top of page

Su Diyeti

Su Diyeti

Su Diyeti ile sadece su tüketimi yaparak hızlı kilo vermek için uygulanan diyet olması dışın da mental sağlık içinde uygulanan bir diyettir. Vücut toksinlerden arınır hücreler yenilenir. Peki Dünya da uygulanan en etkili ve en hızlı kilo verme diyeti olan Su Diyeti Nedir? Su Diyeti Nasıl Yapılır? Su diyeti ile 1 haftada 7 kilo vermek mümkün mü?


Su Diyeti
Suyun Zayıflatıcı Etkisini Keşfedin

Yaşamı Oluşturan Element ' SU ' En Önemli Besin Kaynağıdır.


Su Diyeti Nedir?

Su diyeti, günlük besin ihtiyacını sadece su ve sıvı içecek ile karşılayarak yapılan diyettir.

Bu diyette katı besin alınmadığı için toksin alımı minimum dereceye düşer, bol su tüketimi ile de toksinlerin vücuttan atılmasına fayda sağlayarak detoks etkisi oluşturur. Suyun yarattığı tokluk hissi ve böbreklerin daha fazla çalışması ile hızlı kilo verme durumu oluşur.


Su Diyeti Nedir?
Su Diyeti Nedir?

Kalori alımı yapılmadığı için hızlı kilo vermede en etkili yöntemdir. Suyun yarattığı tokluk hissi ve böbreklerin daha fazla çalışması ile hızlı kilo verme durumu oluşur.


Bol miktarda su tüketimi yapıldığı için suda bulunan oksijen kan hücreleri sayesinde hücrelere taşınır ve hasarlı hücreler yenilenir. Yenilenen ve yeni oluşan hücreler sayesinde ciltte parlaklık ve canlanma meydana gelerek daha sağlıklı bir görünüm elde edilir.