top of page

Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi

Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi, Su Arıtma Filtreleri, Su Arıtma Filtre Değişimi, Su Arıtma Filtre Fiyatı

Her model Su Arıtma Cihazı Filtre Değişim


Su arıtma cihazı filtre değişimi su arıtma cihazında ki yapılması gereken en önemli işlemdir. Su arıtma filtreleri periyodik değişimleri cihazınızın ömrünü uzattığı gibi su kalitesinin lezzetli, sağlıklı ve sürdürülebilir olmasını sağlamaktadır. Su arıtma filtre fiyatı cihaz modeline göre değişebilir. Membran filtre 2 yıl ön filtrelerin ise 6 ila 12 ay arasında değişimi yapılması gerekmektedir.

Su arıtma filtreleri
Su arıtma cihazı filtreleri


Kullanılan tüm filtreler en kaliteli malzeme ile üretilmiştir, TSE ve CE ve Tüm sağlık kuruluşları tarafından onaylıdır.


İzmir su arıtma filtre servisi ekibimiz ile aynı gün ücretsiz olarak hizmet veriyoruz. Her model su arıtma cihazı filtre değişimi, su arıtma filtre değişimi onarımı, arızası servisimiz tarafından yapılmaktadır


Su Arıtma Filtreleri

Tezgah Altı Su Arıtma Filtresi

Ev Tipi Su Arıtma Filtreleri

Kapalı Kasa Su Arıtma Filtresi

  • Sediment Filtre

  • Karbon Filtre

  • Post Karbon Filtre

  • Membran Filtre

  • Tatlandırıcı Filtre

  • Mineral Filtre

  • Alkali Filtre

Tam 7 çeşit Su arıtma filtre ürünlerimiz ile her model su arıtma cihazı filtreleri değişimi servisimiz tarafından yapılmaktadır.


Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi

Ters ozmoz sistemi ile çalışan su arıtma cihazı filtre değişimi düzenli yapılırsa atık su oranı %60-70 aralığında olmaktadır. Su arıtma filtreleri yıkanabilir özellikte üretilmediği için yıkanılması durumunda özelliklerini kaybeder. Bundan dolayı da bakteriler için yeniden üreme ortamı oluşturur. Su arıtma cihazı filtre değişimi yapılması kesinlikle önerilir. Ömürleri dolduğunda yenileriyle değiştirilmez ise hem insan sağlığına hem de cihaza zarar verebilir.


Su Arıtma Filtre Değişimi

Su arıtma cihazı filtreleri çalışma işlevini kaybetmesi sonucu kötü koku, acı veya ekşi tat gibi şikayetler arıtma sisteminin filtre materyallerinden kaynaklıdır. Su arıtma filtre değişimi olmadığı taktirde tıkalı filtre kaynaklı suyu geri itimi olur, sızıntı ve kaçak gibi sorunlarla karşılaşılabilir. Su arıtma filtre değişimi İzmir servisimiz ile filtre değişim ve bakım zamanlarınızı düzenli olarak takibini yapıyor ve size ücretsiz bilgi veriyoruz.


Su Arıtma Filtre Fiyatı

Su arıtma firmanızın Su Arıtma Filtre Fiyatları çok mu yüksek? Bu durumdan memnun değil iseniz 7/24

İzmir su arıtma firma numaramızdan iletişime geçerek servis talep edebilirsiniz. Sizlere kaliteli filtrelerimizi

uygun fiyatlarda sunmaktayız.


3 lü Su Arıtma Filtre Fiyatları

Su Arıtma Filtresi, 3lü set fiyatları su arıtma cihaz modeline göre değişkenlik göstermektedir. Fakat firmamız İzmir su arıtma filtresi 3lü set fiyatları 189TL den başlamaktadır. 3 lü Su Arıtma Filtre fiyatları içerisinde sediment, karbon ve post karbon filtre yer almaktadır.


5 li Su Arıtma Filtresi Fiyatları

Su Arıtma Filtresi 5li su arıtma filtresi fiyatları su arıtma cihaz modeline göre değişkenlik göstermektedir. Fakat firmamız 5 li su arıtma filtresi fiyatları 449TL den başlamaktadır. 5 li Su Arıtma Filtresi fiyatları içerisinde sediment, karbon, post karbon, membran, tatlandırıcı, alkali veya mineral filtre yer almaktadır


Lg Membran Filtre Fiyatı

En iyi teknoloji firması Güney Kore menşei Orijinal LG Membran daha kirli ve iletkenliği yüksek sularda dahi en iyi arıtı sağlaması en büyük özelliğidir. LG Membran filtre fiyatı 190TL olarak verilmektedir.


Alkali Filtre Fiyatı

Alkali filtre suya mineral katan pH dengesini sağlayan insan sağlığı için önemli olan mineralleri suya katmaktadır. Alkali filtre fiyatı 90 TL olarak verilmektedir. Mineral filtre ve Alkali filtre fiyatı aynıdır.Arıtma Filtre Servisi

izmir Su Arıtma Filtre Değişimi
Arıtma Filtre Servisi


 


Tüm Banka Kartlarına 9 Taksit
Tüm Banka Kartlarına 9 Taksit

Türkiye'nin Her Yerine Ücretsiz Kargo
Türkiye'nin Her Yerine Ücretsiz Kargo

Lg Membran Filtre
Lg Membran Filtre

Su arıtma filtre değişim servisi
Arıtma Filtre Servisi
bottom of page