top of page
Arıtmalı Duş Başlığı
 • Arıtmalı Duş Başlığı, sağlıklı ve tasarruflu bir duş deneyimi sunmak için üretilmiştir. İçinde bulunan mineral topları sayesinde suyunuzu iyonize ederek, klor, ağır metaller ve diğer zararlı maddeleri ortadan kaldırır. 

   

  Kireç tutma özelliğine sahiptir, böylece duş başlığınızın içinde biriken kireç tortuları nedeniyle basınç kaybı yaşamazsınız.

  %50'ye kadar su tasarrufu sağlar csu faturasında da ciddi bir indirim yansıtır.

   

  Basınç ve tazyik ayarı sayesinde su hızını dilediğiniz gibi ayarlayarak, daha güçlü veya daha hafif bir akış tercih edebilirsiniz. Üç farklı püskürtme fonksiyonu (yağmurlama, masaj ve karma) sayesinde farklı duş deneyimleri sunar.

   

  Arıtmalı duş başlığı, paslanmaz kaliteli malzeme ile üretilmiştir ve uzun ömürlüdür. Kolay kurulumu sayesinde mevcut duş başlığınızın yerine kolaylıkla monte edilebilir.

   

   

  Arıtmalı Duş Başlığı

  Stok kodu: 90013
  129,00₺Fiyat
   • Dayanıklı ABS Plastik
   • Kızılötesi Mineral Taşlar
   • Anyon Mineral Taşlar
   • Elektrolize Paslanmaz Çelik
  İNDİRİMLİ FİYAT BİLGİSİ VE SİPARİŞ İÇİN

  Mitra Su Arıtma Güvencesiyle

  Su arıtma cihazı, filtresi yada su arıtma ekipmanı almayı mı düşünüyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Mitra su arıtma, %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile en kaliteli, garantili ve ihtiyacınıza uygun ürünleri sizlere sunar.
  Ters ozmos teknolojisine sahip Mineral veya Alkali pH dengeleyici filtreler, açık ve kapalı kasa, tezgah altı ve üstü, ofis, işyeri ve ev tipi su arıtma cihazları, tanklar, arıtma muslukları, parça, ekipman, ürünler ve çok daha fazlası Mitra Su Arıtma güvencesi ile..

  Kaliteli Malzeme

  Ürünlerimiz yüksek kaliteli malzemelerden üretilerek uzun ömürlü kullanım sunan, garanti ve orijinal modellerdir. NSF/ANSI 58 ve 61 sertifikaları ile TSE, CE, ISO 14001, ISO 9001 belgelerine sahiptir ve sağlık kuruluşları tarafından onaylanmıştır.

  Ürün ve Parça Garantisi 

  Ürünlerimiz, 2 yıl servis 5 yıl parça garantilidir ve herhangi bir arıza durumunda uzman teknik servis ile ücretsiz onarım, tamir veya değiştirme hizmeti sunulur. Müşterilerimiz, ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun yaşamadan güvenle kullanabilirler.

  Uzman Servis Garantisi

  Tüm illerimizde her ürünümüz için teknik destek sağlayarak %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız. Uzman servisimiz filtre değişim, bakım, yedek parça temini, ürün değişimi, tamir, arıza onarım, kurulum ve montaj gibi hizmetleri garanti kapsamı içerisinde ücretsiz sunar ve servis ücreti talep etmez. 

  Ücretsiz Kargo

  Tüm illere ücretsiz kargo ile hızlı teslimat.

  Taksitli ve Uygun Ödeme Seçeneği

  Tüm ürünlerimizde bütçenize uygun ödeme seçeneği bulunmaktadır. Peşin fiyata indirim, tüm kredi kartlarına 12 aya varan taksit seçeneği, kapıda ödeme, Mail Order, Havale/EFT seçenekleri ile kolay ve güvenli alışveriş imkanı. 

  Tüm kredi kartlarına 9 taksit seçeneği (banka logoları)
  bottom of page