top of page

MİTRA SU ARITMA CİHAZI PEŞİN FİYATINA 9 TAKSİT

>
>
 • Bahçelievler Su Arıtma Bakım

 • Bahçelievler Su Arıtma Cihazı

İzmir su arıtma servisi, ekibimiz ile aynı gün ücretsiz olarak hizmet veriyoruz. Her model su arıtma cihaz bakımı, onarımı, arızası, tamiri, montajı, parça ve filtre değişimi servisimiz tarafından yapılmaktadır.

Kullanmakta olduğunuz cihazınızın servisine ulaşamıyorsanız veya memnun değil iseniz 7/24 firma numaramızdan iletişime geçebilirsiniz. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz garantidir. Servis sonrası herhangi bir arıza, kaçak ve takılan parçanın değişimi gibi hizmetleri ücretsiz yapmaktadır. Kullanmış olduğumuz tüm ürün ve parçalar orijinal olup sağlık kuruluşlarından onayı ürünlerdir. Su kalitesinin sürdürülebilir olması için Memran filtre 2 yıl ön filtrelerin ise 6 ila 12 ay arasında değişimi yapılması gerekmektedir. Su arıtma filtreleri belirli periyodik değişimleri olmasından dolayı garanti kapsamına girmez. Çalışmalarımızda kullanmış olduğumuz filtreler Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmış olup minimum 6 ay kullanma garantilidir.

 • Su Arıtma Filtre Değişimi

Su arıtma filtrelerinin periyodik değişimleri cihazınızın ömrünü uzattığı gibi su kalitesinin lezzetli, sağlıklı ve sürdürülebilir olmasını sağlamaktadır. Ücretsiz Filtre değişim ve bakım   zamanlarınızı düzenli olarak periyodik takibini yaparak ve size ücretsiz bilgi veriyoruz.

 • Bahçelevler su arıtma servisi

İzmir'in her bölgesinde 7/24  ulaşabileceğiniz teknik servisimiz ile İzmir'in her bölgesine vermiş olduğumuz hizmetler. ;

 • Filtre değişim

 • Bakım

 • Arıza

 • Parça değişim

 • Su analizi

 • Sökme ve Montaj

 • Su arıtma cihazı, ekipman ve yedek parça

Su Arıtma Cihazı ve Ekipmanları; tank, musluk, bağlantı hortumu, basınç pompası, auto shut-off, TDS metre, basınç kırıcı, kireç kırıcı, yumuşatma, mebran tankı, tank musluğu, filtreler, adaptör, fiting, duş başlığı, konektör musluğu, sebil aparatı, açık kasa cihazlar, arıtma kasaları vb. gibi su arıtma ekipmanları

 • Müşteri memnuniyeti ve Servis Garantisi

Bu yüzden sizlere %100 memnuniyet ve servis garantisi vermekteyiz. Nasıl mı? Hizmetlerimize çok güveniyoruz ve müşterilerimizi güvencemiz altına alıyoruz!. Kullandığımız olduğumuz tüm parça ve ürünler en kaliteli malzeme ile üretilmiştir. TSE ve CE belgelidir ve orijinal modeldir. Tüm sağlık kuruluşlarının dan onaylıdır. Kullanıcılarımızın en iyi su arıtma cihazı tavsiyesi olarak ödüllü cihazımızı önermeleri güvencemizi arttırmaktadır. En büyük güvencemiz 1000'e yakın müşteri referansımızdır. Bu yüzden hakkımızda ki düşüncelerinin her zaman olumlu olmasını hedeflemekteyiz. Uzman, güler yüzlü ekibimiz, dürüst çalışma prensibimiz ve 10 yılı aşkın tecrübemiz ile işimizi çok severek yapıyoruz.

 • Su Arıtma Cihazı ve Servisi

Su arıtma cihazı almayı mı düşünüyorsunuz? Doğru yer dersiniz! Talebiniz doğrultusunda adresinizi ziyaret ederek Ödüllü 2021 En İyi Su Arıtma Cihazımızı gururla sunuyoruz. Ücretsiz olarak cihaz bilgisi, faydası ve özelliklerinin tanıtımını yapıyoruz. Satın almaya karar verdiğiniz taktirde peşin fiyatına vade farksız 9 taksit seçeneği ve bütçenize uygun ödeme seçenekleri ile size yardımcı oluyoruz... Su arıtma cihazım var fakat servisi yok, ücretleri yüksek veya memnun değilim diyor isteniz; Her model su arıtma cihaz filtre değişimi, arızası, bakım, montaj vb. gibi hizmetler servisimiz tarafından yapılıyor ve güvencemiz altına alınıyorsunuz.

SATIŞ

su-arıtma-izmi.png

Su Arıtma Cihazı ,Filtreleri ve Ekipmanlarının vade farksız taksiktli ve peşin satışı

bottom of page