top of page
5 Aşamalı Mineral Filtre

 

5 Aşamalı Mineral Filtre su arıtma cihazı filtre düzeneğindeki son filtre aşamasıdır. Arıtılan sudaki kaybedilen mineralleri tekrar suya ekleyerek  en kaliteli içme suyunu sunar.

 

5 aşamalı iç haznesinde bulunan toplar ve özellerikleri;

1.Aşama (Kil Topları): Negatif yüklü iyonlarla antibakteriyel koruma sağlar.

2.Aşama (Maifen Mineral): Su moleküllerini aktifleştirir.

3.Aşama (Alkali Toplar): Suyun pH seviyesini yükseltir.

4.Aşama (İnera Red Toplar): Demir, Magnezyum, Potasyum mineralleri ekler.

5.Aşama (Bio Seramik Toplar): Suyun Oksijen seviyesini artırır ve pH değerini yükseltir.

 

5 Asamali Mineral Filtre : Suyun en kaliteli ve sağlıklı haline ulaşın..

5 Aşamalı Mineral Filtre

Ürün Kodu: 88846
160,00₺Fiyat
  • Ürün ve Para İade Politikasını İncelemek İçin Tıklayın

  • Tüm kredi kartlarına peşin fiyatına vade farksız 9 taksit 

İNDİRİMLİ FİYAT BİLGİSİ ALMAK İÇİN

Mitra Su Arıtma Güvencesiyle

Su arıtma cihazı, filtresi yada su arıtma ekipmanı almayı mı düşünüyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Mitra su arıtma, %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile en kaliteli, garantili ve ihtiyacınıza uygun ürünleri sizlere sunar.

 

Ters ozmos teknolojisine sahip Mineral veya Alkali pH dengeleyici filtreler. açık ve kapalı kasa, tezgah altı ve üstü, ofis, işyeri ve ev tipi su arıtma cihazları, tanklar, arıtma muslukları, parça, ekipman, ürünler ve çok daha fazlası Mitra Su Arıtma güvencesi ile..

Kaliteli Malzeme

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilerek uzun ömürlü kullanım sağlar ve garantilidir. TSE ve CE belgelidir ve orijinal modeldir. NSF, İSO ve FDA Sağlık kuruluşlarından belgeleri mevcuttur.

Ürün ve Parça Garantisi 

Ürünlerimiz, 2 yıl servis 5 yıl parça garantilidir ve herhangi bir arıza durumunda uzman teknik servis ile ücretsiz onarım, tamir veya değiştirme hizmeti sunar. Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun yaşamadan güvenle kullanabilirler.

Uzman Servis Garantisi

Tüm illerimizde her ürünümüz için teknik destek sağlayarak %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız. Uzman servisimiz filtre değişim, bakım, yedek parça temini, ürün değişimi, tamir, arıza onarım, kurulum ve montaj gibi hizmetleri garanti kapsamı içerisinde ücretsiz sunar ve servis ücreti talep etmez. 

Ücretsiz Kargo

Tüm illere ücretsiz kargo ile hızlı teslimat.

Uygun Ödeme Seçeneği

Tüm ürünlerimizde bütçenize uygun ödeme seçeneği bulunmaktadır. Peşin fiyata indirim, tüm kredi kartlarına 12 aya varan taksit seçeneği, kapıda ödeme, Mail Order, Havale/EFT seçenekleri ile kolay ve güvenli alışveriş imkanı. 

tum-kredi-kartlarina-9-taksit.webp
bottom of page