top of page
Su Saati - Akıllı Su Sayacı

Su saati, akıllı su sayacı 360° dönebilen kapak tasarımı ile kullanım kolaylığı sağlar. Gövdesinde kullanılan korozyona dirençli elektrostatik boyalı pirinç malzeme, dayanıklılığını artırır, dış etkilere karşı korur ve uzun ömürlü kullanım sağlar. Optik okuma sistemleri ile uyumludur ve okuma işlemlerini hızlı ve hatasız bir şekilde gerçekleştirilmesine olanak tanır. Çekvalfli tasarım, suyun akışını düzenler ve düşük basınç kaybıyla çalışır, suyunuzu verimli bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur. Dş etkilere karşı yüksek koruma seviyesi olan IP68 standardına uygun olarak tasarlanmıştır. Uluslararası standartlarda güvenilirliğini kanıtlayan MID sertifikasına sahiptir.

 

Akıllı su saati evinizde veya işyerinizde su tüketimini izlemek, su tüketiminizin doğru ve güvenilir bir şekilde ölçüldüğünden emin olmanızı sağlar.

Su Saati - Akıllı Su Sayacı

Stok kodu: 88855
1.000,00₺ Normal Fiyat
800,00₺İndirimli Fiyat
    • Musluk Tipi
    • 1/4 Bağlantılı
    • Tek Filtreli
    • Pirinç Malzeme
    • 16 Bar Basınç
İNDİRİMLİ FİYAT BİLGİSİ VE SİPARİŞ İÇİN

Mitra Su Arıtma Güvencesiyle

Su arıtma cihazı, filtresi yada su arıtma ekipmanı almayı mı düşünüyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Mitra su arıtma, %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile en kaliteli, garantili ve ihtiyacınıza uygun ürünleri sizlere sunar.
Ters ozmos teknolojisine sahip Mineral veya Alkali pH dengeleyici filtreler, açık ve kapalı kasa, tezgah altı ve üstü, ofis, işyeri ve ev tipi su arıtma cihazları, tanklar, arıtma muslukları, parça, ekipman, ürünler ve çok daha fazlası Mitra Su Arıtma güvencesi ile..

Kaliteli Malzeme

Ürünlerimiz yüksek kaliteli malzemelerden üretilerek uzun ömürlü kullanım sunan, garanti ve orijinal modellerdir. NSF/ANSI 58 ve 61 sertifikaları ile TSE, CE, ISO 14001, ISO 9001 belgelerine sahiptir ve sağlık kuruluşları tarafından onaylanmıştır.

Ürün ve Parça Garantisi 

Ürünlerimiz, 2 yıl servis 5 yıl parça garantilidir ve herhangi bir arıza durumunda uzman teknik servis ile ücretsiz onarım, tamir veya değiştirme hizmeti sunulur. Müşterilerimiz, ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun yaşamadan güvenle kullanabilirler.

Uzman Servis Garantisi

Tüm illerimizde her ürünümüz için teknik destek sağlayarak %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız. Uzman servisimiz filtre değişim, bakım, yedek parça temini, ürün değişimi, tamir, arıza onarım, kurulum ve montaj gibi hizmetleri garanti kapsamı içerisinde ücretsiz sunar ve servis ücreti talep etmez. 

Ücretsiz Kargo

Tüm illere ücretsiz kargo ile hızlı teslimat.

Taksitli ve Uygun Ödeme Seçeneği

Tüm ürünlerimizde bütçenize uygun ödeme seçeneği bulunmaktadır. Peşin fiyata indirim, tüm kredi kartlarına 12 aya varan taksit seçeneği, kapıda ödeme, Mail Order, Havale/EFT seçenekleri ile kolay ve güvenli alışveriş imkanı. 

Tüm kredi kartlarına 9 taksit seçeneği (banka logoları)
bottom of page