top of page

MİTRA SU ARITMA CİHAZI PEŞİN FİYATINA 9 TAKSİT

>

>

izmir-su-aritma-servisi-.png

İzmir su arıtma servisi ekibimiz ile aynı gün ücretsiz olarak servis vermekteyiz. Her model su arıtma cihaz bakımı, onarımı, arıza tespiti, montajı parça ve filtre değişimi servisimiz tarafından yapılmaktadır. Kullanmakta olduğunuz cihazınızın servisine ulaşamıyorsanız veya memnun değil iseniz 7/24 firma numaramızdan bizler ile iletişime  geçebilirsiniz. Hizmetlerimizde  müşterimiz garanti kapsamına girer ve bundan dolayı herhangi bir arıza veya kaçak durumunda ücretsiz olarak parça değişimi ve çalışma yapmaktadır. Kullanmış olduğumuz tüm ürün ve parçalar orjinal olup sağlık kuruluşlarından onaylı ürünlerdir. Su kalitesinin sürdürülebilir olması için Membran filtre 2 yıl ön filtrelerin ise 6 ila 12 ay arasında  değişimi yapılması gerekmektedir. Su arıtma filtreleri belirli periyodik değişimleri olmasından dolayı garanti kapsamına girmez. Çalışmalarımızda kullanmış olduğumuz filtreler Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmış olup minimum 6 ay kullanma garantilidir.

 • Ücretsiz Filtre değişim ve Bakım Takibi 

Su arıtma filtrelerinin periyodik değişimleri cihazınızın ömrünü uzattığı gibi su kalitesinin lezzetli, sağlıklı ve sürdürülebilir olmasını sağlamaktadır. Ücretsiz Filtre değişim ve bakım   zamanlarınızı düzenli olarak periyodik takibini yaparak ve size ücretsiz bilgi veriyoruz.

 • 7/24  arayabileceğiniz servis desteği

İzmir'in her bölgesinde 7/24  ulaşabileceğiniz teknik servisimiz ile İzmir'in her bölgesine vermiş olduğumuz hizmetler. ;

 • Filtre değişim

 • Bakım

 • Arıza

 • Parça değişim

 • Su analizi

 • Sökme ve Montaj

 • Su arıtma cihazı, ekipman ve yedek parça

Su Arıtma Cihazı ,Filtreleri ve Ekipmanları ; tank, musluk, bağlantı hortumu, basınç pompası, auto shut-off, basınç kırıcı, kireç kırıcı, yumuşatma, mebran tankı,adaptör, fiting, duş başlığı, sebil aparatı vb. ürünlerin satışı

 • Müşteri memnuniyeti ve Servis Garantisi

Hizmetlerimizde kullanmış olduğumuz ürünlerimizin hepsi sağlık kuruluşlarının onayını  almış orjinal ürünlerdir. Müşterilerimize yapmış olduğumuz çalışmalardan sonra garanti kapsamına girer ve Kullanılan parçanın ve serviste her hangi bir arıza durumunda ücretsiz işlem yapılmaktadır. Teknik servisimiz 10 yılı aşkın tecrübesi ile işinde uzman, güler yüzlü ve dürüst çalışma prensibi ile sizlere %100  memnuniyet garantisi vermekteyiz.

Ödüllü En İyi Su Arıtma Cihazımız ile Tanışmaya Hazır mısınız ?

 

 

 

Gelişen Türkiye Ödülleri'nde 2021 En İyi Su Arıtma Cihazı Ödülü

 

Sizlere Ödüllü 2021 En İyi Su Arıtma Cihazımızı 2021 Fiyatından Vade Farksız 9 Taksit ile gururla sunuyoruz;

 

Memnun Kalmazsanız 14 Gün İçinde Paranız İade

 

 

 

Ödüllü Şık Tasarım

 

Mavi, Kırmızı ve Yeşil

3 Minimal Renk Seçeneği

 

Dinamik Az Yer Kaplayan Dayanıklı Kasa

 

285 Litre/ Günlük üretim gücü

 

 

 

 

 

 

 

 

3,2 Galon 12 Lİtre

 

Anti Bakteriyel

 

Paslanmaz Çelik Kaplama

 

Kavrulmuş Hindistan Cevizi Kabuğundan İç Hacmi

 

 

Sediment,

Karbon,

Blok karbon,

Membran,

Tatlandırıcı,

Mineral ve Alkali filtre olmak üzere 6 + 1 Filtre

 

 

 

LG Chem Membran Teknolojisi

Dünyanın en iyi teknoloji markası Güney Kore menşei Orijinal LG 80 gpd membran daha kirli ve iletkenliği yüksek sularda dahi en iyi arıtı sağlaması en büyük özelliğidir. Yüksek basınç yardımı ile geçirilerek tortu, arsenik, kireç , metal, ametal, klor, bakteri, civa gibi maddelerin arıtılmasını sağlar.

 

 

Neden Su Arıtma Cihazı kullanmalıyız?

