MİTRA SU ARITMA CİHAZI PEŞİN FİYATINA 9 TAKSİT

Gaziemir Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi

Mevcut su arıtma cihazınızın servisi filtre değişimi için yüksek fiyatlar mı sunuyor? Garantiniz bozulacağı için mecbur mu kalıyorsunuz?

HER MODEL SU ARITMA CİHAZININ FİLTRE DEĞİŞİMİNİ YAPIYOR VE CİHAZINIZI 2 YIL GARANTİMİZ ALTINA ALIYORUZ.

Gaziemir Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi, Gaziemir Su Arıtma Filtreleri, Gaziemir Su Arıtma Filtre Değişimi, Gaziemir Su Arıtma Filtre Fiyatı, Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi Gaziemir  

Gaziemir Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi su arıtma cihazında ki yapılması gereken en önemli işlemdir. Su arıtma filtreleri periyodik değişimleri cihazınızın ömrünü uzattığı gibi su kalitesinin lezzetli, sağlıklı ve sürdürülebilir olmasını sağlamaktadır. Su arıtma filtre fiyatı cihaz modeline göre değişebilir. Membran filtre 2 yıl ön filtrelerin ise 6 ila 12 ay arasında değişimi yapılması gerekmektedir.

su-aritma-filtreleri_.jpg

Kullanılan tüm filtreler en kaliteli malzeme ile üretilmiştir, TSE ve CE ve Tüm sağlık kuruluşları tarafından onaylıdır.

 

Gaziemir su arıtma filtre servisi ekibimiz ile aynı gün ücretsiz olarak hizmet veriyoruz. Her model su arıtma cihazı filtre değişimi, su arıtma filtre değişimi onarımı, arızası servisimiz tarafından yapılmaktadır. Tüm servis hizmetlerimiz için teknik servis sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Gaziemir Su Arıtma Filtreleri

Tezgah Altı Su Arıtma Filtresi

Ev Tipi Su Arıtma Filtreleri

Kapalı Kasa Su Arıtma Filtresi

Açık kasa Su Arıtma Filtresi

  • Sediment Filtre

  • Karbon Filtre

  • Post Karbon Filtre

  • Membran Filtre

  • Tatlandırıcı Filtre

  • Mineral Filtre

  • Alkali Filtre

Tam 7 çeşit Su arıtma filtre ürünlerimiz ile her model su arıtma cihazı filtreleri değişimi servisimiz tarafından yapılmaktadır.

Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi Gaziemir

Gaziemir su arıtma firması mitra su arıtma her model ve marka Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi Gaziemir ve her bölgede yapmaktadır. Her model su arıtma cihazı filtresi bulunmaktadır. İzmirin her bölgesine aynı gün ücretsiz servis hizmetimiz vardır.

Gaziemir Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi

Ters ozmoz sistemi ile çalışan Gaziemir su arıtma cihazı filtre değişimi düzenli yapılırsa atık su oranı %60-70 aralığında olmaktadır. Su arıtma filtreleri yıkanabilir özellikte üretilmediği için yıkanılması durumunda özelliklerini kaybeder. Bundan dolayı da bakteriler için yeniden üreme ortamı oluşturur. Gaziemir Su arıtma cihazı filtre değişimi yapılması kesinlikle önerilir. Ömürleri dolduğunda yenileriyle değiştirilmez ise hem insan sağlığına hem de cihaza zarar verebilir.

Gaziemir Su Arıtma Filtre Değişimi

Gaziemir Su arıtma cihazı filtreleri çalışma işlevini kaybetmesi sonucu kötü koku, acı veya ekşi tat gibi şikayetler arıtma sisteminin filtre materyallerinden kaynaklıdır. İzmir Su arıtma filtre değişimi olmadığı taktirde tıkalı filtre kaynaklı suyu geri itimi olur, sızıntı ve kaçak gibi sorunlarla karşılaşılabilir. Gaziemir Su Arıtma Filtre Değişimi İzmir servisimiz ile filtre değişim ve bakım zamanlarınızı düzenli olarak takibini yapıyor ve size ücretsiz bilgi veriyoruz.

Gaziemir Su Arıtma Filtre Fiyatı

Su arıtma firmanızın Gaziemir Su Arıtma Filtre Fiyatı çok mu yüksek? Bu durumdan memnun değil iseniz 7/24 firma numaramızdan iletişime geçerek servis talep edebilirsiniz. Sizlere kaliteli filtrelerimizi uygun fiyatlarda sunmaktayız. Su arıtma cihazı filtrelerinin özellikleri ömürleri değişim süreleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi için Filtreler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

3 lü Su Arıtma Filtre Fiyatları

Su Arıtma Filtresi, 3lü set fiyatları su arıtma cihaz modeline göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız Gaziemir su arıtma filtre fiyatları  3lü set fiyatları 189TL den başlamaktadır. 3 lü Su Arıtma Filtre fiyatları içerisinde sediment, karbon ve post karbon filtre yer almaktadır.

5 li Su Arıtma Filtresi Fiyatları

Su Arıtma Filtresi 5li su arıtma filtresi fiyatları su arıtma cihaz modeline göre değişkenlik göstermektedir. Fakat firmamız 5 li su arıtma filtresi fiyatları 449TL den başlamaktadır. 5 li Su Arıtma Filtresi fiyatları içerisinde sediment, karbon, post karbon, membran, tatlandırıcı, alkali veya mineral filtre yer almaktadır.

Lg Membran Filtre Fiyatı

En iyi teknoloji firması Güney Kore menşei Orijinal LG Membran daha kirli ve iletkenliği yüksek sularda dahi en iyi arıtı sağlaması en büyük özelliğidir. LG Membran filtre fiyatı 190TL olarak verilmektedir.

lg-membran-filtre.jpg

 LG Membran 80 gpd kapasiteli minimum 18 ay ömrü ile en kaliteli filtre her su arıtma cihazına uygundur ve değişimi yapılmaktadır.

Alkali Filtre Fiyatı

Alkali filtre suya mineral katan pH dengesini sağlayan insan sağlığı için önemli olan mineralleri suya katmaktadır. Alkali filtre fiyatı 90 TL olarak verilmektedir. Mineral filtre ve Alkali filtre fiyatı aynıdır.

 

 

Gaziemir Arıtma Filtre Servisi

izmir-su-aritma-servisi.jpg