top of page

Mitra Su Arıtma

İzmir'in her bölgesine aynı gün ücretsiz teknik servis ile hizmet vermekteyiz. mitrasuaritma olarak En kaliteli ve en uygun su arıtma cihazı yedek parçalarını ve ekipmanlarını perakende satışı taksit seçenekleri ile müşterilerimize sunmaktayız. Her model su arıtma cihaz bakımı, onarımı, arıza tespiti, montajı ve filtre değişimi İzmir Su Arıtma uzman teknik servisimiz tarafından yapılmaktadır.

Mitra su arıtma mitrasuaritma sistemleri olarak İzmir'in tüm ilçelerinde değerli müşterilerimiz mevcuttur.. Firmamız arıza, bakım, onarım, kaçak tespiti, filtre değişimi, yedek parça temini, su arıtma cihazı ve ekipmanları satışı yapmaktadır. olup hem yeni hem mevcut müşterilerimize teknik servis desteği vermekteyiz. 12 yıllık tecrübemiz ile %100 memnuniyet garantisi sunmakla beraber referanslarımız olan 1000ne yakın kurumsal firma ve bireysel abonelerimiz ile yıllardır beraber çalışmaktayız.

Mitra su arıtma cihazları

WHO, Dünya sağlık örgütü, sağlık bakanlığı, CE, TUV, Amerikan sağlık örgütü ASF gibi kuruluşların onayını almış su arıtma cihazları firmamızda mevcuttur.

Mitra su arıtma sistemleri İzmir su arıtma firması olarak Roben Water mühendislerinin geliştirdiği 2021 yılı en iyi su arıtma cihazı ödülünün sahibi olan RobenWater su arıtma sistemlerinin iş ortaklığını yapmaktayız.. Güler yüzlü, teknik bilgi ve donanıma sahip profesyonel servisimiz ile kaliteli ve dürüst hizmet anlayışı ve en önemlisi olan arıtılmış su değil arıtılmış sağlıklı su mantalitemiz ile evinizin bir parçası olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.Mitra su arıtma filtreleri

Su arıtma cihazı filtre değişimi su arıtma cihazında ki yapılması gereken en önemli işlemdir. Su arıtma filtreleri periyodik değişimleri cihazınızın ömrünü uzattığı gibi su kalitesinin lezzetli, sağlıklı ve sürdürülebilir olmasını sağlamaktadır.