top of page
Maxi Kabinet Su Yumusatma Cihazi

Maxi Kabinet Su Yumuşatma Cihazı tam otomatiktir. Suyun sertlik değerini yükselten mineralleri iyon değiştirme yöntemi ile ayrıştırarak yumuşak su üretimi sağlar. Reçine, suyun arasından geçerken belli bir doygunluğa ulaştığı takdirde tuzlu su ile yıkanması gereken bir maddedir. İyon değiştirici özelliği ile tuzlu suyu buluşturduğu an kireç, reçineden ayırarak kireçli suyu su hattından göndermez.

Maxi Kabinet Su Yumuşatma Cihazı

Ürün Kodu: 13222
18.000,00₺ Normal Fiyat
16.200,00₺İndirimli Fiyat
  • Tam Otomatik
  • Arıtma Teknolojisi: İyon Değiştirme
  • Arıtma Kapasitesi. 5000Litre/Günlük
  • Rejenerasyon: 110 Dakika
  • Tank Boyutu: 1127mm, 316-559 mm
  • Boyut: 316-559 mm
İNDİRİMLİ FİYAT BİLGİSİ ALMAK İÇİN

Mitra Su Arıtma Güvencesiyle

Su arıtma cihazı, filtresi yada su arıtma ekipmanı almayı mı düşünüyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Mitra su arıtma, %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile en kaliteli, garantili ve ihtiyacınıza uygun ürünleri sizlere sunar.

 

Ters ozmos teknolojisine sahip Mineral veya Alkali pH dengeleyici filtreler. açık ve kapalı kasa, tezgah altı ve üstü, ofis, işyeri ve ev tipi su arıtma cihazları, tanklar, arıtma muslukları, parça, ekipman, ürünler ve çok daha fazlası Mitra Su Arıtma güvencesi ile..

Kaliteli Malzeme

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilerek uzun ömürlü kullanım sağlar ve garantilidir. TSE ve CE belgelidir ve orijinal modeldir. NSF, İSO ve FDA Sağlık kuruluşlarından belgeleri mevcuttur.

Ürün ve Parça Garantisi 

Ürünlerimiz, 2 yıl servis 5 yıl parça garantilidir ve herhangi bir arıza durumunda uzman teknik servis ile ücretsiz onarım, tamir veya değiştirme hizmeti sunar. Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun yaşamadan güvenle kullanabilirler.

Uzman Servis Garantisi

Tüm illerimizde her ürünümüz için teknik destek sağlayarak %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız. Uzman servisimiz filtre değişim, bakım, yedek parça temini, ürün değişimi, tamir, arıza onarım, kurulum ve montaj gibi hizmetleri garanti kapsamı içerisinde ücretsiz sunar ve servis ücreti talep etmez. 

Ücretsiz Kargo

Tüm illere ücretsiz kargo ile hızlı teslimat.

Uygun Ödeme Seçeneği

Tüm ürünlerimizde bütçenize uygun ödeme seçeneği bulunmaktadır. Peşin fiyata indirim, tüm kredi kartlarına 12 aya varan taksit seçeneği, kapıda ödeme, Mail Order, Havale/EFT seçenekleri ile kolay ve güvenli alışveriş imkanı. 

tum-kredi-kartlarina-9-taksit.webp
bottom of page