top of page
İzmir Pompalı Su Arıtma Cihazı
 • İzmir Su Arıtma Cihazı pompalı modeli, Mitra Su Arıtma Sistemleri Üretimi Olan Tezgah Altı ve Ev Tipi Su Arıtma Cihazı Modelidir.

  2 Yıl Parça , 5 Yıl Servis Garantisi Mevcuttur

  Pompalı mekanizması sayesinde suyu hızlıca akıtabilir ve dilediğiniz miktarda kolayca doldurabilirsiniz. Modern ve şık tasarımı, mutfağınıza estetik bir dokunuş katar ve yer kaplamadan kullanım sağlar.

  • Tankı ve Filtreleri NSF Sertifikalı
  • Parçaları FDA Onaylıdır.
  • CE, İSO ve WHO Onaylıdır.

   

  Mitra Su Arıtma : İzmir Su Arıtma

  İZMİR'E ÖZEL İNDİRİMLİ FİYAT İLE İZMİR'E ÖZEL SU ARITMA CİHAZI

  İzmir Pompalı Su Arıtma Cihazı

  Ürün Kodu: 35001
  4.000,00₺Fiyat
  • 5 Mikron Sediment Filtre

   CTO Karbon Filtre

   GAC Karbon Filtre

   75 GPD LG Membran Filtre

   Mineral ve PH Dengeleyici Tatlandırıcı Filtre

   Otomatik Shut-Off

   Quick Fittings

   8 Litre Anti Bakteriyel Çelik Tank (NSF Sertifikalı)

   Paslanmaz Lüks Musluk

  İNDİRİMLİ FİYAT BİLGİSİ ALMAK İÇİN

  Mitra Su Arıtma Güvencesiyle

  Su arıtma cihazı, filtresi yada su arıtma ekipmanı almayı mı düşünüyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Mitra su arıtma, %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile en kaliteli, garantili ve ihtiyacınıza uygun ürünleri sizlere sunar.

   

  Ters ozmos teknolojisine sahip Mineral veya Alkali pH dengeleyici filtreler. açık ve kapalı kasa, tezgah altı ve üstü, ofis, işyeri ve ev tipi su arıtma cihazları, tanklar, arıtma muslukları, parça, ekipman, ürünler ve çok daha fazlası Mitra Su Arıtma güvencesi ile..

  Kaliteli Malzeme

  Yüksek kaliteli malzemelerden üretilerek uzun ömürlü kullanım sağlar ve garantilidir. TSE ve CE belgelidir ve orijinal modeldir. NSF, İSO ve FDA Sağlık kuruluşlarından belgeleri mevcuttur.

  Ürün ve Parça Garantisi 

  Ürünlerimiz, 2 yıl servis 5 yıl parça garantilidir ve herhangi bir arıza durumunda uzman teknik servis ile ücretsiz onarım, tamir veya değiştirme hizmeti sunar. Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun yaşamadan güvenle kullanabilirler.

  Uzman Servis Garantisi

  Tüm illerimizde her ürünümüz için teknik destek sağlayarak %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız. Uzman servisimiz filtre değişim, bakım, yedek parça temini, ürün değişimi, tamir, arıza onarım, kurulum ve montaj gibi hizmetleri garanti kapsamı içerisinde ücretsiz sunar ve servis ücreti talep etmez. 

  Ücretsiz Kargo

  Tüm illere ücretsiz kargo ile hızlı teslimat.

  Uygun Ödeme Seçeneği

  Tüm ürünlerimizde bütçenize uygun ödeme seçeneği bulunmaktadır. Peşin fiyata indirim, tüm kredi kartlarına 12 aya varan taksit seçeneği, kapıda ödeme, Mail Order, Havale/EFT seçenekleri ile kolay ve güvenli alışveriş imkanı. 

  tum-kredi-kartlarina-9-taksit.webp
  bottom of page