Neden Su Arıtma Cihazı kullanmalıyız? Bu gerçekten önemli bir sorudur. Sizlere çok kısa bahsedelim; Aslında su arıtma cihazı demek yerine arıtma filtreleri dememiz daha mantıklı olur. Arıtılan su tank ile buluşur açık ve kapalı kasa içine konulduğu için cihaz olarak nitelendir. Filtrelenen su sağlıklı suya dönüşür sağlıklı suyun insan sağlığına faydaları ;

 

 • Cildi besler, tazeler, kuru kalmasını önler, nemlendirir, ve güzelleştirir.

 • Sindirim sistemini düzenler, çalıştırır ve kabızlığı önler.

 • Vücut sıcaklığını dengeler.

 • Vücuttaki zararlı maddeleri dışarı atılmasını sağlar.

 • Toksinleri temizler.

 • Mineral, vitamin ve diğer besin maddelerin emilmesini sağlar.

 • Kan dolaşımını düzenler.

 • Soğuk algınlığı, böbrek taşı, enfeksiyonlar, kanser şeker, kalp, tansiyon ve kolesterol gibi hastalıkları engeller.

 • Zararlı virüs, bakteri gibi mikroskobik canlıların vücutta üremesini ve barınmasını engeller.

 • Yağ ve ter bezlerinin fonksiyonlarını yerine getirmesini sağlar

 • Karaciğer ve böbrek fonksiyonlarını düzenler

.

 

Hangi Su Arıtma Cihazı?

Neden arıtma suyu ? Yerine bu soruyu şu şekilde sormalıyız. Hangi arıtma suyu? Sağlıklı suyun özellikleri ve faydaları insan sağlığı açısından ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve hafife almıyoruz. Su arıtma cihazlarındaki filtrelerden geçen su doğal mineralleri de ayrıştırır. Bu yüzden su arıtma cihazı alırken en dikkat edilmesi gereken şey Alkali ve Mineral filtrenin olmasıdır. Bir çok su arıtma firma servisleri cihazlarını üretirken bu filtreyi kullanmaz. Dikkat edelim!

 

Su besindir, sağlıktır ve yaşamdır.

 

Plastik içinde hizmet edilen su ve ağır madde içeren şebeke sularından uzak durmamız gerektiğini artık toplumca bilmekteyiz. Bu yüzden su arıtma cihazı alırken dikkat edilmesi gerekilir. izmir su arıtma servisi olan firmamız 'Mitra Su Arıtma Sistemleri' etik ve dürüst çalışma prensimiz, ürünlerimizin kalitesine olan güvenimiz ve işini severek yapan uzman servisimiz ile müşterilerimizi sağlıklı su tüketimi üzerine bilinçlendirme misyonunu taşıyoruz.

 

 

 

Suyun pH Değeri

pH, su veya herhangi bir sıvının asitlik bazlık derecesine verilenterimdir.

Dünyanın en kaliteli suyunu üretiyoruz ! Biraz iddialı olmuş olabilir fakat bilimsel araştırmalarda güncel verilere göre sağlıklı suyun pH değerinin 8.5 olduğu kararlaştırılmıştır. Ürettiğimiz su bu araştırmalara göre arıtılmaktadır.

 

 

 

Foça Su Arıtıma Cihazı

Roben water markası ve mühendisleri tarafından üretilen cihazımızın garanti süresi 5 parça garanti süresi 10 yıldır. Servis sonrası herhangi bir arıza, kaçak ve takılan parçanın değişimi gibi hizmetleri ücretsiz yapmaktadır. Kullanmış olduğumuz tüm ürün ve parçalar orijinal olup sağlık kuruluşlarından onayı ürünlerdir.

Model ve Cİhaz bilgileri için tıklayınız

 

 

Foça Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Tanıtım ve ya Satın almak için servis talebinde bulunmak isterseniz ücretsiz olarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Servisimiz cihazımızın faydalarını, materyallerini, çalışma mantığını, teknolojisi gibi tüm özelliklerinin tanıtımını yapıyoruz. Cihazlarımız ortalama 1.500TL ve 4.000TL arasındadır. Satın almaya karar verdiğiniz taktirde peşin fiyatına vade farksız 9 taksit seçeneği ve bütçenize uygun ödeme seçenekleri ile sizelere yardımcı oluyoruz...

 

Detaylı Bilgi;

05074358269

 

 

 

 

Foça Su Arıtma Servisi

İzmir su arıtma servisi, ekibimiz ile aynı gün ücretsiz olarak hizmet veriyoruz. Her model su arıtma cihaz bakımı, onarımı, arızası, tamiri, montajı, parça ve filtre değişimi servisimiz tarafından yapılmaktadır.

Kullanmakta olduğunuz cihazınızın servisine ulaşamıyor veya memnun değil iseniz 7/24 firma numaramızdan iletişime geçerek servis talep edebilirsiniz.

 

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz garantidir. Servis sonrası herhangi bir arıza, kaçak ve takılan parçanın değişimi gibi hizmetleri ücretsiz yapmaktadır.

Kullanmış olduğumuz tüm ürün ve parçalar orijinal olup sağlık kuruluşlarından onayı ürünlerdir.

