top of page
Arıtmalı Su Sebili
 • Arıtmalı su sebili ile dilediğiniz an ister sıcak, ister soğuk arıtılmış temiz suya ulaşmanızı sağlar. 

  Ev, ofis veya işyerleri için kullanıma uygun dekoratif, şık ve modern tasarımı ile  her zaman taze, temiz ve sağlıklı bir içme suyu sunar. 

  Karbon filtre, sediment filtre, ters ozmoz membranı, UV sterilizasyonu ve mineral yeniden doldurma filtresi gibi farklı filtre ve teknolojiler kullanarak suyu arıtır.

  Kullanımı kolay bir panel veya dokunmatik ekran ile su sıcaklığını ayarlayabilir, su seviyesini gösteren bir göstesi ile suyun ne kadar kaldığını kolayca takip etmenizi sağlar.

  Su haznesinin dolu olduğunu algıladığında otomatik olarak kapanabilen bir özelliğe sahiptir.

   

  2 Yıl Parça , 5 Yıl Servis Garantisi Mevcuttur. 

  NSF, FDA, CE  ve Water Quality Ass. Sertifikaları Belgelidir.

  Arıtmalı Su Sebili

  Ürün Kodu: 80001
  14.600,00₺ Normal Fiyat
  10.950,00₺İndirimli Fiyat
  Renk
   • Sediment Filtre
   • Aktif Karbon Filtre
   • Karbon Filtre
   • Membran Filtre
   • UV Filtre
   • Tatlandırıcı Post Karbon Filtre
   • Anti Bakteriyel 8 Litre Çelik Tank

   NSF Sertifikalı FDA Onaylı

  İNDİRİMLİ FİYAT BİLGİSİ ALMAK İÇİN

  Mitra Su Arıtma Güvencesiyle

  Su arıtma cihazı, filtresi yada su arıtma ekipmanı almayı mı düşünüyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Mitra su arıtma, %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile en kaliteli, garantili ve ihtiyacınıza uygun ürünleri sizlere sunar.

   

  Ters ozmos teknolojisine sahip Mineral veya Alkali pH dengeleyici filtreler. açık ve kapalı kasa, tezgah altı ve üstü, ofis, işyeri ve ev tipi su arıtma cihazları, tanklar, arıtma muslukları, parça, ekipman, ürünler ve çok daha fazlası Mitra Su Arıtma güvencesi ile..

  Kaliteli Malzeme

  Yüksek kaliteli malzemelerden üretilerek uzun ömürlü kullanım sağlar ve garantilidir. TSE ve CE belgelidir ve orijinal modeldir. NSF, İSO ve FDA Sağlık kuruluşlarından belgeleri mevcuttur.

  Ürün ve Parça Garantisi 

  Ürünlerimiz, 2 yıl servis 5 yıl parça garantilidir ve herhangi bir arıza durumunda uzman teknik servis ile ücretsiz onarım, tamir veya değiştirme hizmeti sunar. Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun yaşamadan güvenle kullanabilirler.

  Uzman Servis Garantisi

  Tüm illerimizde her ürünümüz için teknik destek sağlayarak %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız. Uzman servisimiz filtre değişim, bakım, yedek parça temini, ürün değişimi, tamir, arıza onarım, kurulum ve montaj gibi hizmetleri garanti kapsamı içerisinde ücretsiz sunar ve servis ücreti talep etmez. 

  Ücretsiz Kargo

  Tüm illere ücretsiz kargo ile hızlı teslimat.

  Uygun Ödeme Seçeneği

  Tüm ürünlerimizde bütçenize uygun ödeme seçeneği bulunmaktadır. Peşin fiyata indirim, tüm kredi kartlarına 12 aya varan taksit seçeneği, kapıda ödeme, Mail Order, Havale/EFT seçenekleri ile kolay ve güvenli alışveriş imkanı. 

  tum-kredi-kartlarina-9-taksit.webp