top of page

Su Arıtma Cihazı

Musluklarımızdan akan şebeke suyunun temizliğini sağlamak için barajlarda klor ve kireçleme işlemi yapılmaktadır. Fakat şebeke suyunu taşıyan boru hatları eski ve yetersiz olduğundan çeşmelerden akan suyun içerisinde Kireç, demir, kükürt, tortu, kum, pas, klor ve ağır metal vb. maddeler karışarak için içilebilir su kalitesini düşürmektedir..

Temiz su ve içme suyu ihtiyacını karşılamak amacı ile su arıtma cihazlarına talep artmıştır. Bu talebi karşılamak için su arıtma cihazı şebeke suyunu mutfağınıza gelen boru hattına takarak şebeke suyunu içme suyuna çevirmektedir.

 

Su arıtma firmaları ve bayileri ürettikleri Su arıtma cihazları, ev tipi su arıtma cihazı ve endüstriyel su arıtma sistemleri ters ozmos teknolojisi ile üreterek sunmaktadır.su arıtma cihazı kapalı kasa su arıtma cihazı, açık kasa su arıtma cihazı, ev tipi su arıtma cihazı, tezgah altı su arıtma cihazı gibi bir çok Su arıtma cihazı modeli mevcuttur.

Paslanmaz çelik tankının 12 Litrelik kapasitesi vardır. Genelde 3 ön filtre, membran filtre, Post karbon filtre ,Alkali veya Mineral filtre olmak üzere 6+1 Su Arıtma Filtreleri bulunmaktadır.

Dayanıklılık, Tasarım, Malzeme Kalitesi, Filtre kalitesi ve 8.5 pH su üretimi ile en sağlıklı su arıtımı gibi değerlendirmelerden tam not alan Su arıtma cihazı fiyatları tüm firmalarda değişiklik göstermektedir. r.

Mitra Su Arıtma Cihazı kullanan herkesin %100 memnun kalıp %100 tavsiye ettiği bir üründür.

Müşterileri ve birçok sağlık kuruluşundan tam puan alan Mitra Compact Su Arıtma Cihazı sizlere sağlıklı su  sunmak amacıyla evinizin bir parçası olmaya devam ediyor

En İyi Su Arıtma Cihazı 

Arıtılan saf suya mineral takviyesi yapan pH 8.5 değerinde su üreten NSF sertifikalı ters Ozmos arıtma sistemi kullanan Mitra compact su arıtma cihazı  

eniyisuaritmacihazi.jpg

En Çok Tercih Edilen Su Arıtma Cihazı

2022 yılında satış en çok satan su arıtma cihazı modelleri, ev tipi ve tezgah altı modellerdir Bu tip su arıtma cihazı modelleri olan Mitra su arıtma cihazları 2023 yılın dada en çok tercih edilen su arıtma cihazı marka ve modellerini sunmaya devam ediyor.

en-iyi-su-aritma-cihazi.jpg

Su Arıtma Cihazları Sağlıklımı?

Ters ozmos arıtma sistemi ile tüm zararlı kimyasal ve mikro maddeleri sudan ayrıştırır ve İçilebilir en kaliteli ve sağlıklı suyu arıtma cihazları sunmaktadır

mitra-compact.jpg

En Çok Tavsiye Edilen Su Arıtma Cihazı

%100 Kaliteli pH 8.5 değerinde su üreten Mitra Compact su arıtma cihazı, NSF sertifikalı filtreleri, FDA onaylı parçaları ile hem en çok tercih edilen hemde en çok tavsiye edilen su arıtma cihazı marka ve modelidir

su-aritma-izmir.jpg

Doktorların tavsiye ettiği su arıtma cihazı

Doktorların tavsiye ettiği su arıtma cihazı genelde Ev Tipi Su Arıtma Cihazı olmasına rağmen saflaşan suya mineral takviyesi yapan NSF sertifikalı ters Ozmos sistemi kullanan arıtma cihazlarını tavsiye ediyor. 

doktorlarintavsiyesisuaritma.jpg

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı

Ev tipi su arıtma cihazı günlük içilebilir temiz su ihtiyacını karşılamak için şebeke su girişine bağlanır ve musluğ ile tezgah üzerine takılır. Ev tipi su su arıtma cihazı post, aktif karbon ve membran filtreleri bulunan aşamalı bir sistemine sahiptir. Bu sistem, az bakım ihtiyacı ve  kullanım kolaylığı nedeniyle en çok tercih edilen su arıtma cihazı modelidir. Genellikle 5 yada 6  aşamalı filtre sistemi ile Ters Ozmos arıtma teknolojisi kullarak sağlıklı ve kaliteli su üretir.

