top of page

İzmir İhlas Su Arıtma

İhlas su arıtma İzmir su arıtma firmaları arasında ilk su arıtma cihazı teknolojisini sunan bir pazarlama şirketidir. İhlas pazarlama 1994 yılında kurulmuştur ve ilk su arıtma cihaz modelini 1998 yılında satışa sunmuştur. İzmir genelinde bir çok bölgede hizmet vermektedir. İhlas Su Arıtma servisi İzmir bayileri İhlas su arıtma cihazları, İhlas su arıtma cihazı filtreleri satışı yapmaktadır. İhlas su arıtma servisi;  satış , filtre değişimi, montaj ve bakım  hizmetleri de vermektedir. Mitra Su Arıtma Firması olarak İhlas su arıtma cihazları için servis hizmeti vermekteyiz.

İzmir İhlas su arıtma, İhlas pazarlama firmasının Konak ve Karabağlar da satış mağazası bulunmaktadır. Firmamız İzmir İhlas su arıtma cihaz modelleri ve en çok kullanılan modeli olan Aura Cebelion gibi modelleri için teknik servis desteği vermektedir.

Tüm İhlas su arıtma cihazlarına uyumlu Orijinal, NSF sertifikalı TSE belgeli arıtma filtreleri ve yedek parçaları ile yapmaktadır. İhlas pazarlama bünyesi dışında servis hizmeti veren firmamızdan, .İzmir İhlas su arıtma servis hizmetini çok daha kaliteli ve uygun fiyatlar ile yaptırabilirsiniz.  İhlas su arıtma İzmir servisi hizmetleri firmamızdan talep edebilirsiniz.

İzmir İhlas Su Arıtma Servisi

İhlas su arıtma servisi yetkili servis ekibimiz aradığınız gün içinde hizmet vermektedir. Kullanmakta olduğunuz İhlas su arıtma cihazınızın İhlas su arıtma servisi filtre değişimi için yüksek fiyatlar sunuyor ise firma iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

  • Servisimiz sonrasın da müşterimizi güvencemiz altına alarak garanti kapsamına dahil etmekteyiz.

  • Tüm ekipman ve yesek parçalar sağlık kuruluşlarından onaylı ce TSE belgelidir..

  • İhlas su arıtma servisi yüksek fiyat ile servis ücretleri talep etmekte ise tüm su arıtma cihazları için servis sunmaktayız.

İhlas Su Arıtma Filtre Değişimi İzmir

İhlas su arıtma cihazlarının tüm model su arıtma cihazları için uygun filtre değişimi

ihlas Su Arıtma Cihazı Bakımı İzmir

İhlas su arıtma cihazı Bağlantı hortumlarının yenilenmesi su ve tank hava basınçlarının ayarlanması gibi bakım işlemleri

ihlas Su Arıtma Cihazı Arıza İzmir

İhlas su arıtma cihazınız da meydana gelen kaçak, arızanın tespiti ve onarım işlemleri

ihlas Su Arıtma Cihazı Parça Değişimi İzmir

İhlas Su arıtma cihazınızda bozulan veya ömrü dolan parçaların değişimi 

ihlas Su Arıtma Cihazı Montajı İzmir

İhlas su arıtma cihazınızı alıyor yerine en iyi su arıtama cihazını yenileme kampanyası ile uygun fiyata takıyoruz.

İhlas Su Arıtma Servisi İzmir

ihlas Su arıtma servisi İzmir yetkili servis ekibimiz İzmir İhlas su arıtma ile servis anlaşmamız yoktur. Fakat İhlas su arıtma servisi İzmir servis ekibi yüksek filtre değişim fiyatları sunmakta olduğu için firmamız orijinal filtre ve parça değişimleri ile aynı içinde hizmet vermektedir.

 

İhlas su arıtma cihazınızın İhlas su arıtma İzmir yetkili servisi hizmetlerini çok daha uygun fiyat ile firma numaramızdan iletişime geçerek servis talep edebilirsiniz. İhlas su arıtma için vermiş olduğumuz servis hizmetleri;

  • İhlas su arıtma cihazı

  • İhlas su arıtma filtresi

  • İhlas su arıtma cihazı filtreleri

  • İhlas su arıtma cihazları

  • İhlas su arıtma cihazı filtre değişimi

  • İhlas su arıtma filtre değişimi

 

İhlas su arıtma İzmir yetkili servisi olmamıza rağmen Tüm İhlas su arıtma cihazı servis hizmetlerini çok daha uygun fiyatlar ile sunmaktayız. Servis talep etmek için firma iletişim numaramızdan ulaşım sağalabilirsiniz.

İzmir İhlas Su Arıtma Cihazı Servisi

Her marka ve model su arıtma cihazı arızası, tamiri, filtre değişimi ve montajı için teknik servis desteği vermekteyiz. Sorularınız ve servis talebi için 0 (507) 435 82 69 numaramızı arayabilirsiniz.  

bottom of page