top of page
açık kasa su arıtma filtresi

Açık Kasa Su Arıtma Filtresi 3'lü Seti

 1. 5 mikron Spun Sediment Filtre : Yüksek basınç ile sıkıştırılmış pamuktan oluşan 5 mikron gözenekler ile sudaki kum, pas, çamur, kireç ve kaba maddeleri tutmayı sağlar.
 2. 1 Mikron Spun Sediment Filtre : 5 mikron spun sediment filtreden geçebilen dahada ufak kum, pas, çamur ve kaba maddeleri 1 mikron gözenekleri ile tutmayı sağlar.
 3. CTO Karbon Filtre : Kömür ve hindistan cevizi gibi maddelerin işlenerek organik toz hale gelen parçacıkları ile sudaki klor, deterjan ve kimyasal kirleticileri ayrıştırarak suyun rengi, kokusu ve tadını iyileştirir.

 

En kaliteli malzemeler ile üretilen 1. kalite filtre modelleridir. %100 Saf Polypropilen, NSF Sertifikalı ve FDA Onaylıdır.

Her model açık kasa su arıtma cihazına uygun filtre modelleridir.

 

Ücretsiz kargo ve kapıda ödeme 

 

   

  Açık Kasa Su Arıtma Filtresi

  Stok kodu: 10005
  250,00₺Fiyat
   1. 5 mikron Spun Sediment Filtre
   2. 1 Mikron Spun Sediment Filtre
   3. CTO Karbon Filtre

   % Saf Polypropilen

   150 PSI MAX Basınç

   1000 Litre Su Arıtımı

   Minimum  6 Ay Filtre Ömrü

  İNDİRİMLİ FİYAT BİLGİSİ VE SİPARİŞ İÇİN

  Mitra Su Arıtma Güvencesiyle

  Su arıtma cihazı, filtresi yada su arıtma ekipmanı almayı mı düşünüyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Mitra su arıtma, %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile en kaliteli, garantili ve ihtiyacınıza uygun ürünleri sizlere sunar.
  Ters ozmos teknolojisine sahip Mineral veya Alkali pH dengeleyici filtreler, açık ve kapalı kasa, tezgah altı ve üstü, ofis, işyeri ve ev tipi su arıtma cihazları, tanklar, arıtma muslukları, parça, ekipman, ürünler ve çok daha fazlası Mitra Su Arıtma güvencesi ile..

  Kaliteli Malzeme

  Ürünlerimiz yüksek kaliteli malzemelerden üretilerek uzun ömürlü kullanım sunan, garanti ve orijinal modellerdir. NSF/ANSI 58 ve 61 sertifikaları ile TSE, CE, ISO 14001, ISO 9001 belgelerine sahiptir ve sağlık kuruluşları tarafından onaylanmıştır.

  Ürün ve Parça Garantisi 

  Ürünlerimiz, 2 yıl servis 5 yıl parça garantilidir ve herhangi bir arıza durumunda uzman teknik servis ile ücretsiz onarım, tamir veya değiştirme hizmeti sunulur. Müşterilerimiz, ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun yaşamadan güvenle kullanabilirler.

  Uzman Servis Garantisi

  Tüm illerimizde her ürünümüz için teknik destek sağlayarak %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız. Uzman servisimiz filtre değişim, bakım, yedek parça temini, ürün değişimi, tamir, arıza onarım, kurulum ve montaj gibi hizmetleri garanti kapsamı içerisinde ücretsiz sunar ve servis ücreti talep etmez. 

  Ücretsiz Kargo

  Tüm illere ücretsiz kargo ile hızlı teslimat.

  Taksitli ve Uygun Ödeme Seçeneği

  Tüm ürünlerimizde bütçenize uygun ödeme seçeneği bulunmaktadır. Peşin fiyata indirim, tüm kredi kartlarına 12 aya varan taksit seçeneği, kapıda ödeme, Mail Order, Havale/EFT seçenekleri ile kolay ve güvenli alışveriş imkanı. 

  Tüm kredi kartlarına 9 taksit seçeneği (banka logoları)
  bottom of page