top of page
Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı

Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı

Dış kasası olmadığı için tezgah altına hem diklemesine hem yanlamasına koyulabilir. Tezgah altı dar olan ve fazla yer kaplamasında ötürü bir çok kullanıcı tarafından tercih edilir.

 

4 filtresi diklemesine, membran filtresi yanlamasına ve tankı açıkta durmaktadır. Tezgah altı arıtıcılar kasası olmadığı için tank kapasitesi 8, 12, 40 ve 80 litre kadar yükseltilebilmesinden dolayı ev tipi ve işletmeler için en uygun su arıtıcı modelidir 

 

5 aşamalı filtre sistemi, ters ozmos sistem teknolojisi kullanır.

Tak Çevir Filtre Özelliklidir. Arttıralabilir 8, 12, 40, 80 Litre Tank Seçeneği ile Açık Kasa Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı Modelidir.

2 Yıl Parça , 5 Yıl Servis Garantisi Mevcuttur.

 

Cihaz Sertifikaları;

 • Filtreleri ve Tankı NSF  Sertifikalı
 • Parçaları FDA onaylıdır.

 

Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı

Ürün Kodu: 36555
3.750,00₺Fiyat
25-45-26 / 8 kg: beyaz
  • Tak Çevir Sediment Filtre
  • Tak Çevir Gac Karbon Filtre
  • Tak Çevir Post Karbon Filtre
  • Noname Membran
  • Lüks Musluk
  • 2,2 Metal TR Tank  
  • Quick Fittings
İNDİRİMLİ FİYAT BİLGİSİ ALMAK İÇİN

Mitra Su Arıtma Güvencesiyle

Su arıtma cihazı, filtresi yada su arıtma ekipmanı almayı mı düşünüyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Mitra su arıtma, %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile en kaliteli, garantili ve ihtiyacınıza uygun ürünleri sizlere sunar.

 

Ters ozmos teknolojisine sahip Mineral veya Alkali pH dengeleyici filtreler. açık ve kapalı kasa, tezgah altı ve üstü, ofis, işyeri ve ev tipi su arıtma cihazları, tanklar, arıtma muslukları, parça, ekipman, ürünler ve çok daha fazlası Mitra Su Arıtma güvencesi ile..

Kaliteli Malzeme

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilerek uzun ömürlü kullanım sağlar ve garantilidir. TSE ve CE belgelidir ve orijinal modeldir. NSF, İSO ve FDA Sağlık kuruluşlarından belgeleri mevcuttur.

Ürün ve Parça Garantisi 

Ürünlerimiz, 2 yıl servis 5 yıl parça garantilidir ve herhangi bir arıza durumunda uzman teknik servis ile ücretsiz onarım, tamir veya değiştirme hizmeti sunar. Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun yaşamadan güvenle kullanabilirler.

Uzman Servis Garantisi

Tüm illerimizde her ürünümüz için teknik destek sağlayarak %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız. Uzman servisimiz filtre değişim, bakım, yedek parça temini, ürün değişimi, tamir, arıza onarım, kurulum ve montaj gibi hizmetleri garanti kapsamı içerisinde ücretsiz sunar ve servis ücreti talep etmez. 

Ücretsiz Kargo

Tüm illere ücretsiz kargo ile hızlı teslimat.

Uygun Ödeme Seçeneği

Tüm ürünlerimizde bütçenize uygun ödeme seçeneği bulunmaktadır. Peşin fiyata indirim, tüm kredi kartlarına 12 aya varan taksit seçeneği, kapıda ödeme, Mail Order, Havale/EFT seçenekleri ile kolay ve güvenli alışveriş imkanı. 

tum-kredi-kartlarina-9-taksit.webp
bottom of page