top of page
pH Metre - Dijital pH Ölçer Su Kalitesi Test Cihazı

pH Metre,  içme suyu, kullanım suyu, havuz ve akvaryum suyunun ph değerini ölçer ve su kalitesini test eder. Dijital LCD ekranı sayesinde ölçülen suyun sıcaklık ve pH seviyesini hızlı ve rahatlıkla görebilmenizi sağlar. Elektrot sensörleri, suyun sıcaklığı ve kalitesine göre ayarlanan otomatik sıcaklık dengeleme özelliğine sahiptir. Bu sensör, sıvının içine daldırıldığında, hidrojen iyonlarına anında tepki vererek asidik ve bazik çözelti oranını yüksek doğruluk ile gösterir. Dayanıklı, uzun ömürlü kullanım sağlar ve 1.5V pil enerjisi ile çalışır.

 

pH Metre - Dijital pH Ölçer Su Kalitesi Test Cihazı

Stok kodu: 98741
380,00₺ Normal Fiyat
285,00₺İndirimli Fiyat
    • LCD Dijital Ekran 
    • 0,0 - 14.0 pH Ölçüm Aralığı
    • 0 - 60ºC Sıcaklık Ölçüm Aralığı
    • 175 x 33 x 23 mm
İNDİRİMLİ FİYAT BİLGİSİ VE SİPARİŞ İÇİN

Mitra Su Arıtma Güvencesiyle

Su arıtma cihazı, filtresi yada su arıtma ekipmanı almayı mı düşünüyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Mitra su arıtma, %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile en kaliteli, garantili ve ihtiyacınıza uygun ürünleri sizlere sunar.
Ters ozmos teknolojisine sahip Mineral veya Alkali pH dengeleyici filtreler, açık ve kapalı kasa, tezgah altı ve üstü, ofis, işyeri ve ev tipi su arıtma cihazları, tanklar, arıtma muslukları, parça, ekipman, ürünler ve çok daha fazlası Mitra Su Arıtma güvencesi ile..

Kaliteli Malzeme

Ürünlerimiz yüksek kaliteli malzemelerden üretilerek uzun ömürlü kullanım sunan, garanti ve orijinal modellerdir. NSF/ANSI 58 ve 61 sertifikaları ile TSE, CE, ISO 14001, ISO 9001 belgelerine sahiptir ve sağlık kuruluşları tarafından onaylanmıştır.

Ürün ve Parça Garantisi 

Ürünlerimiz, 2 yıl servis 5 yıl parça garantilidir ve herhangi bir arıza durumunda uzman teknik servis ile ücretsiz onarım, tamir veya değiştirme hizmeti sunulur. Müşterilerimiz, ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun yaşamadan güvenle kullanabilirler.

Uzman Servis Garantisi

Tüm illerimizde her ürünümüz için teknik destek sağlayarak %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız. Uzman servisimiz filtre değişim, bakım, yedek parça temini, ürün değişimi, tamir, arıza onarım, kurulum ve montaj gibi hizmetleri garanti kapsamı içerisinde ücretsiz sunar ve servis ücreti talep etmez. 

Ücretsiz Kargo

Tüm illere ücretsiz kargo ile hızlı teslimat.

Taksitli ve Uygun Ödeme Seçeneği

Tüm ürünlerimizde bütçenize uygun ödeme seçeneği bulunmaktadır. Peşin fiyata indirim, tüm kredi kartlarına 12 aya varan taksit seçeneği, kapıda ödeme, Mail Order, Havale/EFT seçenekleri ile kolay ve güvenli alışveriş imkanı. 

Tüm kredi kartlarına 9 taksit seçeneği (banka logoları)
bottom of page