top of page

3 ÖN FİLTRE + BAKIM   239 TL

İzmir Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi

Firma servisiniz su arıtma cihazınızın filtre değişimi için yüksek rakamlar mı talep ediyor?

HERMARKANIN TÜM MODEL SU ARITMA CİHAZININ FİLTRE DEĞİŞİMİNİ YAPIYORUZ VE CİHAZINIZI 2 YIL GARANTİMİZ ALTINA ALIYORUZ.

İzmir Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi

İzmir Su Arıtma Filtreleri

İzmir Su Arıtma Filtre Değişimi

İzmir Su Arıtma Filtre Fiyatı

Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi İzmir

İzmir Su arıtma cihazı filtre değişimi su arıtma cihazında ki yapılması gereken en önemli işlemdir. Su arıtma cihazı filtre değişimleri cihazınızın su kalitesini, suyun lezzetini ve cihaz ömrünün uzamasını sağlamaktadır. Membran filtresinin 2 yıl ön 3lü filtrelerin ise 8 ila 12 ay arasında değişimi yapılmalıdır.

su-aritma-filtreleri_.jpg

FDA onaylı su arıtma filtrelerimiz TSE, CE Sertifikasına sahip ürünlerdir..

 

İzmir su arıtma filtre servisimizle su arıtma cihazı filtre değişim hizmeti veriyoruz. Her markaların her model su arıtma cihazlarının filtre değişimi, bakımı ve satışı uzman servisimiz ile yapılmaktadır. Tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz teknik servis sayfamızı inceleyebilirsiniz.

İzmir Su Arıtma Filtreleri

Kapalı Kasa Su Arıtma Filtresi

Ev Tipi Su Arıtma Filtreleri

Tezgah Altı Su Arıtma Filtresi 

Açık kasa Su Arıtma Filtresi

  • Sediment Filtre

  • Karbon Filtre

  • Post Karbon Filtre

  • Membran Filtre

  • Tatlandırıcı Filtre

  • Alkali Filtre

  • Mineral Filtre

En kaliteli Su arıtma filtrelerimiz ile tüm markaların her model su arıtma cihazına uygun filtre değişimi uzman teknik servisimizle yapmaktayız.

Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi İzmir 

Her marka su arıtma cihazı üreticisinin tüm modellerinin Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi İzmir su arıtma servisi uzman ekibimiz ile tüm ilçelerimde yapmaktadır. Su arıtma cihazı üretici markaların tüm model cihazlarına uygun su arıtma cihazı filtresi firmamızda bulunmaktadır.

İzmir Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi

İzmir su arıtma cihazı filtre değişimi zamanında yapıldığı taktirde atık su oranı %50-60 aralığındadır. Su arıtma cihazı filtreleri Ters ozmoz sistemi ile çalıştığı için yıkandığı taktirde işlevlerini kaybeder. Bakteriler ve Virüsler için üreme ortamı oluşturur. İzmir Su arıtma cihazı filtre değişimi cihazınızın kullanım mantığı için yapılmalıdır.. Değişim zamanı geldiğinde yenileriyle değiştirilmez ise cihazınıza zarar verir.

İzmir Su Arıtma Filtre Değişimi

Filtrelerin çalışma işlevini kaybetmesi sonucu  ekşi, acı tat ve koku gibi şikayetler ortaya çıkar. Bu durum  su arıtma cihazı sisteminin filtre materyallerinden kaynaklıdır. İzmir Su arıtma filtre değişimi olmaz ise tıkmış filtrelerden dolayı su fşltreden geçemez ve sızıntı gibi sorunlar meydana gelebilir. İzmir su arıtma filtre değişimi servisimiz filtre bakım zamanınızın takibini yaparak ücretsiz bilgi aktarmaktadır..

İzmir Su Arıtma Filtre Fiyatı

İzmir Su Arıtma Filtre Fiyatları çok mu yüksek? Mevcut servisiniz yüksek fiyatlarından şikayet ediyorsanız firmamızı arayıp servis hizmeti isteyebilirsiniz. En kaliteli filtrelerimizi avantajlı fiyatlarda sunmaktayız. Su arıtma cihazı filtrelerinin özellikleri değişim zamanları fiyatları ve ömürleri gibi bilgileri Filtreler sayfamızda bulabilirsiniz.

3 lü Su Arıtma Filtre Fiyatları

3 lü Su Arıtma Filtre fiyatları cihaz marka ve modeline göre değişebilir. Firmamız da İzmir su arıtma filtresi 3lü set fiyatları 189TL den başlamaktadır. 3 lü Su Arıtma Filtre Seti içerisinde sediment filtre, karbon filtre ve post karbon filtredir..

5 li Su Arıtma Filtresi Fiyatları

5li su arıtma filtresi fiyatları449TL den başlamaktadır. 5 li Su Arıtma Filtresi seti içinde sediment filtre, karbon filtre, post karbon filtre, Lg Membran filtre, tatlandırıcı filtre, isteğinize  göre alkali filtre veya mineral filtre bulunmaktadır..

Lg Membran Filtre Fiyatı

Orijinal Güney Kore menşei LG Membran Filtre fiyatı 199TL olarak kullanıcılarımıza sunulmaktadır.

lg-membran-filtre.jpg

 LG Membran Filtre 24 ay ömrü ile tüm cihazlara uygun modelleri mevcuttur ve değişimi yapılmaktadır.

Alkali Filtre Fiyatı

Alkali filtre pH dengesini sağlayarak insan vücudundaki asit oranını azalmak için önemli olan mineralleri suya katar. 110 TL olan Alkali filtre fiyatı firmamızın tavsiyesidir. Mineral filtre ve Alkali filtre fiyatı aynıdır.

 

 

İzmir Arıtma Filtre Servisi

izmir-su-aritma-servisi.jpg

Su Arıtma Cihazı Modellerimizi incelemek İçin Tıklayın

Yumuşatma Cihazı ve Bina Girişi ve Daire Girişi Arıtma İçin

Tıklayın

İzmir'de Su Arıtma Cihazı Filtre Değişim, Bakım, Arıza ve Onarım Servisi Talep Etmek İçin

Tıklayın

bottom of page