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı Özellikleri 

 • Farklı Renk ve Model Seçeneği

 • Sediment, Karbon, Blok karbon, Membran, Post Karbon, Tatlandırıcı filte, 

 • Günlük üretim gücü. 350-450 Litre/Gün

 • Çelik yada Metal Su Depo Tank

 • Kapalı yada açık kasa kasa

 • 8, 12, 40 ve 80 litre Arttırılabilir su depo tank seçeneği

 • Ağırlık ortalama 10-15 kg.

 • Ortalama En:33 cm, Yükseklik: 30 cm, Uzunluk 50 cm

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı Fiyatları

 • Ev Tipi Su Arıtma Cihazı Fiyatları : 1290 TL İle 9990 TL arasında dir.

Tezgah altı su arıtma cihazı mutfak tezgahlarının altına koyularak kullanılmaktadır. Kapalı kasası veya açık kasa filtre ve tankı ile fazla yer kaplamayan ev tipi modellerdir. Ters ozmos sistem teknolojisi kullanır ve genellikle 5 aşamalı 5 filtresi kapalı bir kasa içerinde yada  tankı açıkta durmaktadır. Tezgah altı su arıtma cihazı 8, 12, 40 ve 80 litre kapasiteli tank seçeneği bulunmaktadır..

Su arıtma cihazı modelleri arasında tezgah altı modeller ev tipi, ofis tipi ve işletmeler için en uygun modelidir 

 

Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı

Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı Özellikleri 

 • Sediment, Karbon, Blok karbon, Membran, Tatlandırıcı Filtre olmak üzere 5 filtre

 • Günlük üretim gücü  günlük ortalama 220 - 320 Litre 

 • Çelik paslanmaz tank

 • Az yer kaplayan dayanıklı açık dış kasa

 • 8 , 12 , 40 ve 80 Litre Tank Seçenekli

 • Ağırlık ortala 5 kg. - 12kg

 • Ortalama En:15 cm- 20 cm, Yükseklik: 35 cm 40cm , Uzunluk 55 cm - 65 cm

Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı Fiyatları

 • Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı Fiyatları : 1090 TL İle 8990 TL arasında dir.

Su Arıtma Cihazı Yorumları

 • Elif Y. (Diş Doktoru) : İzmir'de bulunan diş kliniğimiz için satın aldık ve gelen müşterilerimize gönül rahatlığı ile su ikram ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum. 

 • İpek G. (Ev Hanımı) :  Komşularımın su arıtma cihazı tavsiyesi üzerine aldım. Fiyatı bize göre yüksek geldi ve bütçemizi biraz aşıyordu fakat satan arkadaş yardımcı oldu kendisine teşekkür ederim. Çok memnunum.

 • Can M. (Mağaza Sahibi) : Konak da bayan giyim üzerine mağazmız bulunmakta. Mağazamızda çalışan arkadaşlarımuz ve müşterilerimizin  su, çay kahve tüketimi için su arıtma cihazı aldık ve çok memnunuz herkese kesinlikle tavsiye ederim.

 • Koray M. (Öğretmen) : İçme suyu için her hafta 3 kez yüksek fiyatlara damacana su siparişi veriyor ve mutfağa taşımak zorunda kalıyordum. Su arıtma cihazı satın almayı hep düşünüyor fakat erteliyordum. Ertelemeyi bıraktım Keşke daha önce bağlatsaydım hem ekonomik, hem pratik hem de sağlık açısından mantıklı. Çok memnum ve hiç sorun yaşamadım. Herkese kesinlikle tavsiye ederim

Su Arıtma Cihazları Sağlıklımı?

En sağlıklı su pH değerleri su arıtma cihazı ile arıtılan sularda bulmaktadır. Ters ozmos arıtma teknolojisi ile sudaki mikropartikülleri ve ağır metalleri sudan ayrıştırarak saf su üretir. Arıtılan saf su alkali ve mineral filtre sayesinde pH dengesi sağlanarak en kaliteli ve en sağlıklı suyu sunar.

Su Arıtma Cihazı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Su arıtma markalarının su arıtma cihazı modellerini bir çok servis ve mağaza satabilmektedir,  

Bu yüzden su arıtma cihazı alırken dikkat edilmesi gerekilebilir

Su Arıtma Cihazı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz;

 1. NSF sertifikalı olması

 2. FDA onaylı parçalarının olması

 3. Orijinal Model ve Parçalarının Olması

 4. pH Dengeleyici Filtrelere Sahip Olması
 5. Garantisi Olması

 6. Teknik Servis Desteğinin Olması

gibi etkenlere dikkat edilmelidir.

Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Su arıtma cihazı fiyatları tüm firmalarda değişiklik göstermektedir. İzmir su arıtma cihazı satın almak için İzmir su arıtma firmaları ile iletişime geçerek servis talebinde bulunabilirsiniz. Servisimiz cihazımızın faydalarını, materyallerini, çalışma mantığını, teknolojisi gibi tüm özelliklerinin tanıtımını yapıyoruz. Su arıtma cihazı fiyatları ortalama  1.500TL ve 14.000TL arasındadır. Su arıtma cihazı fiyatları bütçenize uygunsa ve satın almaya karar verdiğiniz taktirde peşin fiyatına vade farksız 9 taksit seçeneği ve bütçenize uygun ödeme seçenekleri ile sizlere yardımcı oluyoruz.

