top of page
Hyundai Su Arıtma Filtreleri

Hyundai Su Arıtma Filtreleri 5 li kapalı kasa su arıtma cihazı filtre seti

 

5 Mikron Sediment Filtre: Su içindeki kum, ağır metal, çamur, tortu, pas, kaba madde ve partikülleri suyun içinden arıtma işlemini gerçekleştirir.

Granül Aktif Karbon Filtre: Sudaki bakteri, organik ve kimyasal maddeleri arıtarak suyun tat, koku ve renk unsurlarını iyileştirir, suyun kalitesini artırır.

1 Mikron Sediment Filtre: 5 Mikron filtreden geçen  su içindeki daha küçük kirletici ve partikülleri filtreleyerek temizler.

80GPT Membran Filtre: Ters ozmos teknolojisi ile suyun moleküler düzeyde arıtılmasını sağlayarak sadece saf su moleküllerinin geçişine müsaade eder ve suyu saflaştır.   

Post Karbon Tatlandırıcı Filtre: Coconut kabuğundan üretilen bu filtre, arıtılmış suya mineral ekleyerek suyun lezzetini artırır ve  keyifli içim sağlar.

 

Uluslararası standartlara uygun olarak NSF onaylı ve İSO 9001 belgeli olup, tüm kapalı kasa su arıtma cihazları ile uyumlu filtrelerdir.. Bağlantı aparatları ile gelmektedir ve quick bağlantı özelliği sayesinde kurulumları son derece kolaydır.

Hyundai Su Arıtma Filtreleri

Stok kodu: 11162
829,00₺ Normal Fiyat
746,10₺İndirimli Fiyat
    • 12 İnç
    • İnline
    • Anti Bakteriyel
    • NSF Sertifikalı
    • İSO 9001 Belgeli
İNDİRİMLİ FİYAT BİLGİSİ VE SİPARİŞ İÇİN

Mitra Su Arıtma Güvencesiyle

Su arıtma cihazı, filtresi yada su arıtma ekipmanı almayı mı düşünüyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Mitra su arıtma, %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile en kaliteli, garantili ve ihtiyacınıza uygun ürünleri sizlere sunar.
Ters ozmos teknolojisine sahip Mineral veya Alkali pH dengeleyici filtreler, açık ve kapalı kasa, tezgah altı ve üstü, ofis, işyeri ve ev tipi su arıtma cihazları, tanklar, arıtma muslukları, parça, ekipman, ürünler ve çok daha fazlası Mitra Su Arıtma güvencesi ile..

Kaliteli Malzeme

Ürünlerimiz yüksek kaliteli malzemelerden üretilerek uzun ömürlü kullanım sunan, garanti ve orijinal modellerdir. NSF/ANSI 58 ve 61 sertifikaları ile TSE, CE, ISO 14001, ISO 9001 belgelerine sahiptir ve sağlık kuruluşları tarafından onaylanmıştır.

Ürün ve Parça Garantisi 

Ürünlerimiz, 2 yıl servis 5 yıl parça garantilidir ve herhangi bir arıza durumunda uzman teknik servis ile ücretsiz onarım, tamir veya değiştirme hizmeti sunulur. Müşterilerimiz, ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun yaşamadan güvenle kullanabilirler.

Uzman Servis Garantisi

Tüm illerimizde her ürünümüz için teknik destek sağlayarak %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız. Uzman servisimiz filtre değişim, bakım, yedek parça temini, ürün değişimi, tamir, arıza onarım, kurulum ve montaj gibi hizmetleri garanti kapsamı içerisinde ücretsiz sunar ve servis ücreti talep etmez. 

Ücretsiz Kargo

Tüm illere ücretsiz kargo ile hızlı teslimat.

Taksitli ve Uygun Ödeme Seçeneği

Tüm ürünlerimizde bütçenize uygun ödeme seçeneği bulunmaktadır. Peşin fiyata indirim, tüm kredi kartlarına 12 aya varan taksit seçeneği, kapıda ödeme, Mail Order, Havale/EFT seçenekleri ile kolay ve güvenli alışveriş imkanı. 

Tüm kredi kartlarına 9 taksit seçeneği (banka logoları)
bottom of page