top of page
Su Arıtma Tankı

8 Liltre Su Arıtma Cihazı Tankı

 • Paslanmaz Çelik
 • Anti Bakteriyel
 • NSF Sertifikalı
 • 2.2  Galon Su Arıtma Deposu

Her Markanın Kapalı Kasa ve Açık Kasa Su Arıtma Cihazı Modelleri İçin Uygundur.

 

Su arıtma tankı , su arıtma cihazının bir parçasıdır ve suyun içindeki kirleticileri, bakterileri, virüsleri benzeri diğer zararlı maddeleri filtrelenek arıtılmış suyu depolayarak, ihtiyaç duyulduğunda kullanılabilir hale getirir.

Su arıtma tankları, depolayarak suyun temiz ve taze kalmasını sağlar. Bu depolama tankları, su arıtma cihazlarının kapasitelerine göre farklı boyutlarda olabilir ve evlerde veya iş yerlerinde kullanılan su arıtma cihazları için özel olarak tasarlanmıştır.

 

Su arıtma cihazının ömrünü uzatırken, arıtılmış suyun kalitesini de korur. 

Depolama tankı kapasitesi, su arıtma cihazı kullanımı için belirleyici bir faktördür. Depolama tankının kapasitesi, arıtılmış suyun ne kadar süre depolanabileceğini belirler. 

 

Depolama tankının sağlam ve dayanıklı olmasını, malzeme kalitesi de depolama tankının arıtılmış suyu temiz tutmasına da yardımcı olur.

 

Su Arıtma Tankı

Ürün Kodu: 70000
900,00₺Fiyat
  İNDİRİMLİ FİYAT BİLGİSİ ALMAK İÇİN

  Mitra Su Arıtma Güvencesiyle

  Su arıtma cihazı, filtresi yada su arıtma ekipmanı almayı mı düşünüyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Mitra su arıtma, %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile en kaliteli, garantili ve ihtiyacınıza uygun ürünleri sizlere sunar.

   

  Ters ozmos teknolojisine sahip Mineral veya Alkali pH dengeleyici filtreler. açık ve kapalı kasa, tezgah altı ve üstü, ofis, işyeri ve ev tipi su arıtma cihazları, tanklar, arıtma muslukları, parça, ekipman, ürünler ve çok daha fazlası Mitra Su Arıtma güvencesi ile..

  Kaliteli Malzeme

  Yüksek kaliteli malzemelerden üretilerek uzun ömürlü kullanım sağlar ve garantilidir. TSE ve CE belgelidir ve orijinal modeldir. NSF, İSO ve FDA Sağlık kuruluşlarından belgeleri mevcuttur.

  Ürün ve Parça Garantisi 

  Ürünlerimiz, 2 yıl servis 5 yıl parça garantilidir ve herhangi bir arıza durumunda uzman teknik servis ile ücretsiz onarım, tamir veya değiştirme hizmeti sunar. Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun yaşamadan güvenle kullanabilirler.

  Uzman Servis Garantisi

  Tüm illerimizde her ürünümüz için teknik destek sağlayarak %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız. Uzman servisimiz filtre değişim, bakım, yedek parça temini, ürün değişimi, tamir, arıza onarım, kurulum ve montaj gibi hizmetleri garanti kapsamı içerisinde ücretsiz sunar ve servis ücreti talep etmez. 

  Ücretsiz Kargo

  Tüm illere ücretsiz kargo ile hızlı teslimat.

  Uygun Ödeme Seçeneği

  Tüm ürünlerimizde bütçenize uygun ödeme seçeneği bulunmaktadır. Peşin fiyata indirim, tüm kredi kartlarına 12 aya varan taksit seçeneği, kapıda ödeme, Mail Order, Havale/EFT seçenekleri ile kolay ve güvenli alışveriş imkanı. 

  tum-kredi-kartlarina-9-taksit.webp
  bottom of page