top of page
2,2 Galon Basınç Denge Tankı

2,2 Galon Basınç Denge Tankı, suarıtma cihazınızın arıtmış olduğu suyu en güvenilir biçimde depolamanıza yardımcı olur. 2,2 galonluk 8 litre kullanım hacmi sayesinde sık sık dolum yapma ihtiyacını minimuma indirir. Su kesintisi yaşansa bile, bu tank sayesinde su temini kesintisiz devam eder. Paslanmaz metal dış yapısı, antibakteriyel ve 1. kalite malzemeden üretilmiştir, bu da üst düzey dayanıklılık,hijyen ve uzun ömürşü kullanım sunar. CE, İSO ve NSF onaylıdır. Her model su arıtma cihazı marka ve modeline uyumludur.

2,2 Galon 8 lt Basınç Denge Tankı

Stok kodu: 77646
750,00₺Fiyat
    • 2,2 Galon
    • 8 Litre
    • Kauçuk Diyafram
    • Palanmaz Metal Dış kaplama
    • 362 mm, 330 mm
İNDİRİMLİ FİYAT BİLGİSİ ALMAK İÇİN

Mitra Su Arıtma Güvencesiyle

Su arıtma cihazı, filtresi yada su arıtma ekipmanı almayı mı düşünüyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Mitra su arıtma, %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile en kaliteli, garantili ve ihtiyacınıza uygun ürünleri sizlere sunar.

 

Ters ozmos teknolojisine sahip Mineral veya Alkali pH dengeleyici filtreler. açık ve kapalı kasa, tezgah altı ve üstü, ofis, işyeri ve ev tipi su arıtma cihazları, tanklar, arıtma muslukları, parça, ekipman, ürünler ve çok daha fazlası Mitra Su Arıtma güvencesi ile..

Kaliteli Malzeme

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilerek uzun ömürlü kullanım sağlar ve garantilidir. TSE ve CE belgelidir ve orijinal modeldir. NSF, İSO, FDA sertifikaları ve sağlık kuruluşlarından belgeleri mevcuttur.

Ürün ve Parça Garantisi 

Ürünlerimiz, 2 yıl servis 5 yıl parça garantilidir ve herhangi bir arıza durumunda uzman teknik servis ile ücretsiz onarım, tamir veya değiştirme hizmeti sunulur. Müşterilerimiz, ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun yaşamadan güvenle kullanabilirler.

Uzman Servis Garantisi

Tüm illerimizde her ürünümüz için teknik destek sağlayarak %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız. Uzman servisimiz filtre değişim, bakım, yedek parça temini, ürün değişimi, tamir, arıza onarım, kurulum ve montaj gibi hizmetleri garanti kapsamı içerisinde ücretsiz sunar ve servis ücreti talep etmez. 

Ücretsiz Kargo

Tüm illere ücretsiz kargo ile hızlı teslimat.

Uygun Ödeme Seçeneği

Tüm ürünlerimizde bütçenize uygun ödeme seçeneği bulunmaktadır. Peşin fiyata indirim, tüm kredi kartlarına 12 aya varan taksit seçeneği, kapıda ödeme, Mail Order, Havale/EFT seçenekleri ile kolay ve güvenli alışveriş imkanı. 

Tüm kredi kartlarına 9 taksit seçeneği (banka logoları)
bottom of page