top of page

MİTRA SU ARITMA CİHAZI PEŞİN FİYATINA 9 TAKSİT

>
>
 • Güzelyalı Su Arıtma Filtre

 • Güzelyalı Su Arıtma Montaj

su arıtma servisi

İzmir Güzelyalı bölgesine aynı gün ücretsiz olarak servis vermekteyiz. Her model su arıtma cihaz bakımı, onarımı, arıza tespiti, montajı ve filtre değişimi servisimiz tarafından yapılmaktadır. Kullanmakta olduğunuz cihazınızın servisine ulaşamıyorsanız veya memnun değil iseniz 7/24 İzmirin her bölgesine hizmet vermekteyiz. Yapılan çalışmada müşterimiz garanti kapsamına girmektedir. Bundan dolayı herhangi bir arıza veya kaçak durumunda ücretsiz olarak çalışmalarını yapmaktadır. Su kalitesinin sürdürülebilir olması için Membran filtre 2 yıl ön filtrelerin ise 6 ila 9 ay arasında  değişimi yapılması gerekmektedir. Su arıtma filtreleri belirli periyodik değişimleri olmasından dolayı garanti kapsamına girmez. Çalışmalarımızda kullanmış olduğumuz filtreler Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmış olup minimum 6 ay kullanma garantilidir.

 • Filtre değişim ve Bakım Takibi 

Su arıtma filtrelerinin periyodik değişimleri cihazınızın ömrünü uzattığı gibi su kalitesinin lezzetli, sağlıklı ve sürdürülebilir olmasını sağlamaktadır. Filtre değişimi su arıtma cihazında ki en önemli işlemdir.  Memran filtre 2 yıl ön filtrelerin ise 6 ila 12 ay arasında değişimi yapılması gerekmektedir.

su-aritma-filtreleri_.jpg

Değişim olmadığı taktirde tıkalı filtre kaynaklı suyu geri itimi olur, sızıntı ve kaçak gibi sorunlarla karşılaşılabilir. Bu yüzden filtre değişim ve bakım zamanlarınızı düzenli olarak periyodik takibini yaparak ve size ücretsiz bilgi veriyoruz.

 

Çalışmalarımızda kullanmış olduğumuz filtreler Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmış olup minimum 6 ay kullanma garantilidir.

Su arıtma filtreleri nelerdir? Ne işe yarar? Özellikleri, değişim zamanları, fiyatları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız Filtreler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 • 7/24  arayabileceğiniz servis desteği

İzmir'in her bölgesinde 7/24  ulaşabileceğiniz teknik servisimiz ile İzmir'in her bölgesine vermiş olduğumuz hizmetler. ;

 • Filtre değişim

 • Bakım

 • Arıza

 • Parça değişim

 • Su analizi

 • Sökme ve Montaj

 • Su arıtma cihazı, ekipman ve yedek parça

Su Arıtma Cihazı ,Filtreleri ve Ekipmanları ; tank, musluk, bağlantı hortumu, basınç pompası, auto shut-off, basınç kırıcı, kireç kırıcı, yumuşatma, mebran tankı,adaptör, fiting, duş başlığı, sebil aparatı vb. ürünlerin satışı

 • Müşteri memnuniyeti ve Servis Garantisi

Hizmetlerimizde kullanmış olduğumuz ürünlerimizin hepsi sağlık kuruluşlarının onayını  almış orjinal ürünlerdir. Müşterilerimize yapmış olduğumuz çalışmalardan sonra garanti kapsamına girer ve Kullanılan parçanın ve serviste her hangi bir arıza durumunda ücretsiz işlem yapılmaktadır. Teknik servisimiz 10 yılı aşkın tecrübesi ile işinde uzman, güler yüzlü ve dürüst çalışma prensibi ile sizlere %100  memnuniyet garantisi vermekteyiz.

SATIŞ

su-arıtma-izmi.png

Su Arıtma Cihazı ,Filtreleri ve Ekipmanlarının vade farksız taksiktli ve peşin satışı

bottom of page