top of page
Kapalı Kasa Su Arıtma Filtresi 5'li

Kapalı Kasa Su Arıtma Filtresi 5'li Set

 • 5 Mikron Sediment Filtre:  5 mikron boyuttaki gözenekleri ile suyudaki kireç, tortu, kum, çakılı ve pas gibi kaba partikülleri tutar. 
 • Granül Aktif Karbon Filtre: Sudaki bakterileri ve kimyasal maddeleri arıtarak kötü tat, renk ve koku gibi istenmeyen özellikleri yok eder.
 • 1 Mikron Sediment Filtre: 5 Mikron Sediment Filtre'nin ardından gelen 1 Mikron Sediment Filtre, suyun içindeki daha küçük partikülleri filtreler.
 • 80GPT Membran Filtre:  Ters ozmos teknolojisi ile suyun moleküler düzeyde arıtılmasını sağlar ve içme suyunu en temiz haline getirir.
 • Post Karbon Tatlandırıcı Filtre: Coconut kabuğundan üretilen iç haznesi arıtılmış suyun içerisine mineral ekleyerek lezzetli olmasını sağlar.

 

Uluslararası standartlara uygun olarak üretilmiştir NSF onaylı ve İSO 9001 belgelidir. Her marka kapalı kasa su arıtma cihazı modeline uyumludur. Bağlantı dirsek aparatları ile gelmektedir ve quick bağlantı özelliği sayesinde kolaylıkla kurulumu yapılabilir.

Kapalı Kasa Su Arıtma Filtresi 5'li

Stok kodu: 44677
829,00₺ Normal Fiyat
746,10₺İndirimli Fiyat
  • İnline
  • 12 İnç
  • NSF Sertifikalı
  • İSO 9001 Belgeli
  • Anti Bakteriyel
İNDİRİMLİ FİYAT BİLGİSİ VE SİPARİŞ İÇİN

Mitra Su Arıtma Güvencesiyle

Su arıtma cihazı, filtresi yada su arıtma ekipmanı almayı mı düşünüyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Mitra su arıtma, %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile en kaliteli, garantili ve ihtiyacınıza uygun ürünleri sizlere sunar.
Ters ozmos teknolojisine sahip Mineral veya Alkali pH dengeleyici filtreler, açık ve kapalı kasa, tezgah altı ve üstü, ofis, işyeri ve ev tipi su arıtma cihazları, tanklar, arıtma muslukları, parça, ekipman, ürünler ve çok daha fazlası Mitra Su Arıtma güvencesi ile..

Kaliteli Malzeme

Ürünlerimiz yüksek kaliteli malzemelerden üretilerek uzun ömürlü kullanım sunan, garanti ve orijinal modellerdir. NSF/ANSI 58 ve 61 sertifikaları ile TSE, CE, ISO 14001, ISO 9001 belgelerine sahiptir ve sağlık kuruluşları tarafından onaylanmıştır.

Ürün ve Parça Garantisi 

Ürünlerimiz, 2 yıl servis 5 yıl parça garantilidir ve herhangi bir arıza durumunda uzman teknik servis ile ücretsiz onarım, tamir veya değiştirme hizmeti sunulur. Müşterilerimiz, ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun yaşamadan güvenle kullanabilirler.

Uzman Servis Garantisi

Tüm illerimizde her ürünümüz için teknik destek sağlayarak %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız. Uzman servisimiz filtre değişim, bakım, yedek parça temini, ürün değişimi, tamir, arıza onarım, kurulum ve montaj gibi hizmetleri garanti kapsamı içerisinde ücretsiz sunar ve servis ücreti talep etmez. 

Ücretsiz Kargo

Tüm illere ücretsiz kargo ile hızlı teslimat.

Taksitli ve Uygun Ödeme Seçeneği

Tüm ürünlerimizde bütçenize uygun ödeme seçeneği bulunmaktadır. Peşin fiyata indirim, tüm kredi kartlarına 12 aya varan taksit seçeneği, kapıda ödeme, Mail Order, Havale/EFT seçenekleri ile kolay ve güvenli alışveriş imkanı. 

Tüm kredi kartlarına 9 taksit seçeneği (banka logoları)
bottom of page