Su kalitesinin sürdürülebilir olması için Memran filtre 2 yıl ön filtrelerin ise 6 ila 12 ay arasında değişimi yapılması gerekmektedir. Su arıtma filtreleri belirli periyodik değişimleri olmasından dolayı garanti kapsamına girmez. Çalışmalarımızda kullanmış olduğumuz filtreler Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmış olup minimum 6 ay kullanma garantilidir.

 

 

Hizmetlerimiz

İzmir'in her bölgesinde 7/24 ulaşabileceğiniz teknik servisimiz ile İzmir'in her bölgesine vermiş olduğumuz hizmetler. ;

 

 • Filtre değişimi ve Bakım takibi

 • Arıza, Onarım ve Parça değişim

 • Sökme ve Montaj

 • Ekipman temini ve satışı

 • 7/24 Servis Desteği

 • Ödüllü Su Arıtma Cihazı

 • Uygun Ödeme Seçenekleri

 

 

Filtre değişimi ve ücretsiz bakım takibi

Su arıtma filtrelerinin periyodik değişimleri cihazınızın ömrünü uzattığı gibi su kalitesinin lezzetli, sağlıklı ve sürdürülebilir olmasını sağlamaktadır. Filtre değişimi su arıtma cihazında ki en önemli işlemdir. Değişim olmadığı taktirde tıkalı filtre kaynaklı suyu geri itimi olur, sızıntı ve kaçak gibi sorunlarla karşılaşılabilir. Bu yüzden filtre değişim ve bakım zamanlarınızı düzenli olarak periyodik takibini yaparak ve size ücretsiz bilgi veriyoruz.

 

 

Arıza, Onarım ve Parça Değişim

Su arıtma cihazlarının çalışma işlevini kaybetmesi sonucu kötü koku, acı veya ekşi tat, suyun bulanık ve kireçli görünüm gibi şikayetler arıtma sisteminin filtre materyallerinden kaynaklıdır. Bunun haricinde su az gelmesi, tank dolum süresinin uzunluğu, atık suyun gereğinden yüksek miktarda atılması vb. gibi sorunlar cihaz içi sorunlardır. Cihazınız dışındaki damlatma sızıntı, kaçak ve basınç miktarının az olmasından kaynaklı üretim yetersizliği, işlevini kaybetmiş olan hasarlı parçanın tespitini ve değişimini, kısacası A'dan Z'ye tüm onarımını yaparak su arıtma cihazınızın tekrardan sağlığına kavuşmasını sağlıyoruz.

 

 

Sökme ve Montaj

Su arıtma cihazlarının montajı basit gibi gözükse bile zorlu ve uzmanlık isteyen bir işlemdir. Montaj sırasında tezgahın çatlaması ve kırılması, boru, hortumun vb. bağlantıların delinmesi gibi maddi hasar oluşturabilecek sorunlar yaşanabilir. Yeni evinize mi taşındınız? Cihazınızı farklı bir yerde mi kullanmak istiyorsunuz? Uzman servisimizden hizmet talep ederek aynı gün sökme, taşıma ve montaj işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

 

 

Su Arıtma Cihazı, Ekipman ve Yedek Parça

Su Arıtma Cihazı ve Ekipmanları; tank, musluk, bağlantı hortumu, basınç pompası, auto shut-off, TDS metre, basınç kırıcı, kireç kırıcı, filtreler, yumuşatma, mebran tankı, tank musluğu, adaptör, fitting, quick fitting, hat alma aparatı, küresel vana, elektroliz, pH metre, manometre ve barometre basınç ölçerler, duş başlığı, konektör musluğu, sebil aparatı, açık kasa cihazlar, arıtma kasaları vb. gibi su arıtma ekipmanları

 

 

 

Müşteri Memnuniyeti ve Servis Garantisi

Bu yüzden sizlere %100 memnuniyet ve servis garantisi vermekteyiz. Nasıl mı? Hizmetlerimize çok güveniyoruz ve müşterilerimizi güvencemiz altına alıyoruz!. Kullandığımız olduğumuz tüm parça ve ürünler en kaliteli malzeme ile üretilmiştir. TSE ve CE belgelidir ve orijinal modeldir. Tüm sağlık kuruluşlarının dan onaylıdır.

Kullanıcılarımızın en iyi su arıtma cihazı tavsiyesi olarak ödüllü cihazımızı önermeleri güvencemizi arttırmaktadır. En büyük güvencemiz 1000'e yakın müşteri referansımızdır. Bu yüzden hakkımızda ki düşüncelerinin her zaman olumlu olmasını hedeflemekteyiz. Uzman, güler yüzlü ekibimiz, dürüst çalışma prensibimiz ve 10 yılı aşkın tecrübemiz ile işimizi çok severek yapıyoruz.

 

 

 

İzmir Su Arıtma Servisi Hizmet bölgeleri

 

 

İzmir'in her ilçesine aynı gün ücretsiz olarak servis hizmetimiz bulunmaktadır.

bottom of page