top of page
Açık Kasa Su Arıtma Filtresi 5 li Set

Açık Kasa Su Arıtma Filtresi 5li Set

 1. 5 mikron Spun Sediment Filtre : Yüksek basınç ile sıkıştırılmış pamuktan oluşan 5 mikron gözenekler ile sudaki kum, pas, çamur, kireç ve kaba maddeleri tutmayı sağlar.
 2. 1 Mikron Spun Sediment Filtre : 5 mikron spun sediment filtreden geçebilen dahada ufak kum, pas, çamur ve kaba maddeleri 1 mikron gözenekleri ile tutmayı sağlar.
 3. CTO Karbon Filtre : Kömür ve hindistan cevizi gibi maddelerin işlenerek organik toz hale gelen parçacıkları ile sudaki klor, deterjan ve kimyasal kirleticileri ayrıştırarak suyun rengi, kokusu ve tadını iyileştirir.
 4. LG Membran Filtre : Ters ozmos filtrasyon teknolojisi ile suya basınç uygulayarak yarı geçirgen ince zar gözenekleri sayesinde en küçük boyuttaki micro partiküllerin ayrıştırılması sağlar.
 5. Post Karbon Tatlandırıcı Filtre : İç haznesinde bulunan organik coconut (hindistan cevizi kabuğu) sayesinde membrandan gelen suyu yumuşatır ve lezzetli hale gelmesini sağlar.

 

LG Membran Filtre Güney Kore menşeili LG Chem firmasının orijinal, sertifikası ve lisansı membran filtresidir.

En kaliteli malzemeler ile üretilen 1. kalite filtre modelleridir. %100 Saf Polypropilen, NSF Sertifikalı ve FDA Onaylıdır.

Her model açık kasa su arıtma cihazına uygun filtre modelleridir.

 

 

   

  Açık Kasa Su Arıtma Filtresi 5 li Set

  Stok kodu: 10007
  650,00₺Fiyat
   1. 5 mikron Spun Sediment Filtre
   2. 1 Mikron Spun Sediment Filtre
   3. CTO Karbon Filtre
   4. 80 Gpd LG Membran Filtre
   5. Post Karbon Tatlandırıcı Filtre

   % Saf Polypropilen

   150 PSI MAX Basınç

   1000 Litre Su Arıtımı

   Minimum  6 Ay Filtre Ömrü

  İNDİRİMLİ FİYAT BİLGİSİ ALMAK İÇİN

  Mitra Su Arıtma Güvencesiyle

  Su arıtma cihazı, filtresi yada su arıtma ekipmanı almayı mı düşünüyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Mitra su arıtma, %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile en kaliteli, garantili ve ihtiyacınıza uygun ürünleri sizlere sunar.

   

  Ters ozmos teknolojisine sahip Mineral veya Alkali pH dengeleyici filtreler. açık ve kapalı kasa, tezgah altı ve üstü, ofis, işyeri ve ev tipi su arıtma cihazları, tanklar, arıtma muslukları, parça, ekipman, ürünler ve çok daha fazlası Mitra Su Arıtma güvencesi ile..

  Kaliteli Malzeme

  Yüksek kaliteli malzemelerden üretilerek uzun ömürlü kullanım sağlar ve garantilidir. TSE ve CE belgelidir ve orijinal modeldir. NSF, İSO, FDA sertifikaları ve sağlık kuruluşlarından belgeleri mevcuttur.

  Ürün ve Parça Garantisi 

  Ürünlerimiz, 2 yıl servis 5 yıl parça garantilidir ve herhangi bir arıza durumunda uzman teknik servis ile ücretsiz onarım, tamir veya değiştirme hizmeti sunulur. Müşterilerimiz, ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun yaşamadan güvenle kullanabilirler.

  Uzman Servis Garantisi

  Tüm illerimizde her ürünümüz için teknik destek sağlayarak %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız. Uzman servisimiz filtre değişim, bakım, yedek parça temini, ürün değişimi, tamir, arıza onarım, kurulum ve montaj gibi hizmetleri garanti kapsamı içerisinde ücretsiz sunar ve servis ücreti talep etmez. 

  Ücretsiz Kargo

  Tüm illere ücretsiz kargo ile hızlı teslimat.

  Uygun Ödeme Seçeneği

  Tüm ürünlerimizde bütçenize uygun ödeme seçeneği bulunmaktadır. Peşin fiyata indirim, tüm kredi kartlarına 12 aya varan taksit seçeneği, kapıda ödeme, Mail Order, Havale/EFT seçenekleri ile kolay ve güvenli alışveriş imkanı. 

  Tüm kredi kartlarına 9 taksit seçeneği (banka logoları)
  bottom of page