 1. İhlas su arıtma cihazları : Aura Cebilon Silver, Aura Cebilon Unique, Aura Cebilon Platinum  Aura Cebilon Elite, Aura Cebilon Office, Aura Cebilon Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı İhlas su arıtma cihazı fiyatı : Ev tipi İhlas su arıtma cihazı ve İş yerleri cihazları ortalama fiyatı 4500 TL ile 22.000 TL arasındadır.

 2. Lg su arıtma cihazı fiyatları : 1500 TL İla 5,000 TL arasındadır. Lg su arıtma cihazı Lg Memban filtre kullanımından dolayı su arıtma cihazına Lg markası die sunmaktadır.

 3. Arçelik su arıtma cihazı fiyatları : 5000 TL İla 14.000 TL arasındadır.Arçelik su arıtma cihazı arçelik mağazalarının bir çoğunda ürünü bulunmaz fakat satışı yapılmaktadır. Satış sonrası arçelik su arıtma cihazı aylık kiralama sistemi veya  peşin ödeme ile cihaz kurulumunu müşterisi adresine giderek yapar. Arçelik mağazalarında Arçelik su arıtma cihazı fiyatı standart ücretlerin üzerinde fiyat ile satışa sunulduğu için aylık kiralama sistemi ile Arçelik su arıtma İzmir müşterine hizmet verir.

 4. Conax su arıtma cihazı fiyatları : 3500 TL İla 8.000 TL arasındadır. Uzun yıllarıdır su arıtma cihazı satışı yapan conax su arıtma  ekibi kendi müşteri içinde servis hizmeti sağlamaktadır. Conax su arıtma cihazı ev tipi arıtma cihazı modelleri dışında endüstriyel arıtma sistemleri gibi hizmetler sunmaktadır..

 5. Roben su arıtma cihazı fiyatları : 2500 TL İla 4.000 TL arasındadır.

 6. Hyundai su arıtma cihazı fiyatları : 3500 TL İla 5.000 TL arasındadır.

 7. Ev tipi su arıtma cihazı fiyatları : 2000 TL İla 14.000 TL arasındadır.

 8. Tezgah altı su arıtma cihazı fiyatları : 2000 TL İla 10.000 TL arasındadır.

 9. Açık kasa su arıtma cihazı fiyatları : 1000 TL İla 14.000 TL arasındadır.Kapalı kasa su arıtma cihazı fiyatları : 1500 TL İla 14.000 TL arasındadır.

Su Arıtma Cihazı Fiyatları 2022

 1. İhlas su arıtma cihazı fiyatları 2022 : 2000 TL İla 14.000 TL arasındadır.
 2. Lg su arıtma cihazı fiyatları 2022 : 1500 TL İla 5,000 TL arasındadır.
 3. Arçelik su arıtma cihazı fiyatları 2022 : 5000 TL İla 14.000 TL arasındadır.
 4. Roben su arıtma cihazı fiyatları 2022 : 2500 TL İla 4.000 TL arasındadır.
 5. Ev tipi su arıtma cihazı fiyatları 2022  : 2000 TL İla 14.000 TL arasındadır.
 6. Tezgah altı su arıtma cihazı fiyatları 2022 : 2000 TL İla 10.000 TL arasındadır.
 7. Açık kasa su arıtma cihazı fiyatları 2022 : 1000 TL İla 14.000 TL arasındadır.
 8. Kapalı kasa su arıtma cihazı fiyatları 2022 : 1500 TL İla 14.000 TL arasındadır.

Neden Mitra Su Arıtma Cihazları?

En İyi Su Arıtma Cihazı markalarının   mühendisleri tarafından üretilen Su arıtma cihazlarını, Dünyanın en iyi teknoloji markası Güney Kore menşei Orijinal LG Membran Filtresini kullanarak Ters ozmos arıtıma sistemi ile NSF Sertifikalı tezgah altı ve ev tipi En iyi su arıtma cihazı modellerini sunar

NSF Sertifikası

NSF Sertifikası ( National Sanitation Foundation certification)  Ulusal Sanitasyon / Hijyen Vakfı'nın su arıtma cihazları için vermiş olduğu NSF / ANSI 58 Sertifikası bulunan filtreler ve parçalar

Nsf-sertifika.jpg
su-aritma-ters-osmoz.jpeg

Ters Ozmos Arıtma Sistemi

Ters ozmos arıtma sistemi ile suya basınç uygulayarak yarı geçirgen hücre zar gözenekli filtrelerden geçirir ve sudaki mikro maddelere kadar ayrıştırılmasını sağlayarak sağlıklı içilebilir temiz su sunar.

bottom of page