çalışma prensibimiz ve 10 yılı aşkın tecrübemiz ile işimizi çok severek yapıyoruz.

Bornova Su Arıtma Cihazı ve Fiyatları

Su arıtma cihazı almayı mı düşünüyorsunuz? Doğru yer dersiniz! Talebiniz doğrultusunda adresinizi ziyaret ederek Ödüllü 2021 En İyi Su Arıtma Cihazımızı gururla sunuyoruz;

Su arıtma cihazı

Model ve Cİhaz bilgileri için tıklayınız

Tanıtım ve ya  Satın almak için servis talebinde bulunmak isterseniz;  Roben water markası ve mühendisleri tarafından üretilen cihazımızın faydalarını, materyallerini, çalışma mantığını, teknolojisi gibi tüm özelliklerinin tanıtımını yapıyoruz. Satın almaya karar verdiğiniz taktirde peşin fiyatına vade farksız 9 taksit seçeneği ve bütçenize uygun ödeme seçenekleri ile sizelere yardımcı oluyoruz...

Su arıtma cihazım var fakat servisi yok, ücretleri yüksek veya memnun değilim diyor iseniz; Her model su arıtma cihaz filtre değişimi, arızası, bakım, montaj vb. gibi hizmetler servisimiz tarafından yapılıyor ve güvencemiz altına alınıyorsunuz.

Taksitli ödeme seçenekleri
bottom of page